Infographic: آنچه بنفش سنجاب و چگونه می توانم شما را تبدیل به یک ؟

استخدام استخدام برای آنها نگاه کنید. مدیران آنها را در طول زمانی که حرکت آنها به شغل های مختلف. بنفش سنجاب ها جادویی هستند بازاریابان که می توانید آن را تمام انجام. اگر چه منشأ دقیق از این واژه ناشناخته است آنها شناخته شده برای داشتن مهارت های فنی و مالی دانش و هوش هیجانی. ما خواسته چندین بازاریابی رهبران در Adweek را CMO حرکت در اجلاس سران شرق در نیویورک در اوایل سال جاری به لیست چه چیزی باعث می شود تا یک سنجاب بنفش از جمله اما نه محدود به: پرشور مشتری محور کسب و کار زرنگ و دانا متمرکز و حتی خنده دار است.

“راه من توصیف بنفش سنجاب بهینه نامزد که هر دو کمی و کیفی مهارت ها و رشد در کارآفرینی محیط زیست برای مثال یک معاونت و مدیر خلاق که می تواند محوری به سرعت از غواصی به اطلاعات extrapolating بینش و اجرای آنها را به سرپرستي جهانی عکاسی و الهام بخش تیم خود گفت:” امیلی Culp, مدیر عامل شرکت, پوشش, FX.

کارشناسان بازاریابی در حال حاضر اکسل در برخی از این مناطق, اما نه همه آنها—و این خوب است.

“چنین یک لیست می تواند تا حدودی احساس intimating برای نامزدهای بالقوه به عنوان آنها خود را در خود بازتاب در مهارت های آنها نیاز به داشتن به موفقیت امروز” گفت: گرگ ولش تمرین رهبر اسپنسر استوارت. “با این حال به جای اینکه طاقت فرسا ما به جای درخواست مدیران به فکر می کنم در مورد آنچه که خود “قدرت فوق العاده” هستند و جایی که آنها باید فرصت هایی را برای رشد به عنوان رهبران.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de