است شیوع کروناویروس مغلوب ساختن پیشی جستن کاترینا یا پیروزی ؟

واشنگتن — MSNBC میزبان Nicolle والاس به تازگی پیشنهاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus شیوع بیماری ممکن است خود را از توفان کاترینا در لحظه ای که کاستی در جورج دبلیو بوش رئیس جمهور دولت گذاشته شد و لخت.

تشکر. دینا تیتوس D-Nev. نیز به انتقاد از دولت در پاسخ گفت: “مغلوب ساختن پیشی جستن عنوان coronavirus تهدید از آغاز است.”

و ران Klain سابق ابولا تزار تحت ریاست جمهوری باراک اوباما گفت: در اخیر مرکز آمریکایی پیشرفت پنل که “بخشی از این شکست مفتضحانه است که رئیس جمهور تنظیم به عنوان پیش فرض ‘را من هیچ خبر بد انجام هیچ چیز برای اخلال در اقتصاد است.'”

جای تعجب نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن است بسیار متفاوتی از مدیریت بحران است.

طی اخبار اخیر جلسه او به خود 10 بیرون از 10 درجه برای پاسخ خود را. او خود را ذکر Jan. 31 حرکت — با وجود قوی انتقاد به محدود کردن سفر از چین برای شهروندان غیر آمریکایی یا مقیم دائم شده بودند به سرزمین اصلی چین در مدت 14 روز.

در بخشی از این اختلاف نظر ناشی از دیدگاه های ضد و نقیضی در مورد نقش دولت فدرال در طول یک اورژانس ملی.

معاون رئیس جمهور مایک پنس که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت coronavirus پاسخ اغلب در اشاره به دولت نقش خود را به عنوان “محلی اعدام, دولت موفق و فدرال پشتیبانی می کند.”

اما رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو که دولت دارای بالاترین تعداد COVID-19 مورد در امریکا نگاه به واشنگتن برای فن های پزشکی دنده ها و قوانین.

“این ملی همه گیر” کومو گفت: در اخیر کنفرانس خبری “و وجود قوانین ملی.”

جیمز Carafano از میراث سنتی پایه و اساس مخالف است. “که واقعا غیر مسئولانه چیزی به صورت رسمی به می گویند,” او گفت:.

Carafano گفت: سیستم طراحی شده است برای فشار تصمیم گیری به مقامات محلی که بهترین می دانم که در آن به تمرکز منابع به عنوان مخالف به سازماندهی یک “one-size-fits-all قانون” برای متنوع ملت است.

“برخی از مواقع فقط بیش از حد بزرگ برای یک منطقه و یا یک شهرستان و یا دولت برای مقابله با خود را دارند. این است که یکی از آنها” مقابله Sean T. Walsh که مشغول به کار در ادارات از رئیس جمهور رونالد ریگان و جورج دبلیو بوش.

هنوز والش گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن “من فکر می کنم او برای انجام یک کار بسیار خوب است. او شده است جامد در سراسر هیئت مدیره.”

مشکل اظهارات

آن است که در لفاظی های جلو که در آن منتقدان را در بر داشت مغلوب ساختن پیشی جستن به اظهارات می تواند مشکل ساز باشد و در واقع به خطر بیافتد. را نیز مشخصات عمومی در ماه فوریه و اوایل ماه مارس — میزبانی بسته بندی تجمعات انتخاباتی خوشحالم-توزیع کنندگان به دفتر بیضی و نشان در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری پوشیدن نگه داشتن امریکا بزرگ کلاه ساخته شده حتی حامیان تعجب می کنم اگر مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان بیماری همه گیر به طور جدی.

“این یک بیماری همه گیر. من احساس آن را یک بیماری همه گیر مدتها قبل از آن نامیده می شد یک بیماری همه گیر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اواسط ماه مارس. اما هنگامی که خبرنگار پرسید: مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد اولین گزارش coronavirus در مورد ایالات متحده در ژانویه. 22 او پاسخ داد: “آن یک نفر در آینده از چین و ما آن را تحت کنترل است.”

در ماه فوریه تهمت پیش بینی شده که 15 یا بیشتر موارد در امریکا را کاهش می دهد “نزدیک به صفر است که یک کار خیلی خوب انجام داده ایم.” روز جمعه تعدادی از موارد در ایالات متحده در صدر 100,000.

