Infographic: یک روز در زندگی مدرن بازاریاب

روز هیچ دو یکسان هستند در جهان مدرن بازاریابی است. وجود ندارد و معمولی 9-به-5 برای این حرفه ای مشغول است. خلاق گروه مورد مطالعه 400 وقت تبلیغات و بازاریابی مدیران و متوسط ایام کار در هفته برای بازاریابی نرم افزار 40-49 ساعت و بسیاری از کار در تعطیلات آخر هفته.

اما مولد لزوما به این معنا نیست خلاق در زمان های خاصی از روز.

دایان Domeyer, مدیر اجرایی, خلاق, گروه, مشاوره بازاریابی جوانب مثبت به مرزهای تعیین سالم تعادل کار و زندگی, جلوگیری از عملکرد چند تکلیفی و آگاه از انرژی خون آشام ها مانند ایمیل یا رسانه های اجتماعی است که کاهش بهره وری.

“به مولد و خلاق ما نیاز به اجازه می دهد خودمان زمان را از حالت فشرده خارج کنید,” Domeyer گفت. “مطمئن شوید که اولویت های خود را در مجموعه ای با توجه به استراتژیک ترین پروژه های مقابل که ساده ترین است برای انجام. … بلوک زمان در تقویم خود را به روز کردن و reenergize–و آن را یک اولویت برای حضور در آن قرار ملاقات. یک پیاده روی 10 دقیقه قبل از ناهار یا 5 بعد از ظهر کلاس یوگا می تواند افزایش, خلاق, الهام بخش و انگیزه هنگامی که شما بازگشت به کار.”

این نظرسنجی همچنین نشان بازاریابی جوانب مثبت هستند و تقریبا به همان اندازه خدا را شکر برای رقابتی پرداخت و رشد فرصت های شغلی و امنیت کار جالب (18-21 درصد) و همچنین اشاره کرد توازن میان کار و تعهدات شخصی به عنوان یک چالش بزرگ (29 درصد) و همچنین به عنوان اقامت فعلی در روند و فن آوری (25%).

برای بزرگنمایی کلیک کنید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im