IPG گزارش قوی سه ماهه چهارم و 3.3 درصد رشد آلی برای 2019

IPG مدیر عامل شرکت مایکل راث گفت: “بسیار خوشحال” با برگزاری شرکت “عملکرد قوی” برای سه ماهه چهارم سال 2019 و کامل سال در این روز به درآمد سه ماهه تماس بگیرید.

برگزاری شرکت گزارش 3.3% ارگانیک خالص درآمد رشد 2019, ضرب و شتم آن 2-3% هدف. در سه ماهه چهارم آن را تجربه کرده آلی خالص رشد درآمد به میزان 2.9 درصد.

در ایالات متحده به طور خاص آلی درآمد 2.1% برای سه ماهه چهارم. راث گفت: برگزاری شرکت داخلی رشد منجر شد توسط یک “طیف وسیعی از ارائه” به طور خاص FCB و McCann بهداشت و درمان سازمان و همچنین خلاق مغازه MullenLowe و کارمایکل لینچ. MullenLowe موفق به کسب تعداد زیادی از مشتریان جدید به تازگی از جمله خطوط هوایی هاوایی و Avis Budget Group. در اوایل سال جاری کارمایکل لینچ به نام رهبری سازمان برای بوش لوبیا.

راث گفت که IPG با هدف قرار دادن آلی رشد درآمد حاصل از 3 درصد برای سال 2020 است. IPG به نظر می رسد به مراتب بهتر از رقبای خود: در هفته گذشته گفت: Publicis آلی رشد کاهش یافته است 2.3% در سال 2019 در حالی که Omnicom را رشد 2.8% کمی پایین تر IPG است 3.3%.

“ما افتخار ما سازگار سطح پيشرفت در میان تغییر قابل توجهی در صنعت ما و محیط پویا است که در آن همه ما عامل” راث گفت: هنگام تماس ذکر است که “تقریبا همه” از آن واحد از جمله با نام تجاری تجربه آژانس Jack Morton در سراسر جهان و سرگرمی بازاریابی شرکت هشت ضلعی خوب انجام شده در سه ماهه چهارم.

راث همچنین در لمس تاثیر coronavirus در تماس ذکر است که این شرکت با 2500 کارکنان در چین و هزاران نفر از همکاران و مشتریان و تامین کنندگان. او گفت: بسیاری از کارکنان خود را در چین در حال کار از خانه و در معرض محدودیت های مسافرتی.

با توجه به چین حدود 2 درصد از IPG درآمد او گفت: تاثیر مالی از شیوع “که مهم نیست” اما اشاره کرد که در آن در نهایت می تواند بر زنجیره تامین ،

“چه باقی مانده است دیده می شود این است که چه تاثیر این خواهد شد که ما تولید کنندگان و چه تاثیری که بر روی شرکت های آمریکایی و دیگر شرکت های جهانی,” راث گفت.

راث همچنین ادامه داد به خواندن تمجید از پایگاه داده بازاریابی شرکت Acxiom که IPG به دست آورد و در سال 2018 است. او گفت: IPG “بسیار خوشحال با نحوه ادغام می گذرد” در خصوص شکل گیری Kinesso یک mar تکنولوژی شرکت شرکت راه اندازی شده در سال گذشته برای کمک به مشتریان اهرم Acxiom داده و قابلیت های.

“ما واقعا با چه خوبی که گزاره است که کار هر دو با توجه به کسب و کار جدید زمین و گرفتن توجه از ما مشتری موجود پایه” راث گفت. “این بسیار برای ما روشن بود که آن را حق تصمیم گیری برای ما برای به دست آوردن Acxiom.”

وقتی پرسیده شد که در مورد چگونگی IPG است که دست زدن به گوگل تصمیم اخیر برای فاز از پشتیبانی از کوکی های شخص ثالث در کروم راث گفت: شرکت “ساختمان راه به کار در اطراف آن” اما نمی ارائه جزئیات بسیار.

“ما نگران بوده ام در مورد کوکی ها و مقررات محیط زیست با توجه به گوگل برای سال,” او گفت:. “ما بسیار با اعتماد به نفس است که ما باید یک راه حل در محل برای رسیدگی به این مسئله است. ما در حال همکاری نزدیک با گوگل و دیگر ارائه دهندگان خدمات را به مطمئن شوید که در واقعیت اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>