تهمت نیز ساخته شده یک سری از ادعاهای جعلی در مورد شیوع.

در مارس 6, او ادعا کرد که “هر کسی که می خواهد یک آزمون می توانید یک آزمون است.” اعضای coronavirus وظیفه نیروی بعدا به خبرنگاران گفت: سخن گفتن بود نادرست است. مغلوب ساختن پیشی جستن خود را پس از آن استدلال کرد که همه باید نگاهی به آزمون.

در روز پنج شنبه در نامه ای به امریکا فرمانداران مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره مراجعه کننده به کشور “گسترش تست قابلیت.” در همان روز کانتیکت اعلام کرد آن را اداره تست کمتر به دلیل کمبود تجهیزات حفاظت فردی مورد نیاز به اداره آزمون.

برخی از سرزنش کرده اند تهمت برای برش بودجه برای CDC برای تاخیر در گرفتن coronavirus آزمون به محلی مقامات بهداشتی و به دلیل امتناع از تست کیت ارائه شده توسط سازمان بهداشت جهانی است.

این درست است که تهمت را پیشنهاد “لاغر” بودجه نامیده می شود برای کاهش CDC بودجه اما کسانی که گذراندن طرح خدمت بیشتر به عنوان اظهارات سیاسی از ابزار در بودجه شد. کنگره به رای به افزایش CDC بودجه هر سال نسبت ناروا را اشغال کرده است دفتر بیضی و او امضا کرده است و کسانی که هزینه های صورتحساب.

همانطور که برای تست مشکلات آنها یک تابع از پول است. مجله علمی, گزارش CDC فرستاده آزمون بودند که سخت به اعتبار به دلیل یک مشکل با یکی از معرف — به سختی یک ماده است که به احتمال زیاد به تصرف خود مغلوب ساختن پیشی جستن توجه است.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن گفت: در طول یک دموکرات ریاست جمهوری بحث که چه کسی ارائه شده خود را تست کیت به ایالات متحده است. “ما حاضر آنها می شود.”

نه واقعا با توجه به Politifact که گزارش شده است که افرادی که کیت تست شد و برای کشورهای با ضعیف ترین سیستم های سلامت و از این رو نمی شد ارائه شده به واشنگتن است.

امنیت سلامت اداری برچیده

بایدن همچنین در توییتی که “اوباما-بایدن دولت تنظیم کاخ سفید شورای امنیت ملی اداره بهداشت جهانی امنیت و Biodefense به آماده شدن برای آینده بیماری های همه گیر مانند covid-19. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حذف آن — و در حال حاضر ما در حال پرداخت قیمت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را از بین بردن امنیت ملی, شورای جهانی بهداشت در ایران دفتر تاسیس شده توسط اوباما در سال 2016 در پاسخ به 2014 اپیدمی ابولا. اما واشنگتن پست واقعیت جستجوگر یافت رقابت ادعاهای غیر ممکن است برای حل کردن و از این رو نمی خواهد رای بایدن را ادعا می کنند.

بث کامرون که برگزار شده بود به کار خود به عنوان مدیر ارشد شورای امنیت ملی جهانی بهداشت در ایران و biodefense نوشت: در واشنگتن پست “در زمانی که این کروناویروس جدید پدید آمده وجود نداشت و روشن کاخ سفید-چراغ ساختار برای نظارت بر پاسخ ما و ما از دست داده و زمان ارزشمند است.”

“این کار از کاخ سفید بیماری های همه گیر منشی” کامرون افزود: “می شده اند به جلو: برای سرعت بخشیدن به پاسخ توانمند سازی کارشناسان پیش بینی شکست و سرعت عمل و شفاف برای حل مشکلات است.”

اما تصمیم به از بین بردن این گروه شده است در دفاع از جان بولتون که در خدمت به عنوان برگ برنده سوم مشاور امنیت ملی زمانی که تلاش کردم تبر.

بولتون توییتی “ادعا می کند که ساده امنیت ملی سازه اختلال در ملت ما دفاع زیستی هستند نادرست است. بهداشت جهانی بالا باقی ماند شورای امنیت ملی اولویت و متخصص آن تیم حیاتی بود به طور موثر دست زدن به 2018-19 آفریقا ابولا بحران است. عصبانی چپ فقط می تواند به توقف حمله حتی در یک بحران است.”

