Instagram را قادر می سازد به کاربران برای مرتب کردن بر اساس لیست حساب های آنها را دنبال

Instagram آغاز شد نورد از یک ابزار است که مردم را قادر می سازد برای پاک کردن لیست حساب های آنها را دنبال و بر اساس چگونه اغلب آنها در تعامل با این حساب.

زمانی که Instagrammers رفتن به پروفایل خود و با کلیک بر روی زیر حساب آنها دنبال خواهد شد و در دسته ها از جمله بسیاری نشان داده شده در تغذیه و حداقل تعامل با.

آنها همچنین می توانید مرتب سازی بر اساس زمانی که آنها شروع به حساب های زیر.

باید آنها تصمیم به پاره کردن لیست از حساب آنها به دنبال آنها می توانید انجام دهید به طوری که از صفحه نمایش که در آن آنها همچنین می توانید با کلیک بر روی سه نقطه به مدیریت اطلاع از حساب و یا آنها را نادیده بگیرید.

یک Instagram سخنگو گفت: “Instagram است که واقعا در مورد آوردن شما و نزدیک به مردم و چیزهایی که شما در مورد مراقبت از, اما ما می دانیم که در طول زمان خود را منافع و روابط می تواند تکامل و تغییر است. آیا شما فارغ التحصیل حرکت به یک شهر جدید و یا تبدیل به وسواس با بهره های جدید و پیدا کردن یک جامعه, ما می خواهیم به آن را آسان تر برای مدیریت حساب شما به دنبال در Instagram به طوری که آنها بهترین نماینده فعلی خود را در ارتباط و منافع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>