Instagram حرکت رو به جلو در تست کسب درآمد برای IGTV

کسب درآمد در IGTV به نظر می رسد یک گام نزدیک تر به عنوان Instagram در حال حاضر تست راه برای سازندگان برای به دست آوردن پول در محتوای خود را برای طولانی به صورت تصویری مقصد.

نویسنده و وبلاگ نویس جین Manchun وانگ تصاویر به اشتراک گذاشته شده در یک صدای جیر جیر از یک IGTV تبلیغات بخش تحت Instagram شریک برنامه.

یک صفحه نمایش آمده است: “شما واجد شرایط برای کسب درآمد خود را IGTV ویدئوها. شما می توانید پول کسب درآمد با کوتاه در حال اجرا تبلیغات خود را IGTV ویدئوها. زمانی که شما کسب درآمد در IGTV شما توافق می کنید به دنبال شریک برنامه کسب درآمد سیاست.”

کسانی که سیاست بودند و نه دقیق اما شرکت مادر Facebook شریک کسب درآمد سیاست به احتمال زیاد می تواند استفاده شود به عنوان یک راهنمای.

یک Instagram سخنگو در بیانیه ای گفت: “ما همچنان به کشف راه هایی برای کمک به سازندگان پول در اوردن با IGTV. ما لازم نیست که جزئیات بیشتر در به اشتراک گذاری در حال حاضر, اما ما به آنها به عنوان توسعه بیشتر است.”

رئیس Instagram آدم Mosseri شفافی در یک صدای جیر جیر “این هیچ راز است که ما شده ایم کاوش در این. ما متمرکز برای اولین بار در ساخت مطمئن شوید که این محصول تا به حال پاها—و یا دیگری وجود خواهد داشت کمی برای کسب درآمد در وهله اول. IGTV است که هنوز هم در روزهای اولیه آن, اما آن را در حال رشد, بنابراین ما در حال بررسی راه های بیشتری را به آن پایدار برای سازندگان.”

سازندگان و ناشران در Facebook, Watch Facebook به صورت تصویری قسمت می توانید پول کسب درآمد از طریق تبلیغات قبل از رول و اواسط رول در جریان تبلیغات و در حالی که Instagram نمی خواهد نظر در جریان تبلیغات مدل که در آن سازندگان محتوا نگه داشتن 55 درصد از درآمد تولید خواهد به نظر می رسد مانند یک منطقی را دنبال کنید.

Instagram ساخته شده است تغییرات دیگر به IGTV در ماه های اخیر که به نظر می رسد صاف کردن مسیر به سمت کسب درآمد.

پشتیبانی از سری اضافه شد به IGTV اکتبر گذشته و در ماه ژانویه Instagram ساده روند آپلود ویدئوها را قادر می سازد مردم و برندها برای انجام این کار به همان شیوه آنها در حال حاضر آپلود عکس و فیلم Instagram اصلی خوراک.

ناشران ابراز علاقه باید Instagram حرکت رو به جلو است.

جورج استوارت رئیس درآمد افسر شیوه زندگی, سرگرمی, شرکت قوم در مصاحبه ای گفت: در ماه گذشته: “من کاملا باور دارم که Facebook را گسترش برخی از تنوع کسب درآمد به IGTV. واقعی نوآوری در بازاریابی شده است در سراسر سیستم عامل. IGTV دیگر را فراهم می کند وسیله ای برای رسیدن به مردم تحت شرایط مختلف.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>