عفونت متخصص Fauci امیدوار ما بیشتر موجود از ایتالیا

واشنگتن — دولت بالا بیماری های عفونی متخصص می گوید او همچنان امیدوار ایالات متحده آمریکا است که در همان مسیر به عنوان ایتالیا در coronavirus مبارزه است.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی می گوید: اقدامات سختگیرانه بودن در محل قرار داده در ایالات متحده از جمله محدودیت های مسافرتی بسته شدن مدارس و بسیاری از کسب و کار و اجتماعی دیگر فاصله را به “راه طولانی” برای جلوگیری از آمریکا از تبدیل شدن به مانند ایتالیا.

ایتالیا دیده است بیش از 50000 coronavirus موارد و نزدیک به 5000 مرگ و میر.

Fauci می گوید CBS’ “چهره ملت” است که آن را سخت بدانید که دقیقا به همین دلیل ایتالیا است که “درد و رنج وحشتناکی” اما آنها به نظر نمی رسد برای خاموش کردن و همچنین ورودی از عفونت نشات گرفته از چین و سایر نقاط جهان است.

او می گوید ایالات متحده “رفتن به ضربه بدون شک در مورد آن” اما به نظر می رسد در موقعیت بهتری از آنجا که “ما از آغاز قرار دادن یک نوع clamper” در ویروس.

توافق کامل در کمک های آمریکا انتظار جمعه

وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin می گوید او انتظار دارد کنگره و کاخ سفید برای رسیدن به توافق کامل بعد یکشنبه در یک بسته محرک اقتصادی است که می تواند رویکرد 2 تریلیون دلار به آدرس coronavirus بحران است.

این بسته شامل $3,000 چک به خانواده ها و کمک های دیگر به گذشته بعد از 10 هفته.

Mnuchin می گوید “فاکس نیوز روز شنبه” است که “درک اساسی” رسیده با جمهوری خواه و دموکرات کنگره به رهبران کمک قابل توجهی ارائه.

او می گوید: این قرارداد شامل وام های فدرال برای کسب و کارهای کوچک به طوری که آنها می تواند خود را حفظ کارگران; پرداخت پول نقد به طور متوسط 3000 $برای یک خانواده چهار عنوان به خوبی به عنوان “پیشرفته” بیمه بیکاری.

این بسته همچنین اجازه خواهد داد که فدرال رزرو به اهرم تا 4 تریلیون دلار نقدینگی برای حمایت از اقتصاد این کشور در حالی که بیمارستان ها را دریافت خواهد کرد “حدود” $110 میلیارد به آدرس له از افراد آلوده به ویروس.

Mnuchin رئیس جمهور می گوید: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است “هر انتظار” بسته کمک کمک خواهد کرد که کارگران و بهبود اقتصاد “چهار یا هشت هفته از هم اکنون” اما اگر این ویروس هنوز هم خشمگین پس از 10 هفته “ما را به کنگره دوباره.”

Mnuchin می گوید او انتظار دارد که مجلس سنا رای گیری در معامله در صبح روز دوشنبه.

ایلینوی کوتاه از لوازم پزشکی

ایلینویز’ فرماندار می گوید: خود دولت است و نه به اندازه کافی دریافت تجهیزات پزشکی.

رژیم صهیونیستی. جی پریتزکر می گوید سی ان ان “وضعیت اتحادیه” که آنها کردم اخیر عرضه شد اما کسری از آنچه درخواست شده بود. او می گوید که آنها در حال خرید لوازم از بازار آزاد و رقابت با کشورهای دیگر نیز نیاز به منابع.

او گفت: آن را بد سیستم.

پریتزکر امیدوار است که در حال حاضر که سازمان مدیریت اضطراری فدرال مسئول پاسخ او این است که امیدوارم آن را بهبود بخشد. او می گوید که FEMA است و آماده تر برای مدیریت بحران از دیگر آژانس های فدرال.

پریتزکر دستور داد تمام 12.7 میلیون نفر در ایالت ایلینوی به ماندن در خانه شروع شنبه شب گفت: “او آرزو وجود دارد خواهد بود stay-at-home سفارشات در سراسر کشور.

او می گوید: مگر رهبران بگویید شهروندان به ماندن در خانه آنها فقط نمی خواهد.

شهردار نیویورک هشدار آن را بدتر خواهد شد

شهر نیویورک شهردار گفتن نیویورک در کانون آمریکا همه گیر است که آن را تنها به بدتر.

شهردار بیل د Blasio گفت: در ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” در روز یکشنبه که شهرستان خود را در نیاز ناامید از هواکش و سایر لوازم پزشکی و کارکنان. او همچنین در مورد کاخ سفید, پاسخ به غیر پاسخگو است.

او می گوید: او پرسید: “بارها و بارها” برای ارتش ایالات متحده به بسیج و شنیده است هیچ چیز نیست.

شهردار گفت: اقدامات صورت گرفته توسط شهروندان آمریکایی هستند “بسیار دورتر جلوتر از هر چیزی که ما دیده ایم در خارج از کاخ سفید است.”

گذرگاه های مرزی غیر قانونی قطره

اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ می گوید غیر قانونی از مرز عبور کرده اند کاهش یافته و 50 درصد پس از محدودیت های ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بازگشت و عطف هر کسی عبور غیر قانونی در میان محدودیت های دیگر.

گرگ می گوید: از آنجا که مهاجران اغلب بدون شناسایی و مدارک آن مشخص نیست چگونه برای ردیابی سابقه پزشکی خود را به تعیین اگر آنها در حال ورود از یک منطقه سخت ضربه توسط ویروس.

