رهبران صنعت توضیح دهد که چگونه به نونهالان; قابل توجه حق بازاریابی تن: روز دوشنبه اولین چیزهایی که اول

به انجمن خوش آمدید چیزهایی اول اول, Adweek روزانه منابع برای بازاریابان است. ما خواهید بود با انتشار این مطالب برای اولین چیزهایی که برای اولین بار در Adweek.com هر روز صبح (مثل این پست) اما اگر شما ترجیح می دهند که آن را مستقیما به صندوق پستی خود را, شما می توانید ثبت نام برای ایمیل اینجا.

این بالا بازاریابان و مدیران رسانه در حال نشان دادن یک راه رو به جلو در میان Coronavirus بحران

برای این هفته Awolnation cover داستان ما صحبت با تعدادی از این صنعت درخشان ترین ذهن از جمله مارین سورل بور DeCourcy, Antonio Lucio و لیندا Yaccarino برای دریافت دیدگاه های خود را در آنچه که بازاریابان باید به حرکت این بار تلاش. ما خواسته آنها را برای راه حل های کوتاه مدت, چگونه آن را تحت تاثیر کسب و کار خود را و چگونه این بیماری همه گیر است که شبیه به بحران های گذشته.

یکی از موضوعات مهم برای ظهور است برای مراقبت از یکدیگر و همیشه در ارتباط ماندن. “ماندن نزدیک به خود مردم و انجام آنچه شما می توانید برای جامعه” گفت: Jo Ann راس از ViacomCBS. “اگر شما به حمایت از تیم خود در این لحظه از عدم اطمینان آنها خواهد بود آماده به کار انجام می شود امروز و به دور آینده است.”

مارتین سورل که قطعا دیده می شود سهم عادلانه خود را از بازار عطف حوادث در حرفه خود پیش بینی Q2 و Q3 “خواهد بود بسیار دردناک اما Q4, جهان, شما ممکن است دیدن یک بهبود است.”

DeCourcy به پایان رسید او در مصاحبه با یک الهام بخش قطعه مشاوره “Wieden یک بار گفت:” هرج و مرج تنها چیزی است که صادقانه می خواهد شما را به رشد می کنند.’ ما یک آژانس پر از افراد خلاق و ماموریت ما در حال حاضر این است که هرج و مرج و چیزی خارج از آن. چیزی از ارزش. چیزی که مهم است.”

ادامه مطلب: 16 رهبران صنعت نمودار یک مسیر برای بازاریابان در طول این بحران است.

چگونه بازاریابان و سازمان ها در حال تلاش برای حمله به حق تن در سن Coronavirus

جدید خلاق است سخت به آمده در چند هفته گذشته به عنوان بحران در سراسر جهان عمیق تر. بسیاری از مارک های reevaluating روش خود را جهت اطمینان از آنها در حال ضربه زدن به حق تن با بازاریابی خود را در یک زمان هنگامی که پیام اشتباه می تواند ظاهر می شود حساس است.

به تازگی KFC کشیده مبارزات انتخاباتی در انگلیس است که شامل 60 ثانیه از مردم, لیسیدن انگشتان دست خود را, که می فرستد مخالف پیام برای چه چیزی بهترین را برای بهداشت عمومی—صورت خود را لمس نمی. در ضمن هرشی را به یاد می آورد آن کار جدید نشان داد که غریبه بغل کردن و دست دادن بیش هدیه از شکلات. در نهایت Coors Lite کنسرو طرح تماس خود را “رسمی آبجو از ‘کار’ از راه دور” در طول یک جنون مارس کمپین. که شعار می در حال حاضر به نظر می رسد فوق العاده حساس و فرصت طلب.

ادامه مطلب: بازاریابان به مشاوره در مورد آنچه که شما باید در نظر که نه تنها تولید جدید خلاق اما بررسی آنچه در حال حاضر وجود دارد خارج وجود دارد.

Infographic: نگاه کردن به درون در Lifewtr را فرایند بازیافت

این هفته دادهنمایی به نظر می رسد در انتقال پایدار یکی از شرکت پپسی محصولات: Lifewtr که دیگر نمی خواهد با استفاده از پلاستیک باکره در آن بطری. پپسی می گوید: تبدیل خواهد شد از بین بردن بیش از 8000 تن از تولید و 10000 تن از انتشار گازهای گلخانه ای در هر سال (با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست که برابر با تقریبا 25 میلیون مایل رانده شده توسط یک خودرو به طور متوسط).

آن را ببینید: دادهنمایی می رود به جزئیات در این چرخه زندگی از یک Lifewtr بطری.

Adweek راهنمای COVID-19 پوشش: چگونه دنیای تبلیغات و بازاریابی است جعل جلوتر

طی سه هفته Adweek سرمقاله کارکنان چرخد و به سمت پوشش چگونه این بیماری همه گیر است مؤثر بر کسب و کار خود را و آنچه شما می توانید انجام دهید به شناور باقی می ماند. ما در بر داشت که خوانندگان به شدت علاقه مند به این موضوع که هفته گذشته به تنهایی بیش از 75 درصد از ترافیک ما در داستان های جدید در آمد مطالب مرتبط با این بیماری همه گیر. برای کمک به راهنمای شما را از طریق ما پوشش مخاطبان ما تعامل ویرایشگر (و مکرر نویسنده از اولین چیزهایی که اول) جسیکا Zafarris قرار داده و با هم اجرا کردن ما ضروری ترین داستان در مورد کوروناویروس’ اثرات.

مرتبط: در نامه سردبیر این هفته لیزا Granatstein ویرایشگر svp, برنامه نویسی, توضیح می دهد که چگونه Adweek newsroom است به مرور این طبیعی است.

بیشتر Coronavirus عناوین:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im