بلاگ جدید مبارزات اجتماعی اذعان جدید طبیعی ” از رفت و آمد

لوکس خودروساز Infiniti همکاری با جهانی دیجیتال تجربه آژانس طراحی انتقادی جمعی در مبارزه اجتماعی poking سرگرم کننده در این واقعیت است که این بیماری همه گیر کوروناویروس و در نتیجه اجتماعی فاصله دستورالعمل گرفته اند وسایل نقلیه از رفت و آمد معادله به عنوان مردم از خانه کار می کنند.

کار از خانه رفت و آمد کمپین لگد کردن با یک سری از اول شخص از نقطه نظر اجتماعی ویدئوها به تصویر می کشد مردم “رفت و آمد” از اتاق خواب خود را به دفاتر و یا در جای دیگر در خانه های خود.

بلاگ/جرم بحرانی
بلاگ/جرم بحرانی
بلاگ/جرم بحرانی

بلاگ نیز خوش آمدید کاربر-تولید-مطالب ارسالی به گسترش مبارزه است.

نیک Sparacino این خودروساز مدیر ارشد بازاریابی تعاملی و رسانه های اجتماعی گفت: “همانطور که ما دیده ایم ما روز به روز زندگی را تغییر داده اند و ما می خواست می شود قادر به اذعان کرد که تغییر با مشتریان و کمی مثبت و سبک سری به ما شرایط فعلی. انسان مداری است که تمرکز ما در حال حاضر بیش از همیشه است.”

جرم بحرانی دانشیار مدیر خلاق استفان اسمیت افزود: “Infiniti وسایل نقلیه همیشه رفته بالا و فراتر از آن را به هر درایو—رفت و آمد خود را شامل—یک تجربه خاص. اما ما با اتومبیل های پارک شده منظمی دور که ما همه کار از خانه ما رفت و آمد را تغییر داده اند. در حالی که همه ما در حال تطبیق با این شرایط طبیعی جدید و دیدن چگونه آن را در رسانه های اجتماعی ما می خواستیم به وزن با لذت نگاهی به آنچه که رفت و آمد به نظر می رسد مانند وقتی که شما در حال کار از راه دور.”

و جرم بحرانی کاردانی استراتژی مدیر Kyle پایین گفت: “همدلی است که همه چیز در لحظات بحران است. ما در خانه مشتریان ما در خانه و مخاطبان ما در خانه است. این مهم است که پیام ما به اشتراک گذاری به ارمغان می آورد یک لحظه از هم.”

بلاگ/جرم بحرانی

اعتبار:

جرم بحرانی

استفان اسمیت دانشیار مدیر خلاق

کاترینا Regino ارشد طراح

کریس کیپرینو طراح

کایل پن, copywriter

الکس Nirenberg ارشد استودیو هنرمند

کایل کف کاردانی استراتژی مدیر

جیلیان Zatka استراتژیست

علامت Stojack, معاون رئیس جمهور, مشتری شریک

آدری پارکر ارشد مدیریت حساب

جوزی Van Der Velden ارشد تولید

Abby Miller تهیه کننده

به عنوان یک سرویس به جامعه ما coronavirus-مربوط به مقالات در دسترس هستند برای همه با آزاد Adweek عضویت. هرگز از دست یک داستان کلیدی توسط ثبت نام برای ما چیزهایی اول اول, خبرنامه و در نظر گرفتن به دست آوردن دسترسی کامل و حمایت از Adweek روزنامه نگاری با Adweek نرم افزار اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>