معرفی MediaTogether یک محل برای رسانه های حرفه ای برای پیدا کردن راه حل برای آینده

هر شرکت رسانه ای است که هل دادن در برابر یک اقیانوس در حال حاضر نیروبخش خود را برای زمانی که coronavirus موج سقوط بر سواحل آن کسب و کار است. بیش از گذشته چند هفته تعداد بی شماری از رسانه های حرفه ای از روزنامه نگاران به ad-tech کارکنان و تکرار فروش به آگهی فروش بازاریابان—شده اند furloughed یا گذاشته است.

کسانی که بیشترین آسیب تا کنون بوده است رسانه های خبری محلی که درآمد حاصل از تبلیغات دلار از کسب و کار در درون جوامع خود. به عنوان کسب و کار خود را نزدیک درب وجود دارد این است که پول کمتری برای خرج کردن در تبلیغات. این یک دور باطل و یکی که نمی خواهد مستقیم از زمانی که این بیش از همه.

ما می خواهیم برای کمک به.

به عنوان یک نشریه را پوشش می دهد که فهم و outs از کسب و کار رسانه ها ما خودمان را پیدا کنید در دیدگاه منحصر به فرد قادر به خدمت به جامعه بسیار ما را پوشش میدهد. ما یک hub برای, رسانه های دنیا, و ما می توانیم با ارائه یک مجرا برای شما خوانندگان ما برای اتصال.

امروز ما معرفی #MediaTogether یک مکان برای جمع آوری داستان های خود را و پیدا کردن راه حل برای آینده است. به ما بگویید در 500 کلمه که شما هستند و آنچه شما انجام دهد چه مهارت های شما و تجربه خود را از کار از طریق این نگران کننده بار.

هدف این است که برای اتصال کسانی که به دنبال کار با کسانی که می توانند شغل. اما ساخته شده در شبکه نیز می تواند پرداخت سود سهام بزرگ برای آینده خود را.

اضافه کردن دیدگاه خود را به این فرم گوگل و با اجازه شما ما را منتشر نمایید.

به عنوان یک سرویس به جامعه ما coronavirus-مربوط به مقالات در دسترس هستند برای همه با آزاد Adweek عضویت. هرگز از دست یک داستان کلیدی توسط ثبت نام برای ما چیزهایی اول اول, خبرنامه و در نظر گرفتن به دست آوردن دسترسی کامل و حمایت از Adweek روزنامه نگاری با Adweek نرم افزار اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im