این پایان Indie در کتابفروشی?

آن را یکی از بزرگترین روز در تاریخ از نقطه ریس کتاب. روز شنبه, مارس 14 آن را “تعطیلات-سطح فروش” گفت: Stephen جرقه که متعلق به و عمل مارین کانتی کالیفرنیا مبتنی بر مستقل کتابفروشی پس از 2017. “ما تا 350 درصد است.”

اما جرقه نبود جشن. “کتابفروشی مکان که در آن مردم مرور و لمس همه چیز,” او گفت:. “این یک فضای کوچک با همه شانه به شانه.” آن شب او تصمیم دشوار به فروشگاه به شروع در روز دوشنبه. “مالی آن را یک تصمیم بسیار سخت برای, را,” او گفت:. “اما اخلاقی این احساس تنها یکی از ما می تواند.”

در پایان انتخاب شد و جرقه دست. که دوشنبه کالیفرنیا فرماندار گاوین Newsom صادر پناهگاه در محل سفارش برای شش منطقه خلیج شهرستانهای استان از جمله مارین. پس از آن جرقه نگه داشته است کسب و کار خود را شناور انجام سفارشات آنلاین. آن را “دو برابر مقدار کار,” او گفت: “از آنجا که هر کتاب نیاز به بسته بندی شده و حمل” و تنها به ارمغان می آورد در “نصف مقدار از پول است.”

او با این حال اجازه می دهد تعداد کمی از مردم در. در طول ما تلفن تماس جرقه بیرون رفتم تا یکی از خود را به طور منظم یک 80 ساله که می آید در “سه یا چهار بار در هفته” می تواند فهرست فروشگاه تنهایی با خیال راحت.

در سراسر کشور, هزار نفر از کتابفروشی کوچک هستند در همان مخمصه. بسته به مکان های بسیاری از آنها به سرعت در حال تغییر به قلمرو ناشناخته از خرید و فروش آنلاین. کسانی که با کمی به هیچ وب سایت حضور ندارد درآمد در همه. بزرگ هند مانند پاول این رشته و McNally جکسون را گذاشته شدن صدها نفر از کارگران است. چراغ های شهر افسانه ای سان فرانسیسکو, کتابفروشی تبدیل شده به crowdfunding به عنوان کوچکتر فروشگاه.

آنچه برای همه روشن است که مقدار جشن “مستقل کتابفروشی رنسانس” که همزمان با پست–رکود بزرگ اقتصادی توسعه است. صدها نفر از فروشگاه ها ممکن است هرگز دوباره باز دوباره. آینده مستقل کتابفروشی های شکننده و کم حاشیه کسب و کار در بهترین زمان هرگز gloomier.


مستقل رنسانس به دنبال انقراض است. افزایش superstores مانند بارنز و شریف و مرزها در 1980s و ’90s یک فاجعه بود برای مغازه های کوچکتر که فاقد زنجیر’ موجودی و توانایی ارائه شیب دار تخفیف. مشتریان نیز در حال دور شدن از مرکز شهر به صورت محلی متعلق به کسب و کار و انجام خرید خود را در مراکز. در هفت سال قبل از رکود بزرگ آغاز شد و بیش از 1000 کتابفروشی های مستقل بسته شده است.

زمانی که رکود اقتصادی رخ داد در سال 2008 کتابفروشی ها به سختی حلق آویز در. کسانی که به حال و هوای مبارزه در برابر فروشگاههای جعبه بزرگ در حال حاضر با آن مواجه ظهور آمازون است. در سال 2011 حتی superstores تلاش شد به عنوان آمازون به طور فزاینده ای تبدیل شد آمریکایی ها’ کتاب فروش از انتخاب; که سال مرز ورشکستگی بسته شدن 400 فروشگاه ها و تخمگذار کردن هزاران نفر.

در سوخته پس از این همه تخریب خلاق, یک تولد دوباره رخ داده است. با توجه به آمریکایی کتاب ارتباط وجود دارد 49 درصد رشد در تعداد فروشگاه ها بین سال های 2009 و 2019. این دراماتیک باز گشت به طور معمول مورد بحث از نظر اخلاقی به عنوان اگر مصرف کنندگان به حال بیداری دوباره پس از سال ها از خرید در بی روح بیش مطبوع کتابفروشی ها که تمام نگاه و احساس دقیقا همان.

