IRL کنفرانس ها? ناشران حرکت به مجازی حوادث

بینش کلیدی:

اواسط هفته گذشته به عنوان رمان کروناویروس در آمریکا و حقوقی واجد شرایط در سراسر کشور آغاز شد اعزام کارکنان خود به کار عملا Axios ” رهبران “متوقف در مورد نیمه دوم گفت:” کریستین Burkhalter vp از حوادث در Axios و سپس پرواز یک میلیون مایل در یک دقیقه به کشف کردن آنچه یک رویداد می تواند مانند نگاه بدون معمول متغیر است که یک رویداد را یک رویداد مانند فرد schmoozing.

آنچه که معمولا انجام می شود در شش هفته کشیده شد با هم در کمی بیش از یک فشار که منجر شرکت رسانه ای برای قرار دادن بر روی آن برای اولین بار به طور کامل مجازی رویداد روز شنبه ارائه شده توسط بانک مرکزی امریکا. زندگی می کنند اخبار از سازمان استودیو در Arlington, Va., Axios’ خبرنگاران به میزبانی بحث های مرتبط با این بیماری همه گیر. (تنها پنج نفر مجاز به اشغال استودیو در هر زمان داده شده است.)

“تنها چیزی که شما در حال گرفتن است پذیرایی” Burkhalter گفت.

به عنوان کشور باقی می ماند خانه Axios نیست تنها ناشر چپ با طوفان مغزی چگونه بهترین برای حفظ شتاب آن را به حال با وقایع کسب و کار. رو فشار برای تنوع بخشیدن به جریان درآمد, رسانه, سازمان, ساخته شده اند, عمیق سرمایه گذاری در حوادث و تجمعات که بالقوه برای قرار دادن مشخصات بالا رهبران صنعت حامیان مالی و خبرنگاران در همان اتاق.

در همه ناشران با تولید حدود 22 میلیون دلار درآمد حاصل از رویداد ثبت نام و یا در حدود 3 میلیون دلار در هر رویداد با توجه به Bizzabo یک رویداد شرکت نرم افزاری است که با این نسخهها کار با ناشران مانند وال استریت ژورنال اقیانوس اطلس و CNBC. ناشران برگزار شد بیش از 300 رویدادهای, در حدود هفت هر ناشر در سال گذشته با توجه به داده ها از Bizzabo. آن باقی مانده است دیده می شود چقدر درآمد ناشران ایستاده را در مجازی از حوادث نسبت به خود در فرد همتایان به خصوص زمانی که وجود ندارد اتاق واقعی به نمایش مارک علامت یا فیزیکی شرکت کنندگان در گردن که در آن به چسبیدن مارک تسمه یا طناب.

Two people sit on opposite sides of a conference table. One person gestures.

Axios مطمئن ساخته شده به ایمیل کسانی که ثبت نام بعد از این رویداد به پایان رسید.

“این ممکن است باز کردن مخاطبان جدید و اجازه می دهد تا ما را به ما هوشمند پیام را به تمام مخاطبان جدید استخر,” Burkhalter گفت. “بله آن را ایده آل نیست که ما کاملا روشن یک سکه و در حال تغییر ما در رویدادهای زندگی می کنند که در آن وجود دارد یک عنصر بسیار مهم که در فرد نامزدی. ما در ابتدا در حال حاضر با تمام فن آوری وجود دارد و با این واقعیت است که مردم استفاده می شود برای پیوستن عملا.”

پیش از مجازی رویداد Axios قرار دادن یک تماس برای سوالات بیش از رسانه های اجتماعی است که می تواند خواسته می شود در طول 30 دقیقه رویداد. پس از آن, آن را نیز ارسال یک ایمیل به اطلاع کسانی که ثبت نام برای این رویداد به rewatch.

وال استریت ژورنال تبدیل خواهد شد سلامت خود فروم در اصل برنامه ریزی شده برای هفته آینده در سی و, با توجه به وب سایت خود را شامل بلندگو مانند رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت CVS سلامت و رئیس انجمن پزشکی آمریکا به یک رویداد مجازی گفت: Suzi Waterford, evp و CMO در مجله.

روشن نیست اگر همه حامیان مالی ذکر شده در این وب سایت هنوز در هیئت مدیره و سخنگوی بازگشت نیست یک درخواست برای نظر به عنوان اگر آنها بودند. تا پایان هفته حداقل یک تبلیغ AbbVie کاهش یافته است از ضامن صفحه در وب سایت این رویداد.

برخی دیگر از وال استریت ژورنال رویدادهای برنامه ریزی شده برای بهار امسال نیز به تعویق افتاد, Waterford گفت: در ارائه یک بیانیه است.

وال استریت ژورنال حوادث همیشه ایجاد یک فرصت منحصر به فرد را به ما روزنامه نگاری به زندگی و ساخت قوی عضو جوامع است. بدیهی است که ما در حال بازنگری چگونه بهترین برای حرکت رو به جلو در حال حاضر با توجه به اهمیت اولویت سلامت و ایمنی کارکنان شرکت کنندگان و سخنرانان” واترفورد گفت: بعد اضافه میکند: “… ما در حال شروع به آزمایش با راه های دیگر برای دریافت واقعی اخبار و اطلاعات به شرکت کنندگان در حالی که فراهم کردن لحظات اتصال—که احساس می کند مهم تر در حال حاضر از همیشه قبل از.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de