Instagram جزئیات چگونه ویژگی های آن می تواند کمک به موسسات کوچک و متوسط در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

Instagram ارائه برخی از پیشنهادات برای چه کوچک و midsized کسب و کار می تواند استفاده از آن ابزار به حرکت از طریق coronavirus بیماری همه گیر.

یک Instagram سخنگوی یک ایمیل به در گفت: “این یک زمان سخت در حال حاضر برای مردم جوامع و کسب و کار در سراسر جهان. مردم می خواهند بدانند که راه ما می توانیم تغییر ما روزمره از جمله چگونه به حمایت از کسب و کار ما عشق است. Instagram است که در اینجا برای کمک به کسب و کار از تمام اندازه ها ارتباط با جوامع خود. ما می خواستم برای به اشتراک گذاشتن برخی از راه های خلاق دیده ایم کسب و کار دو برابر کردن بر روی ابزار دیجیتال است که Instagram ارائه می دهد.”

اجتماعی فاصله تاثیر نمی گذارد Instagram زندگی می کنند به عنوان آن می تواند استفاده شود به رویدادهای آنلاین و یا میزبان پرسش و پاسخ جلسات و دوستان خود را دعوت برای پیوستن به.

Instagram همچنین پیشنهاد در نظر گرفتن تمام اقدامات ممکن برای فعال کردن مردم به فروشگاه آنلاین با فروشگاه خرید تبدیل شدن به کمتر از یک گزینه به عنوان بحران رول در.

از Facebook متعلق به عکس – و-فیلم های شبکه گفت: کسب و کار باید مطمئن شوید که آدرس ها برای وب سایت های آنها از جمله در خود بایوس که در آن آنها می تواند همچنین به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد ذخیره موقت تعطیل و یا محدود ساعت.

کسب و کار فروش محصولات از طریق Instagram نیز باید با استفاده از برچسب های محصول به طوری که مردم می توانند بدون خروج از برنامه را با جزئیات بیشتر در دسترس در اینجا.

نظرسنجی و پرسش برچسب Instagram داستان می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای به اشتراک گذاشتن راهنمایی در مورد سالم ماندن در طول اجتماعی فاصله مانند روال روزانه ی دستور غذاها صفحه اصلی ورزش و زیبایی رژیم. Instagram افزود: “استفاده از داستان به انسانی حساب خود را و نشان دادن تعهد خود را به جامعه خود و سلامت کارکنان.”

در نهایت کسب و کار می تواند استفاده از داستان’ اهدای برچسب برای کمک به جمع آوری پول برای سازمان های غیر انتفاعی ارائه کمک در طول این بیماری همه گیر مانند مواد غذایی محلی بانک ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im