Instagram به ارمغان می آورد شفافیت بیشتر به محتوای گزارش با درخواست پشتیبانی

Instagram مشخص شده Safer Internet روز سهشنبه با برخی از ترفند های آن, ویژگی های ایمنی.

از Facebook متعلق به عکس – و-فیلم های شبکه معرفی جدید درخواست پشتیبانی از ویژگی های برای اضافه کردن شفافیت به روند زمانی که مردم گزارش محتوا بر روی پلت فرم آن است.

کاربران می توانند با رفتن به تنظیمات خود را و به آن ضربه بزنید درخواست پشتیبانی برای دیدن اطلاعات مانند وضعیت خود را گزارش.

بهره برداری از گزینه های بیشتر به ارمغان می آورد تا اقدامات اضافی آنها می توانند از جمله ساکت کردن, مسدود کردن و محدود کردن یا لغو دنبال کردن این حساب کاربری که گزارش محتوا را از آمد.

و اگر یک کاربر مخالف با Instagram تصمیم پس از گزارش محتوای درخواست بررسی گزینه را بی درنگ یک نگاه دوم است.

Instagram گفت: حمایت از درخواست آغاز خواهد شد نورد در طول هفته های آینده.

کاربرانی که حساب غیر فعال شد هم اکنون می توانید درخواست تجدید نظر در این تصمیم به طور مستقیم از طریق Instagram نرم افزار به جای داشتن برای رفتن از طریق این مرکز کمک.

این گزینه به طور خودکار به نظر می رسد هنگامی که مردم در تلاش برای ورود به حساب های غیر فعال.

نام کاربری خواهد بود prepopulated و دارندگان حساب را باید فرصتی برای ارائه جزئیات مانند نام و نام خانوادگی آدرس ایمیل و به همین دلیل آنها بر این باورند Instagram اشتباه در غیرفعال کردن حساب کاربری و سپس درخواست یک بررسی.

این ویژگی همچنین نورد بیش از هفته های آینده.

Instagram گفت: در یک پست وبلاگ “ما می خواهیم همه به احساس امنیت در Instagram و ما متعهد به ساخت ابزار و آموزش مردم در مورد نحوه کنترل خود را تجربه. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی های ما در جای خود به شما در حفظ امن به اینجا مراجعه کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>