کارآموزان در صورت نامشخص تابستان به عنوان 4A را تصدیق برای رفتن مجازی با MAIP

در شروع این سال 325 دانشجویان متوجه آنها پذیرفته شده است به چند فرهنگی تبلیغات کارآموزی برنامه بهتر به عنوان شناخته شده MAIP. 46-سال-برنامه های اجرا شده توسط سازمان های غیر انتفاعی بازوی 4A را به طور گسترده ای مورد احترام در صنعت تبلیغات آن را به عنوان طولانی به کمک دانش آموزان کمتر از زمینه های زمین کارآموزی—و در نهایت شغل—در برترین سازمان در سراسر کشور است.

در عین حال در این سال برنامه شکل دادن به مراتب متفاوت با توجه به گسترش Covid-19. دانش آموزان بودند که به دنبال به جلو به کارآموزی و شبکه در یک شهر جدید در حال حاضر پذیرش این واقعیت است که آنها به احتمال زیاد خواهید بود به ماندن قرار داده و به جای به عنوان بسیاری از سازمان ها باید خود را لغو کارآموزی تابستان به دلیل بیماری همه گیر.

برای آن بخش MAIP سازمان صرف کرده اند طی هفته های اخیر تلاش به جلو و با هم یک “مجازی نامزدی” برنامه برای کارورزان و یا “همکاران” به عنوان آنها نامیده می شود برای اطمینان از پذیرش دانش آموزان هنوز هم برخی از مرتب کردن بر اساس از تجربه صنعت در این تابستان.

“ما واقعا تا به حال به محوری به سرعت به یک مجازی برنامه با افت Covid-19” سیمون فنویک, evp از استعداد سهام و ورود در 4A را گفت. “ما نیاز به نشان دادن به صنعت ما همچنان تعهد در اطراف تنوع و شمول است. ما هنوز هم مقدار زیادی از کار را به انجام, اما من مطمئن هستم که آن را در آینده با هم واقعا خوب است.”

بسیاری از MAIP 2020 کارورزان که Adweek صحبت کرد و گفت: با آنها سپاسگزار است که آنها هنوز هم باید از این فرصت برای تبدیل شدن به فارغ التحصیلان سازمان با وجود این واقعیت است که تجربه خود را شامل نمی شود معمول قدرت پردازش.

“هر کس ناراحت است اما من خوشبین هستم. حداقل آنها به ما چیزی” گفت: یک دانش آموز که قرار بود به کارآموز در یک آژانس در نیویورک در این تابستان. “من فکر نمی کنم آن را به همان خواهد بود اما ما هنوز اتصالات شبکه و هنوز هم در نظر گرفته شود همراهان. من هیچ چیز دیگری برای انجام این کار در تابستان. جای من می خواهم یک چیزی کمی به ماندن مشغول اگر من قصد دارم به شهر نیویورک است.”

ایجاد تغییرات

البته این واقعیت است که در این سال MAIP کارورزان دیگر نمی تواند تکیه بر جبران خسارت از سازمان های مربوطه خود را تبدیل به یک منبع نا امیدی. با توجه به فنویک تقریبا 95% از سازمان است که میله میله به میزبان MAIP همراهان این تابستان در حال حاضر خود را لغو کارآموزی. در حالی که اکثریت MAIP را به همکاران سازمان توافق کرده اند که برای شرکت در مجازی برنامه, بسیاری, دیگر نمی خواهد پرداخت فردی همراهان آنها موافقت می خواهم برای میزبان در این تابستان قبل از همه گیر رسید.

به را تشکیل می دهند برای آن فنویک گفت: 4A است که ایجاد یک “جوایز برنامه” از انواع است که پاداش دادن به دانش آموزان با پرداخت نقدی برای تکمیل آن آنلاین کارورزی اگر چه معلوم نیست چه مقدار از آن خواهد شد در این زمان.

فنویک همچنین گفت که هفت MAIP کارورزان باید کشیده از برنامه چرا که آنها به شغل امن برای تابستان در پرتو این شرایط است. او اشاره کرد که بسیاری از این سال برنامه نویسی خواهد بود یا از پیش ضبط شده و یا محل را در طول شب به جای دانش آموزانی که پیدا کردم مشاغل.

یکی دیگر از نقطه درد که نابود و لگدمال کردن در طول راه است این واقعیت است که MAIP سازمان تصمیم به اعلام حرکت به مجازی برنامه از یک مقاله منتشر شده توسط نشریه تجارت مبارزات انتخاباتی ایالات متحده به جای گفتن کارورزان ، بسیاری از دانش آموزان را دیدم مقاله ساعت قبل از شنیدن این اخبار به طور مستقیم از طریق یک پیش مرتب تماس 4A تا به حال سازمان با امسال کلاس با توجه به یکی از MAIP 2020 کارورزان Adweek مصاحبه.

“ما همه نوع از blindsided” گفتند. “من آرزو می کنم که ما می دانستم که کمی جلوتر از زمان.”

فنویک chalked آن را به “زمان بد” در 4A بخشی این ادعا که این سازمان قصد ندارد نشان از تغییر از طریق یک مقاله در مطبوعات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>