اما برگ برنده دولت نیز محدودیت مهاجرت اولویت صرف نظر از این بیماری همه گیر و قبلا ارسال هزاران نفر از پناهجویان به مکزیک بازگشت به صبر کردن موارد خود را. این کشور مهاجرت دادگاه هنوز عامل محدود تعطیلی و برخی از جلسات به تعویق افتاد.

گرگ گفت: در فاکس نیوز “صبح روز یکشنبه آتی” که در مرز بین آمریکا و مکزیک و ایالات متحده آمریکا و کانادا تعطیل نمی کردن اما تنها اجازه می دهد لازم برای تجارت و مسافرت است.

او می گوید: وجود بیش از 2 میلیارد دلار در ترکیب تجارت در هر دو مرز و این مهم است که به نگه داشتن آن رفتن. اما او می گوید هر کسی که برای گردشگری باید در خانه بمانند.

اسپانیا برای تمدید وضعیت اضطراری

نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز می گوید او قصد دارد به گسترش دولت ملی اضطراری که شامل اقدامات سختگیرانه برای مبارزه با کروناویروس.

این بدان معنی است که سراسر کشور مستند خواهد شد و حداقل یک ماه.

اسپانیا در پایان هفته اول خود را از آنچه که در ابتدا 15 روز وضعیت اضطراری که تحمیل اقامت در خانه محدودیت و بسته شدن فروشگاه. اما با عفونت و مرگ و میر در ادامه به افزایش سانچز تصمیم گرفته است به صبر برای گسترش مستند.

برای انجام این کار دولت خود را بپرسید مجلس شورای اسلامی برای آن تصویب لازم در روز سه شنبه.

اسپانیا سخت ترین آمار کشور پس از چین و ایتالیا است 28,572 عفونت و 1,720 مرگ و میر.

با عجله به دور از مناطق شهری در بریتانیا

مقامات در بریتانیا مناطق دور افتاده می گویند هجوم مردم تلاش به دور از شلوغ مناطق شهری است که با قرار دادن محلی زندگی در خطر است.

اسکاتلندی مقامات گفت: مردم به عنوان کم جمعیت ارتفاعات به اقامت در خانه های تعطیلات و یا در camper ون به خانه بروم.

جاده به این جزایر که نشان دهنده گردشگری کسب و کار در بخشی از منظره منطقه گفت: منطقه پیری جمعیت و تنها یک آمبولانس با نزدیکترین بیمارستان 100 مایل (160 کیلومتر) به دور است.

رئیس سینوسی MacKellaig-دیویس خواست مردم “را به ماندن در خانه و مراقبت از عزیزان و به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر به انجام این جاده به جزایر و آن جوامع و کسب و کار خواهد شد به شما خوش آمد.”

جودی موری از ستاره تنیس اندی Murrray حال ضخیمتر میشود پیام. او در توئیتر خود نوشت “پیام برای کسانی که نقل مکان به حومه شهر” بالاتر از یک عکس از یک ماشین و تریلر با “رفتن به خانه احمقها” و “Covid-19” رنگ در سمت.

نیوجرسی پنجه نرم می کند برای تجهیزات ماسک

رژیم صهیونیستی. Phil مورفی نیوجرسی می گوید: دولت خود را از جان گذشته است برای بیشتر ماسک های صورت و تجهیزات حفاظت فردی است و نه گرفتن نزدیک به آنچه که به آن نیاز دارد از دولت فدرال است.

مورفی گفت: “ما تا به حال یک درخواست به ذخایر استراتژیک در کاخ سفید است. آنها به ما داده اید کسری از ما بخواهید.”

نیوجرسی در حال حاضر چهارمین کشور از نظر تعداد موارد مثبت که فرماندار می گوید آمار بیش از 1300 روز شنبه با 16 مرگ و میر.

او همچنین با اشاره به نیاز مبرم به صورت مستقیم کمک های مالی از دولت فدرال برای کمک به کارگران و کسب و کار کوچک. او گفت: “ما فکر می کنیم, New Jersey, New York, پنسیلوانیا, کانکتیکات, تنهایی, کسانی چهار متحده نیاز به 100 میلیارد دلار مستقیم کمک نقدی به ما اجازه می دهد برای ادامه مبارزه.”

مورفی صحبت یکشنبه در ABC “این هفته است.”

انگلیسی, مراقبت های پزشکی کارگران مانند “connon علوفه’

انگلیسی, پزشکان و پرستاران در حال ساخت فوری درخواست برای بیشتر تجهیزات حفاظتی به عنوان تعدادی از coronavirus بیماران در انگلستان به بیمارستان soars.

تقریبا 4000 پزشکی کارگران امضا نامه ای به ساندی تایمز گفت: خط مقدم کارکنان احساس مانند “گوشت دم توپ.” آنها هشدار داد که پزشکان می میرند اگر آنها را دریافت نمی کنند بهتر تجهیزات است.

در این نامه گفت که فشرده-مراقبت پزشکان و anaesthetists “انجام شده است بالاترین خطر روش قرار دادن بیمار بر روی یک دستگاه تهویه با ماسک است که تمام شده در سال 2015 است.”

بریتانیا coronavirus شیوع است و انتظار نمی رود به اوج برای هفته و در حال حاضر کارکنان در برخی از بیمارستان ها شکایت کرده اند در مورد کمبود هواکش و تجهیزات حفاظتی مانند ماسک و عینک ایمنی و دستکش و لباس محافظ.

جوامع وزیر رابرت Jenrick گفت که بیمارستان را دریافت سهام جدید از تجهیزات حفاظتی یکشنبه بعد از ظهر.

دولت همچنین دستور داد هزاران نفر از هواکش و زده یک قرارداد با بیمارستان های خصوصی برای استفاده از هزاران نفر از تخت و 20,000 کادر پزشکی به درمان coronavirus بیماران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im