یک دانشکده کسب و کار هاروارد مطالعه منتشر شده توسط Ryan L. Raffaelli در اوایل سال جاری گفت: از کتابفروشی های مستقل برخوردار سه مزیت متمایز: آنها در پرورش حس جامعه بین کسب و کار و مصرف کننده; اجناس خود بودند و سرپرستی به طور خاص برای مشتریان خود را; و آنها در مکان های که در آن مردم می تواند از لحاظ جسمی تشکیل. اینها نه فقط در فروشگاه های فروش ابزارک آنها محلی هاب.

بعلاوه با وجود فیلم کتاب از یک به شدت تثبیت صنعت نشر توسط پنج عظیم شرکت های آنها کاملا artisanal. در “بولینگ تنهایی” عصر با چند واقعی اجتماعی فضاهای کتابفروشی ها شد نادر جمع آوری نقطه. آنها همچنین محیط های خرده فروشی که در آن مشتریان و کارکنان تشویق به تعامل—که در آن حتی در شهرهای بزرگ مانند نیویورک شما می توانید به دانستن کارکنان.

مستقل رنسانس بود و همچنین حاصل از gentrification. با مردم هجوم آوردند به شهرستانها و مراکز تبدیل به خرده فروشی معادل فیل گورستان—کتاب فروشی ظهور بسیاری از کمک ارزان اجاره از شهرداری امیدوار به تحریک رشد. ناشران کتاب به دنبال یک پا تا در برابر آمازون بیچهره کرگدن مشتاق بودند به شیر را به آن روابط هل دادن نویسندگان برای شرکت در indie در حوادث.

در حال حاضر مانند بسیاری از کسب و کارهای کوچک کتابفروشی ها در زندگی حمایت. بسته به مکان آنها نمی توانند چیزی را که آنها انجام بهترین: مردم را با هم. برخی از آنها هنوز هم برگزاری رویدادهای در زوم, اما آنها فاقد تجاری و فرهنگی و منافع فرد در حوادث. (وجود دارد یک حس در صنعت که در جریان حوادث اتلاف وقت و نیاز به یک مقدار عادلانه از کار برای پاداش.) “من نمی دانم اگر ما در حال رفتن به یک رویداد دوباره برای یک سال دیگر” جرقه به من گفت. “ما یک کتابفروشی که متکی به رویدادها به باز بماند مانند بسیاری هستند—برای آنها آن را به خصوص دشوار است.”

بسیاری از آنها به سرعت در حال انتقال به خرده فروشی آنلاین. “ما به طور موثر در حال حاضر یک مرکز پاسخگویی گفت:” براد جانسون صاحب اوکلند کالیفرنیا شرق خلیج کتابفروشان. “ما در حال یادگیری. ما در آن بهتر از ما سه کار پیش. برخی از کسانی که در اوایل سفارشات من مطمئن هستم که ما به طور کامل بگیرد. برخی از روزها قریب به اتفاق برخی از روز شما احساس می کنید مانند شما می توانید یک دسته بر روی آن. آن را بسیار خسته کننده است. این واقعا شبیه در تمام آنچه ما انجام شد.”

تام Roberge که صاحب ارائه آیلند مبتنی بر اشغال صحبت به من در حالی که انتظار برای شنیدن از یک طراح وب است. در ازای کاربردی, فروشگاه آنلاین, او شده است در نظر گرفتن سفارشات از طریق ایمیل. نزدیک در فرد تجربه کلیدی است او ادعا کرد. “شما پردازش هر سفارش شما با تشکر از همه effusively,” Roberge گفت. “شما همه چیز شما می توانید به اجازه دهید مشتریان خود را می دانم که شما آن را درک—تمام کسانی که چیزهای کوچک. من نمی خواهم به آن را مانند من انجام برخی از خدمات اجتماعی اما مردم قادر به ایمیل یک کسب و کار و صحبت کردن با کسی—حتی اگر آن را فقط به ایمیل—و ارتباط برقرار کردن زمانی که آنها در غیر این صورت فقط خفه شو در آپارتمان خود را ؟ که ارزشمند است.”

