معرفی D&I TBD, Adweek پادکست در تنوع گنجاندن برابری و عدالت

Adweek ادامه داد: برای ایجاد تعهد ما به تنوع گنجاندن برابری و عدالت در اوایل سال جاری با استخدام مریم امیلی o’hara ما اولین خبرنگار اختصاص داده شده به این موضوع است. بیش از گذشته چند ماه منتشر کرده اند داستان که حفر کردن به هر دو چالش ها و فرصت های بازاریابی نام تجاری اکوسیستم چهره در آوردن متنوع تر کارکنان به جدول.

به این منظور Adweek مفتخر است برای راه اندازی یک جدید پادکست در مورد موضوع. D&I TBD یک مجله صوتی است که ترکیبی از داستان سرایی و توصیه های عملی. هدف اصلی آن این است که برای ایجاد یک کتابخانه گسترده ای از بینش برای این صنعت در آینده و همچنین ایجاد فرصت های عملی برای رشد. میزبانی Adweek را از تحریریه و دیگر همکاران D&I TBD به ما اجازه می دهد برای دریافت راحت تر با اینکه ناراحت کننده است.

در قسمت اول گلن سینگلتون رئیس و بنیانگذار اقیانوس آرام گروه آموزشی و شجاع گفتگو در مورد خود و تجارب اولیه در تبدیل شدن به یک رهبر در فضای, اهمیت اصالت به ایجاد فراگیر و مداوم مسائل مربوط به نژادپرستی نظاممند است که دارای صنعت بازگشت.

علاوه بر این سینگلتون یک Adweek قهرمانان honoree در سال 2020 ارائه می دهد ملموس “باور” در درک فرصت ها در تنوع گنجاندن برابری و عدالت از جمله نگاه به شجاع مکالمات کتاب هایی که از او منتشر شده در سال 2012 و 2014.

نشان می دهد نام عمدی است. این “TBD” نشان می دهد این است که ناتمام گفتگو با فرصت های این صنعت برای تعیین آینده آن است.

بصری آرم مظهر اخلاق موضوع: متنوع و یکپارچه messiness به نمایندگی از صنعت مبارزه برای برابری. ایجاد شده توسط Adweek مدیر ارشد هنر Dianna McDougall مرکزی موتیف ایجاد شده بود با دست و در نظر گرفته شده است لمس مانند آن هشت راه راه, نمایندگی چگونه زنان پرداخت 80 سنت دلار در مقایسه با مردان است.

“من با استفاده از یک کار فشرده روش به دلیل چنین است که مبارزه برای برابری” مک دوگال اضافه شده. “راه این ساخت رنگ بر روی یکدیگر و ایجاد فضا برای یکدیگر صحبت می کند به ماموریت تنوع و شمول است.”

D&I TBD منتشر شده است هفته ای دوبار. اگر شما علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد نشان می دهد لطفا تماس بگیرید [email protected] گوش دادن به قسمت اول اینجا یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>