Instacart است به اشتراک گذاری داده های کاربر با CPG تولید کنندگان برای جلوگیری از زنجیره تامین مسائل

بینش کلیدی:

در دو هفته گذشته, بسته بندی مواد غذایی تولید کنندگان Conagra, McCormick, General Mills و هورمل مواد غذایی را همه تایید آنچه که بسیاری از خریداران در حال حاضر ممکن است مشکوک: تقاضا است.

افزایش ناگهانی در فروش, در حالی که برای یک شرکت درآمد فرستاده است یک شوک از طریق زنجیره تامین منجر به خالی کردن قفسه در راهرو مواد غذایی در سراسر کشور است.

با هدف کمک به ارائه یک راه حل برای این مشکل مداوم اندازه گیری تغییرات در تقاضای مصرف کننده در میان coronavirus همه گیر مواد غذایی آنلاین پلت فرم تحویل Instacart باز کرده است قریب به اتفاق آن طاق داده ها به کشور تولید کننده بسته بندی مواد غذایی.

برای CPG همکاران که با استفاده از Instacart تبلیغ محصولات مانند جستجو پرداخت پلت فرم را آغاز کرده های خود را در زمان واقعی اطلاعات در مورد آنچه در آن شبکه ای از کاربران انجام می دهند. پس Instacart ارائه می شود از 25,000 فروشگاه های مواد غذایی مانند Costco Kroger و Aldi است و در واقع بیش از 5,500 شهرستانها در سراسر آمریکای شمالی این شرکت گفت: این یک توانایی منحصر به فرد برای ضبط که محصولات در حال اجرا هستند کم و چگونه مردم در حال پر کردن خود را در چرخ دستی های خرید.

“از آنجا که ما در حال کار با بسیاری از فروشنده آن را به ما می دهد یک خط دید به خرید و رفتار مصرف کنندگان آن—یک نمونه که خیلی بیشتر نماینده از فقط یک تخصص خاص خرده فروش” گفت: Seth Dallaire, Instacart ارشد درآمد افسر که در پیوست این شرکت در ماه نوامبر گذشته.

در حالی که شرکت های طراحی شده بینش از آن مصرف کننده جدید هوش ابزار با تعدادی از CPG شرکای مانند کرافت هاینز و جنرال میلز از اواسط فوریه Instacart قصد دارد به گسترش ارائه به دیگران در هفته های آینده و ماه.

Instacart کار کرده است در آن ارائه جدید از اواخر سال گذشته و برنامه ریزی برای انتشار آن در نهایت اما شیوع کروناویروس تحت فشار قرار دادند تا این شرکت شروع به انتشار اطلاعات “بسیار سریع تر از شاید ما تا به حال پیش بینی” Dallaire گفت.

با آتیپیک عادات خرید بودن جدید هنجار Dallaire گفت Instacart داده می فرستد سیگنال های دقیق به تولید کنندگان از هر دو دیدگاه موجودی و بازاریابی چشم انداز اجازه می دهد آنها را به واکنش نشان می دهند و تغییر منابع به عنوان مورد نیاز است.

“چه چیزی تبدیل شدن به یک ضرب المثل قدیمی در حال حاضر در مورد داده بودن روغن جدید دقیقا بازی که Instacart می توانید بازی گفت:” توماس Goldsby, صندلی تدارکات در دانشگاه تنسی بخش مدیریت زنجیره تامین.

در زمان عادی CPG برندها به طور معمول به پیدا کردن تعادل مناسب بین عرضه و تقاضا—به این معنی که آنها قادر به نگه داشتن قفسه های فروشگاه مواجه نگردند با محصولات خود را—حدود 95% از زمان با توجه به Goldsby.

“که حتی با فن آوری های که در دسترس هستند برای ما و شیوه های که شده اند در محل قرار داده و تصفیه بیش از چند دهه” Goldsby گفت.

سس هاینز در حال حاضر با Instacart به مانیتور که از آن در بسیاری از محصولات از Oscar Mayer سرد به کاهش کرافت ماکارونی و پنیر است که در حال اجرا پایین در قفسه های فروشگاه.

“در طول این زمان بحران همه ما در مواجهه با چالش های قابل توجهی” گفت: نینا بارتون, رئیس, رشد, افسر در سس هاینز که اشاره کرد که در حال حاضر لحظه ای برجسته صنعت غذا را “مسئولیت” برای خدمت به مشتریان خود.

در زمان حاضر ارائه یک چالش برای Instacart بیش از حد. روز دوشنبه Instacart کارگران شناخته شده به عنوان خریداران برنامه ریزی برای اعتصاب در اعتراض به عدم حفاظت از coronavirus. خریداران در همکاری با یک گروه فعال به نام فرفره کارگران جمعی خواستار تجهیزات حفاظتی مانند ضد عفونی کننده دست و ضد عفونی کننده دستمال مرطوب خطر پرداخت 5 دلار در هر سفارش یک پیش فرض در برنامه نکته از 10 درصد و افزایش در بیمار پرداخت برای کسانی که تحت تاثیر COVID-19.

در حالی که تعداد زیادی از مردم شرکت کننده در این اعتصاب همچنان نامشخص Instacart گفت: در بیانیه ای که آن را دیدم “به هیچ وجه تاثیر” به عملیات خود در روز دوشنبه ، این شرکت اشاره کرد که در هفته های اخیر Instacart است “معرفی بیش از 15 محصول جدید ویژگی های جدید بهداشت, دستورالعمل, جدید, خریدار, پاداش, جدید مرخصی استعلاجی و سیاست های جدید لوازم ایمنی و همچنین به عنوان پرداخت برای کسانی که تحت تاثیر COVID-19.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>