ظهور Bookshop.org یک وب سایت جدید است که متصل کتابفروشی های مستقل با مصرف کنندگان شده است یک مزیت به بسیاری از فروشگاه های بدون خرید آنلاین قابلیت های. “وجود دارد تقریبا 2000 فروشی در کشور و تنها 150 نفر از آنها را باید خوب خرید آنلاین, سیستم عامل,” اندی شکارچی مدیر عامل این شرکت گفت: در داخل قلاب. “این باعث می شود که بسیاری از فروشگاه ها که نمی اقتباس و آمازون نوع از خوردن ناهار خود را.” فروشگاه که شرکت جمع آوری 30 درصد از سود حدود دو سوم از آنچه آنها را به فروش به طور مستقیم به مصرف کنندگان است.

برای فروشگاه بدون خرید آنلاین قابلیت این خصوص وخیم بار. در هفته گذشته, شهرستان, چراغ, که نمی کند فروش اینترنتی و بسته بوده است مارس 18, تبدیل به GoFundMe. آن مطرح شده بیش از $450,000 شکل که مدیر عامل ایلین Katzenberger به من گفت که هنوز هم ممکن است به اندازه کافی. فروشگاه اتحاد به “ساخت یک پل برای رسیدن ما به محل که در آن ما می تواند برخی از پایتخت به پرداخت صورتحساب است که به دلیل” او گفت:. “وجود دارد برخی از تسکین می افتد اما آن را به طور موقت. ما هنوز هم مجبور به پرداخت برای چیزهایی که می آیند به علت. ما نمی furloughed کارکنان بنابراین دستمزد و مراقبت های بهداشتی است.” جمع آوری پول “تلاشی بود برای ایجاد ثبات ما در حالی که ما امیدواریم که برای دسترسی به هر آنچه که فدرال و محلی بودجه در دسترس—و آن تضمین شده نیست برای تبدیل شدن به در دسترس است.”

در هر کتابفروشی های مستقل نمی تواند زنده بماند به عنوان تمام وقت تحقق مراکز. اگر چه بسیاری از شاهد افزایش فروش در طول دو هفته اول در خانه حبس آن است از petered ، فروش آنلاین ممکن است تبدیل به یک مهم جریان درآمد برای صنعت, اما آنها نمی تواند جایگزین فرد در فروش.


حتی اگر اقتصاد به بازگشایی در چند ماه آینده وجود دارد که به احتمال زیاد جدی پس لرزه. چیزهایی که قطعا نه به “بازگشت به حالت عادی” بلافاصله. میلیون ها نفر بیکار هستند و رکود اقتصادی اجتناب ناپذیر است. زمانی که دولت تصویب بازگشایی رستوران ها و کسب و کار, این احتمال وجود دارد که بسیاری از مردم خواهد شد با احتیاط در مورد صرف وقت در جمعیت برش به حاشیه باریک از کتابفروشی های مستقل.

این صنعت در حال حاضر در حال تغییر به طور چشمگیری. کتابفروشان و صنعت چاپ و نشر کارکنان من صحبت کرد به ابراز نگرانی در مورد زنده ماندن از تقریبا هر سال 2020 آزادی با یک مدیر بازاریابی در یک خانه عمده توصیف آن به عنوان یک پتانسیل “از دست داده سال است.” به دلیل انتخابات آینده ناشران به حال انباشته بهار و اوایل تابستان با بزرگ منتشر شده است. در حال حاضر بسیاری از کسانی که به تعویق افتاده اند تا زمانی که پوشش رسانه ای غرق خواهد شد با سیاست است.

تاثیر تعطیلی فروشگاه و انتشار تاخیر می تواند ویرانگر برای, داستان, در خاص است. داستان بزرگسالان فروش که به شدت وابسته به فروشگاه های خرده فروشی در حال حاضر در سقوط آزاد کاهش 20 درصد در طول پنج سال گذشته.

و هر چند آمازون دریافت کرده است یک قایق از مطبوعات منفی بیش از آن بی پایان درمان از کارگران در طول coronavirus بحران آن احتمال ظهور و حتی قوی تر.

