Instagram تغییر جمله بندی بر روی سوالات با برچسب پس از پیشنهاد در توییتر

بپرسید و شما باید دریافت خواهید کرد: تنها 12 ساعت پس از Airbnb تجارب جهانی رئیس بازاریابی موسی طارق پیشنهاد تغییر متن پیش فرض در Instagram سوالات دشنه از, “از من بپرسید یک سوال” “چگونه می تواند به من کمک کند” با این بیماری همه گیر کوروناویروس در ذهن تغییر ساخته شده بود.

طارق گفت: در یک صدای جیر جیر شنبه شب “من یک درخواست کوچک, @instagram: چگونه ما می تواند تغییر متن پیش فرض در اینجا از “از من بپرسید یک سوال” “چگونه می تواند به من کمک کند؟” حتی فقط برای یک هفته. تغییر چهار عبارت ساده خواهد گسترش بیشتر مهربانی در جهان بیش از بسیاری از ما همیشه می تواند از خواب.”

پس از سرعت پاسخ, “من آن را دوست دارم” فقط 12 ساعت بعد سر از Instagram آدم Mosseri گفت: در یکی دیگر پاسخ پنج شنبه صبح: “ما عاشق این ایده از reframing سوال به تمرکز بر روی دیگران—بنابراین ما فقط راه اندازی آن در حال حاضر. ما امیدواریم آن خواهید بود یک راه کمک به مردم گسترش مهربانی و پشتیبانی است.”

Instagrammers نه تنها مردم احساس مفید به اصطلاح “چگونه می تواند به من کمک کند” نیز بوده است خونتان به شدت رو به بالا در گوگل پس از 8 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>