کتی دونن Tenpas شده است که ردیابی تهمت گردش مالی برای موسسه بروکینگز مشاهده شده که هر چه پیامدهای امنیت ملی حرکت “وجود دارد که چهار نفر از رهبران” شورای امنیت ملی “در کمتر از سه سال است.” که گردش مالی است که یک تابع از مغلوب ساختن پیشی جستن شخصیت چالهها از سازمان.

“اگر شما understaffed شما محدود” Tenpas اشاره کرد.

برای مغلوب ساختن پیشی جستن می بیند راه او کارکنان کاخ سفید – اغلب میخ پت کارکنان در بیش از یک موقعیت به عنوان یک راه کارآمد تر از در حال اجرا در کاخ سفید است.

“من نمی خواهم به فراغت اسب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از دیدگاه های خود را در منافع حاصل از تکیه نیروی انسانی و با تکیه بر پردازنده افراد را در شرایط اضطراری.

Tenpas نیست بنابراین مطمئن شوید. “چگونه می تواند از آنها احتمالا انجام یک کار بهتر از یک فردی صالح؟”

دفاع تولید عمل

دموکرات شده اند بافل مغلوب ساختن پیشی جستن کندی به استفاده از دفاع تولید عمل از سال 1950 به موقع ایالات متحده در صنعت برای تولید هواکش و ماسک های پزشکی به عنوان کمبود تهدید زندگی کارکنان مراقبت های بهداشتی و بیماران است.

“با امتناع از استفاده از دفاع تولید عمل او را ایستاده در راه گرفتن متخصصان پزشکی منابع آنها نیاز به حفاظت از خود و صرفه جویی در زندگی” تیتوس گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن امضا فرمان اجرایی به استفاده از جنگ کره-عصر قانون بود اما تمایلی به استفاده از آن به عنوان یک باشگاه تا روز جمعه زمانی که چانه زنی با جنرال موتورز برای تولید هواکش شروع به فرو ریختن. همه چیز در حال “همیشه یک ظرف غذا” با مدیر عامل مری بارا تهمت توییتی. بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از عمل نیاز به جنرال موتورز برای تولید هواکش به سرعت.

والش است بافل در مغلوب ساختن پیشی جستن hesitance به خوب بکار بردن 1950 قانون است. “اگر شما آن را بیش از حد کمی پس چه ؟ شما آن را بیش از حد کمی” او اشاره کرد.

مغلوب ساختن پیشی جستن اولین اقدام در برابر COVID-19 او Jan. 31 سفارش محدود کردن سفر از چین است. در آن زمان بایدن پاره پاره تهمت و گفت: “این است که هیچ وقت برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رکورد هیستری و بیگانه ستیزی — بیگانه ستیزی هیستریک و از ترس به رهبری راه به جای علم است.”

دانشگاه جانز هاپکینز مرکز بهداشت امنیتی ارشد محقق جنیفر Nuzzo گفت: خانه کمیته امور خارجه “این اقدامات ممکن است در تشدید اپیدمی اجتماعی و اقتصادی عوارض و می تواند ما را کمتر امن است. این ویروس در حال گسترش است به سرعت بیش از حد و بیش از حد سکوت و ما نظارت بیش از حد محدود برای ما واقعا می دانیم که کشورهای فعال و انتقال آن نیست.”

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در اعمال محدودیت های مشابه در افراد در سفر از کشورهای اروپایی در مارس 11, بایدن ناودان مغلوب ساختن پیشی جستن برای تماس با شیوع یک “خارجی” ویروس و گفت: محدودیت های جدید ممکن است آهسته ویروس, اما آنها “نمی خواهد آن را متوقف کند” و می تواند “غیرسازنده است.”

اما دکتر Anthony Fauci که به پزشک در صورت کاخ سفید تیم را حفظ کرده است که آن را “حق بهداشت عمومی تماس” است که مانع از “بسیاری از, بسیاری از موارد” در آمریکا

تماس با دبرا جی ساندرز در [email protected] یا 202-662-7391. Follow @DebraJSaunders در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de