بین المللی واقعیت-چک کردن شبکه Chatbot رول در سطح جهان در واتساپ

واقعیت-اسباب بازی چکرز از 74 کشور از شناسایی بیش از 4000 coronavirus مربوط مضر
موسسه پوینتر

این پوینتر موسسه بین المللی واقعیت-چک کردن شبکه نورد از یک chatbot در واتساپ دوشنبه برای اتصال به Facebook متعلق به نرم افزار پیام رسانی را 2 میلیارد دلار به علاوه کاربران با بیش از 80 واقعیت-چک کردن سازمان ها در سراسر جهان و تعیین اینکه آیا مطالب مرتبط با Covid-19 امتیاز شده کذب است.

کاربران WhatsApp می توانید دسترسی ربات با صرفه جویی +1 (727) 2912606 به عنوان یک شماره تماس و پیام کوتاه کلمه “سلام” و یا اینجا را کلیک کنید. ربات خواهد شد و سپس آنها را در ارتباط با این واقعیت مستقل-چکرز که نزدیک به آنها بر اساس کد کشور.

این IFCN واتساپ chatbot آثار کوتاه عددی منو به این معنی است که کاربران می توانند حرکت را به سادگی با ارسال پیامک به شماره.

آن است که در حال حاضر در دسترس در زبان انگلیسی و با برنامه ای برای اضافه کردن هندی و اسپانیایی در آینده نزدیک.

پوینتر موسسه/WhatsApp

این IFCN گفت که از ماه ژانویه واقعیت-اسباب بازی چکرز از 74 کشور از شناسایی بیش از 4000 coronavirus مربوط مضر با تمام آن اطلاعات وارد شده در CoronaVirusFacts پایگاه داده, است که ستون فقرات chatbot و به روز رسانی روزانه.

این ربات نیز ارائه می دهد یک فهرست جهانی واقعیت-چک کردن سازمان ها و کاربران را قادر می سازد به ارسال اطلاعات به محلی واقعیت-چکرز برای بررسی.

WhatsApp سیاست های عمومی مدیریت و جهانی سرب انتخابات بن انعطاف گفت: “WhatsApp به تازگی ارائه کمک مالی به پوینتر را IFCN برای حمایت از این کار با ارزش را از آن تایید امضا کنندگان در سراسر جهان در مبارزه با Covid-19 اطلاعات غلط. ما بسیار خوشحالیم که در حال حاضر قادر به پشتیبانی IFCN را ضروری واقعیت-چک کردن کار با راه اندازی این سرویس مهم برای کاربران واتساپ.”

IFCN مدیر Baybars Orsek افزود: “صدها میلیون نفر از کاربران تکیه بر واتساپ برای در تماس ماندن با دوستان و خانواده خود را هر روز. پس بد بازیگران با استفاده از هر پلت فرم برای انتشار دروغ و گمراه کردن دیگران در طول این مشکل بار واقعیت-چکرز’ کار است مهم تر از همیشه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>