جداسازی پیچیده برای بی خانمان در لاس وگاس می بیند قطره ای از بیماران

در دو و نیم ماه پس از شهرستان و شهر لاس وگاس آغاز شده و عامل بی خانمان ISO-Q (انزوا/قرنطینه) پیچیده در Cashman, 112 نفر درمان شده اند.

این مرکز دارای ظرفیت به خانه 500 اما از صبح روز جمعه وجود دارد 64 بيمار: پنج که تشخیص داده شده بود با COVID-19; 27 که در معرض شده بود به یک بیمار تشخیص داده اما به نمایش گذاشته هیچ علائم و 32 که نشان دادن علائم بیماری ناشی از کوروناویروس. هر گروه جدا شد در یک جداگانه بال پیچیده است. ده بیماران دارای آزمایش مثبت در این مرکز پس از افتتاح آن در مارس 13.

چرا که این مجموعه دیده می شود تعداد نسبتا کمی از بیماران برخی از منتقدان سوال که آیا حدود 8 میلیون دلار آن هزینه شد یک سرمایه گذاری عاقلانه است.

اما لیزا موریس Hibbler این شهر رئیس خدمات اجتماعی افسر گفت: تاثیر پیچیده و سخت است برای اندازه گیری از آنجا که کارکنان هنوز هم نمی به اندازه کافی تست کیت به بررسی آن با هیچ علائم و پیدا کردن اگر آنها سکوت پخش از این بیماری است.

“به دلیل عدم توانایی در تست ما نمی دانیم که چگونه به خوبی انجام داده ایم,” او گفت:. “ما را ببینید اضافی بیماران به عنوان تست در دسترس می شود و پس از آن ما می دانیم که اگر فرد بیمار است و آن را نمی دانند.”

این مجموعه در ابتدا حدود 30 آنتی بادی آزمایش — قادر به گفتن اگر یک فرد تا به حال بیماری که قبلا و 100 یا بیشتر COVID-19 تست همه از آن استفاده شده است.

درخواست برای اطلاعات بیشتر کیت های آزمایش شده اند و به دولت ارسال شد اما هیچ کس نمی تواند می گویند که پیچیده ممکن است دریافت و چگونه بسیاری از آن را می توانید دریافت کنید.

بدون در نظر گرفتن موریس Hibbler گفت: این شهرستان دیدار هدف خود را بر اساس فرآیند غربالگری “است که به مراقبت برای کسانی که بیمار هستند و به کاهش روند جامعه گسترش یافته است.”

این tented مطبوع مجتمع ساخته شده بود که در دو هفته نشسته در نزدیکی تقاطع خیابان واشنگتن و لاس وگاس بلوار و اعتقاد بر این است که برای اولین بار چنین امکانات در کشور به تهیه کردن به طور خاص به بی خانمان ها گفته اند. هر یک از این سه بخش در مجتمع خود را دوش و حمام برای جلوگیری از جمعیت های مختلف از mingling.

کسانی که می گویند به پناهگاه و یا اتاق اورژانس گرفته و در آنجا توسط آمبولانس.

خسته اما آرام

یک مرد بی خانمان رابرت Godleski شد در زرد چادر برای کسانی که با علائم اما هیچ شناخته شده در معرض قرار گرفتن به مدت شش روز قبل از اینکه منتشر شد شنبه بعد از تست منفی برای coronavirus در دره بیمارستان مرکز پزشکی.

73 ساله گفت: کارکنان در سازمان های خیریه کاتولیک از جنوب نوادا او را تشویق به رفتن به این مجموعه به دلیل او تا به حال یک آبریزش بینی و سوزش چشم.

“مردم واقعی هستند خوب همه چیز تر و تمیز و استریل. آن را فقط کسل کننده است,” او گفت: “او به عنوان منتظر در صف برای ناهار بیرون خیریه کاتولیک در شلوغ Foremaster لین که در آن حدود 1000 تا صف ایستاده بود و هیچ کس 6 فوت از هم جدا. “من نمی ذهن آن; من مقداری پول ذخیره کردم و برخی از بقیه.”

Godleski گفت: او نه ترس از گسترش بیماری از طریق بی خانمان جامعه اما اذعان کرد “شاید من باید.”

کریستوفر شاه ماهی, یک جامعه شناس در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی گفت: بسیاری از بی خانمان ها به طور مشابه سهل انگار در مورد یک بیماری است که به نظر می رسد متناسب با تلفات جوامع خود.

“مردمی هستند پس نگران خود را صرف بقا COVID-19 است که در واقع نه این که ترسناک به بسیاری از آنها گفت:” شاه ماهی که با یک تیم از محققان دیگر انتشار یک گزارش در ماه گذشته در بهداشت عمومی و بی خانمانی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

مطالعه می یابد پناهگاه ناامن

این مطالعه نشان داد که مسکن در اتاق های هتل ها و دیگر فضاهای خالی است که هنوز هم ضروری برای کاهش گسترش و شواهد نشان می دهد که چگالی بالا تنظیمات مانند پناهگاه امن نیست — حتی اگر آنها به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“این خواهد بود یک مدل بزرگ اگر ما تا به حال تست,” او گفت: با اشاره به ISO-Q تسهیلات. “ما واقعا تنها این غیر دارویی مداخلات مثل نگه داشتن مردم خود فاصله است.”

برای کمک به ارائه مسکن برای پزشکی شکننده در طول همه گیر Clark County نیز صرف $414,000 در هر ماه برای قرنطینه و جداسازی تخت در به خوبی مراقبت زندگی چهارراه جنوب نوادا و در هتل یا متل سخنگوی دن Kulin گفت.

علاوه بر این شهرستان اختصاص داده شده $114,785 به خانه خانواده های بی خانمان در طول این زمان و ارائه یکی دیگر از $66,300 یک ماه برای کمک به از جنوب نوادا برای مدیریت پرونده و همچنین به عنوان بی خانمان کمک به شناسایی و تعیین محل در معرض خطر مردم در خیابان.

کار با جنوب نوادا سلامت منطقه دره پناهگاه نیز غربالگری صدها نفر از مردم روزانه.

در خیریه کاتولیک که در آن برای اولین بار تایید کرد COVID-19 مورد در یک بی خانمان فردی رخ داده است پناهگاه عامل در نیم برای افزایش ظرفیت اجتماعی فاصله و ردیابی است که در آن مردم خواب به بعد شناسایی که ممکن است در معرض.

مدیر عامل شرکت شماس تام رابرتز گفت: تست ضروری است اما این بحران “است و در معرض درد در این جمعیت در یک راه بزرگ است.”

“هنگامی که آنها شروع به گرفتن تست شده من فکر می کنم وجود دارد احتمال بالا این اعداد بالا خواهد رفت” او پیش بینی کرد.

“آنها در حال حاضر از لحاظ جسمی آسیب پذیر زندگی می کنند در خیابان ها و در آنها شده است در بالای هر یک دیگر از آغاز است.”

تماس با Briana اریکسون در [email protected] یا 702-387-5244. Follow @ByBrianaE در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im