گروه صنعت جفت برای ایجاد آگهی کانال برای ناشران محلی

کلید بینش:

  • کامل سال, آگهی فروش در حال انتظار برای کاهش بیشتر حتی به عنوان ترافیک به سایت های رسانه افزایش می یابد—به عنوان مارک های نگران بیش از پیام.

در نور از رسانه های محلی رنج می برند با توجه به اثرات coronavirus دو گروه صنعت در حال ترکیب نیروهای خود را برای ایجاد یک تبلیغ کانال برای رسیدن به ناشران محلی.

رسانه های محلی کنسرسیوم (LMC) و با نام تجاری موسسه ایمنی همراه با اسکات کانینگهام مشاور و بنیانگذار IAB Tech آزمایشگاه در حال پیوستن به نیروهای خود را برای ایجاد یک محلی, اخبار, تبلیغات لیست سفید برای اتصال ملی تبلیغ با رسانه های محلی خواص.

“با نام تجاری موسسه ایمنی متعهد به حفاظت از مارک ها و اخبار خوانندگان از قرار دادن آگهی نامناسب به خصوص در حین بحران ملی گفت:” مایک Zaneis از بنیانگذاران این نام تجاری موسسه ایمنی و مدیر عامل شرکت اعتماد پاسخگویی گروه در بیانیه ای. “اما به طور خودکار به فهرست سیاه آگهی دادن در معتبر رسانه های محلی سیستم عامل نیست راه حل. اخبار محلی و تبلیغات لیست سفید اجازه می دهد تا تبلیغ با به موقع پیام یک فرصت برای رسیدن به یک بسیار درگیر و بکر مخاطبان در حالی که هنوز ارائه پادمان.”

آغاز امروز شبکه در دسترس خواهد بود با تبلیغ به صورت رایگان از طریق یک پروسه بررسی برای اتصال آنها را با LMC 90 رسانه های محلی سازمان ها. ناشران را تنظیم قیمت خود را از طریق معمولی خود را برنامه ریزی مشارکت.

خواص محلی و alt-هفته نامه شده اند به خصوص تحت تاثیر coronavirus به عنوان آن را نابود کرده است یک استخر از تبلیغات آنها متکی از کسب و کارهای محلی و رستوران ها. به عنوان کسانی که شرکت های توقیف بود و خود را در مدل های کسب و کار.

خواص مانند Tampa Bay Times (که اعلام کرد اخراج نامربوط به کروناویروس در اوایل ماه گذشته) گفت: آن را چاپ به مدت دو روز در هر هفته. و اقلیدس گروه رسانه ای است که alt-هفته نامه در پنج متحده تا به حال به اجازه رفتن حدود 70 درصد از کارکنان خود را با توجه به اثرات coronavirus تا به حال در کسب و کار.

سال پیش بینی شده برای نگاه به طور کلی و نه ترسناک. با توجه به تازه ترین پیش بینی از IPG Mediabrands متعلق به مگنا, جهانی, سال, آگهی فروش پیش بینی شده برای کاهش 2.8% در تمام رسانه ها. چاپ و تبلیغات به تنهایی است که انتظار می رود برای دیدن 25% از دست دادن در آگهی خرید و فروش نسبت به سال گذشته به جای 17 درصد از دست دادن است که این شرکت تا به حال پیش بینی شده قبل از coronavirus.

سازمان های رسانه ها روبرو هستند رکورد ترافیک در نور از coronavirus اما مبارزه برای کسب درآمد از آن روزنامه نگاری در اطراف موضوع به دلیل مارک’ نگرانی بیش از اینکه پیام خود را ابلاغ می شود با خیال راحت هنگامی که تبلیغات خود را در اطراف محتوا. و هر گونه باقی مانده برنامه ریزی فرصت های دریافت خفه کردن به عنوان تبلیغ بلوک coronavirus-شرایط مربوط در برابر اخبار.

“ما اعتقاد داریم برندها باید ارزش این را به عنوان ضروری به رسانه های خود را به طرح آن است که نه تنها با نام تجاری ایمن است اما دقیقا همان نوع از اعتماد محتوا که هم راستا با قدرت با پیام خود و ارتباط گفت:” کوین Gentzel ارشد درآمد افسر در گانت یک شرکت است که شرکت خواهد کرد.

در اوایل این هفته گانت اعلام کرد خود را در مبارزات سازماندهی محکم پرداخت مقیاس که در آن هر کسی را که بیش از $38,000 هر سال را دریافت نمی پرداخت برای یک هفته در هر ماه از طریق ژوئن. مدیران در این شرکت را 25% کاهش پرداخت برای نرم کردن ذرات است. گانت را در روزنامه های محلی عبارتند از: آریزونا جمهوری, Des Moines, ثبت نام و Asbury پارک مطبوعات.

دیگر ناشران شرکت کننده عبارتند از: Cox Media Group, E. W. Scripps, مک کلاچی, Nexstar رسانه های, رسانه اخبار گروه A. H. Belo, Sinclair Broadcast Group, Los Angeles Times, خاکستری, تلویزیون, Tribune Publishing, سیاتل تایمز و لی شرکت.

“این LMC اخبار محلی و تبلیغات لیست سفید در حال راه اندازی در زمانی که رسانه های محلی شرکت در حال کار اضافه کاری برای ارائه موثر صرفه جویی در زندگی اخبار به مخاطبان خود کشش منابع به محدودیت” گفت: Fran بخواهد مدیر عامل شرکت رسانه های محلی کنسرسیوم, در بیانیه ای. “در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری در رسانه های محلی سازمان ها نیاز به درآمد تولید شده توسط تبلیغات از مارک های ملی و شرکت ها به طوری که آنها می توانید تمرکز بر روی ارائه حیاتی گزارش روزانه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>