Instagram را 20 میلیارد دلار درآمد تبلیغ نیست دقیقا یک شوک به بازاریابان

آن را سخت به یاد داشته باشید در حال حاضر, اما برای سه سال اول از وجود آن Instagram شد آگهی رایگان.

هنگامی که آن را در نهایت به ثبت آگهی, مدت کوتاهی پس از Facebook خرید عکس-های پلت فرم برای $1 میلیارد دلار در سال 2012 زبان در اطراف اجرای وعده داده شده از کاربران آن را نمی خواهد بیش از حد بیش از حد به زودی: “ما تمرکز بر روی ارائه یک تعداد بالا-کیفیت عکس و فیلم از یک تعداد انگشت شماری از مارک های که در حال حاضر بزرگ اعضای Instagram جامعه” این شرکت گفت: در سال 2013 , وبلاگ, پست اعلام تغییر دهید.

اما در حال حاضر آن را در سال 2020 my Instagram خوراک آشغال با شرکت کفش من هرگز شنیده می شود در حالی که Squarespace و LinkedIn نستله خود را ترویج داستان بین کسانی که از دوستان و خانواده. Instagram آگهی-کمتر عصر است اما زودگذر حافظه است.

پس اول, کسب درآمد, Instagram بیش از شش سال پیش و Facebook است نه به طور منظم منتشر خاص آمار و ارقام درآمد در گزارش های درآمدی (Facebook عمومی رفت فقط یک ماه پس از کسب Instagram). اما به اشتراک گذاری عکس برنامه تبدیل شده است بخش قابل ملاحظه از Facebook کل درآمد با توجه به جدید بلومبرگ گزارش که می گوید Instagram به تنهایی برای اختصاص 20 میلیارد دلار در درآمد تبلیغ در سال 2019. در حالی که Facebook نخواهد تایید این تعداد 20 میلیارد دلار باعث می شود تا یک چهارم از شبکه های اجتماعی را در مجموع درآمد قابل ملاحظه قطعه از پای.

این اخبار دقیقا نمی یک شوک برای کسانی که به کمک مارک های تبلیغ در رسانه های اجتماعی.

بریجت Jewell اجتماعی است مدیر خلاق در مینیاپولیس-آژانس Periscope که نشان دهنده علامت های تجاری مانند هدف Trolli و Truvia. اگر هر چیزی, Jewell شگفت زده Instagram را ندارد تا یک بخش بزرگتر از Facebook درآمد.

“ما شاهد تغییر عمده مخاطبان است که مشتریان ما می رویم پس از صرف زمان بیشتری را بر روی Instagram از آنها Facebook و آن را احساس می کند مانند درآمد تبلیغ shift را با سرعت بیشتری اتفاق افتاده است و یا بیشتر از آن در حال حاضر است” Jewell گفت.

هر گونه رکود در سیستم عامل های رشد می تواند مربوط به خود را محدود تخته سنگ از فرمت های آگهی—عمدتا در خوراک و داستان بر اساس ارائه های او اشاره کرد.

جس ریچاردز جهانی سر و اجتماعی در Havas رسانه ای که با این نسخهها کار با مشتریان از جمله دیزنی امارات و Michelin گفت که بیش از 12 ماه گذشته بسیاری از مارک های او کار می کند با تبلیغ بیشتر و بیشتر در Instagram. “کاربر رشد در Instagram در سطح جهانی و همچنین زمان صرف شده در تغذیه و با داستان های سریع شاخص که چرا درآمد حاصل از تبلیغات است که به طور فزاینده ای در حال آمدن از Instagram,” ریچاردز گفت. “آنها ساخته ام همه هدف قرار دادن قابلیت های سازگار در سراسر شبکه خود را از نرم افزار با توانایی به راحتی بهینه سازی فرمت های آگهی در خوراک و داستان در تمام سیستم عامل.”

علاوه بر این, آنها هر دو اشاره به تجارت تابع Instagram به عنوان یک عامل عمده در رشد آن است. “بخشی از محبوبیت Instagram است که آن را به خرید آنلاین بازار از کشف” Jewell گفت. “اگر شما خرید آنلاین—فقط در حال دیدن سایت شما خواهد بود در بازار—شما به احتمال زیاد انجام می دهند که در Instagram. پینترست استفاده می شود به بخشی از آن و آنها هنوز هم به یک اندازه اما آن را فقط همان است که آن را در Instagram.”

Instagram را وارسی ویژگی که به کاربران توانایی برای خرید در داخل نرم افزار—یک تابع معرفی شده در ماه مارس گذشته—کمک مستقیم به مصرف کننده برندها “شروع به رسمیت شناخته شده در یک مقیاس بزرگتر که در آن آنها ممکن است قادر به بود.”

آشر چستر مدیر عملکرد بازاریابی در سازمان, در, که نشان دهنده نایک و Hugo Boss, در میان دیگران می گوید که پرداخت این است که هنوز در “مراحل ابتدایی” و یک بار Instagram می افزاید: ویژگی های بیشتر و بیشتر کاربران تبدیل شده راحت خرید را از طریق پلت فرم که وقتی Instagram واقعا می تواند یک درآمد دست انداز. “من فکر می کنم بزرگترین فرصت برای Instagram برای ادامه گسترش درآمد خود سهم واقعا باز کردن Instagram پرداخت و ساخت که جریان اصلی و همچنین پیدا کردن راه هایی برای تشویق و حتی بیشتر اثرگذارندهها به درگیر شدن در پلت فرم” چستر گفت. “اگر آنها قادر به شکل که من فکر می کنم شما فقط می خواهید ببینید که درصد افزایش دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>