پس از مرگ مرز با آمازون در حال رشد قوی تر ناشران تقویت روابط خود را با مستقل, فروشگاه papering خود را بیش از بسیاری از تفاوت ها و اختلافات. کسانی که روابط تیره و تار شده اند به دلیل coronavirus. Penguin Random House شد تحسین راه آن به تازگی تحت درمان با تلاش کتابفروشی ها ارائه 60 و 90 روز پرداخت پسوند در کتاب خود; HarperCollins نیز ستایش کتابفروشان من به صحبت کرد. اما رقبای خود نشده اند بنابراین سخاوتمندانه: Simon & Schuster و Hachette ارائه داده اند هیچ چیز در این راه دست یاری—اندکی که بسیاری از کتابفروشی صاحبان به من گفت که آنها نمی خواهد فراموش نکنید. (Simon & Schuster در حال حاضر برای فروش. Hachette تحت فشار برای تولید سود—یک توضیح برای آن سقط اقدام به انتشار وودی آلن خاطرات.)

رابطه بین فروشگاه ها و کارکنان خود را نیز ممکن است تغییر کند. کتابفروشی همواره با دستمزد کم کسب و کار کتابفروشی صاحبان در نیویورک و کالیفرنیا را درمان حداقل دستمزد را افزایش می دهد, زمان پرداخت کردن صورتحساب و unionization به عنوان یک تهدید وجودی. زمانی که اقتصاد تعطیل بسیاری از کتابفروشی ها گذاشته کارکنان بدون “انتظار برای جوهر خشک” در پناهگاه در محل سفارشات با توجه به یک به تازگی از کار اخراج کتاب فروش.

پاول را جشن پورتلند, اورگان, فروشگاه گذاشته شدن صدها نفر از کارکنان از طریق ایمیل در ماه گذشته با هشدار کمی. “شما فکر می کنم پاول را به این خانواده متعلق به کتابفروشی” یکی به تازگی کارمند گذاشته و به من گفت. “وجود دارد این تصور غلط است که آنها درمان کارکنان خود را مانند خانواده. اما راه آنها به کار گرفته شده بود بسیار شرکت های بزرگ است.” سفارشات آنلاین اجازه پاول را به rehire برخی از آنها اما حتی این تلاش و سنن—بسیاری از این rehired نفر از مدیران در آورده به انجام کار اتحادیه.

“آنها بیش از بسیاری از مردم گفت:” کارمند سابق که خواست ناشناس باقی می ماند بنابراین به عنوان نه به خطر اندازد شانس خود را از بودن rehired. “بسیاری از همکاران من تا به حال شده است وجود دارد برای از 30 سال به همراه. مردم بیمه درمانی گره خورده بود به این شرکت است. همه وحشت. آنها همه چیز را به طوری در اواخر بازی که همه پیچ.”

کتابفروشان به طور فزاینده ای خواستار بیشتر از کارفرمایان خود را. Unionization در حال افزایش است. با وجود اینکه به عنوان یک خبر تماس کتابفروشی است فقط به عنوان مخاطره آمیز و پایین پرداخت می شود به عنوان دیگر کار خرده فروشی. با وجود اینکه گفته شده توسط صاحبان فروشگاه که همه آنها در این هم صدها نفر از کتابفروشان گذاشته شد در اولین نشانه از مشکلات است.

برخی از مردم به من گفت که آنها امیدوار بودند که اگر این صنعت زنده می ماند (و این اگر) دیر شده تغییرات را دنبال کنید. “من شده اند از شرکت باور است که مقدار رشد مستقل کتابفروشی شده است در هزینه های بهداشتی مستقل کتابفروشی” جانسون از شرق خلیج به من گفت. “مقدار زیادی از آن شده است غیر قابل تحمل. مقدار زیادی از آن شده است و دستکاری شده است و از لحاظ عاطفی و روانی سوء استفاده به خود کارگران است.”

اشغال را Roberge بود و حتی ضخیمتر میشود: “اگر شما در حال رفتن به پوشیدن ارزش های خود را در آستین خود را, شما باید برای دختران پشت آن. من فکر می کنم بسیاری از آنچه که اتفاق می افتد این است که مردم در معرض بودن, راست?”

گلگون پوشش مستقل کتابفروشی رنسانس نادیده گرفته بعید جنبه های کتابفروشی تجارت که در حال حاضر آمدن به جلو. اما این سوال برای یک روز دیگر. بیش از این دوره از مکالمه ما استفن اسپارکس از نقطه ریس بسته بندی شده کتاب. “من نمی باید به فکر می کنم در مورد هر چیز دیگری,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>