Infographic: طناب برش جریان و شراب خواری, مشاهده جدید عادی

در حالی که اخبار تلویزیون مصرف رشد کرده است به طور قابل توجهی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس بیشتر مردم نیز در جریان سرگرمی به عنوان یک مهلت از, اخبار, اقتصاد, امور مالی, سیاست و نگرانی های بهداشتی.

که با توجه به اطلاعات جدید از Omnicom. از آنجا که COVID-19 شیوع مردم شده اند تماشای زنده تلویزیون مرور رسانه های اجتماعی و شراب خواری تماشای نشان می دهد در خدمات مانند آمازون نخست Netflix و یوتیوب. به طور خاص نسل Zers استفاده از خدمات جریان به طور چشمگیری افزایش یافته (70%) پس قبل از همه گیر.

“برخی از رفتارهای ما شاهد—مانند افزایش اخبار مصرف—به احتمال زیاد به طور موقت در حالی که سیگنال های طبیعی جدید—از جمله طناب برش پخش و بر روی تقاضا—به احتمال زیاد به افزایش به عنوان یک نتیجه از COVID-19 قرار دادن تاکید بیشتری بر انتخاب و فشار بیشتر بر درآمد قابل تصرف” گفت: کریستن Colonna, مدیر ارشد استراتژی افسر OMD شمال امریکا است. “در این و در دیگر جنبه های بسیاری از رسانه ها و بازاریابی COVID-19 شتاب آینده است.”

به عنوان جریان ویدئو مصرف همچنان به رشد در طول همه گیر دو زن و پنج نفر (42 درصد) را به ثبت نام برای یک جریان خدمات. نزدیک به یک چهارم (28 درصد) در حال حاضر انجام شده در ماه گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>