در آینه و نور هیلاری منتل در نهایت طول می کشد کرامول به بلوک

هیلاری منتل توماس کرامول سه گانه—Wolf Hall, مطرح کردن بدنو در حال حاضر آینه و نور—نگرانی حکومت هنری هشتم, اما این شخصیت از هر سه کتاب است که خود را مشاور توماس کرامول. دو کتاب در حال حاضر به درستی معروف garlanded با بوکر هر. آنها تبدیل شده اند و زبانزد مردم] به صورت یک سبک از نوشتن گذشته می سازد که از یک مرد روانشناسی, بیرون.

در Wolf Hall, کرامول افزایش می یابد از طریق دادگاه و زنده می ماند سقوط از مربی خود کاردینال Wolsey تبدیل به هنری هشتم محرم. او کمک می کند تا او را دور بیندازید اولین همسر او کاترین و محل تاج و تخت آن بولین. مطرح کردن بدن شرح زیر است این دوره از یک سال به عنوان بولین از دست می دهد و شاه را به نفع و سپس سر او را: “تیز سکوت و به آن سکوت تیز آه و یا یک صدای مثل سوت از طریق یک سوراخ کلید: بدن exsanguinates و آن صاف و کمی حضور می شود یک گودال گور.”

آینه و نور توسط هیلاری منتل.Henry Holt, 784pp., $30.

آینه و نور میدارد که پس از, اعدام, به ما گرگ و میش از کرامول زندگی و حرفه او به عنوان جبران ناشدنی—این تاریخ است, بعد از همه راه می رود به فاجعه است. اما اگر چه سابقه منتل راهنمای خطی زمان است نه اصل سازماندهی کار خود را. وجود دارد ما ساکن کرامول پلی فونیک داخلی تک صدایی غربت در سراسر حافظه و امکان وصله و مختلف مانند متن بخیه هم از تکه های کوچک پاره کردن داستان است.

مقاله کرامول متوسط. یک نابغه که از گمنامی به بالاترین رتبه در دادگاه زندگی خود پروژه به عنوان منتل می نویسد: آن در اصل برای ساخت یک موازی انگلستان یکی نه متکی به شمشیر و رقابت اما دستگاه بوروکراسی. به عنوان معمار اصلاحات—انحلال بریتانیا صومعه و کشور را از رم—او جشن گرفته است امروز دقیقا برای این نوآوری در سیستم های دولت است. کرامول وسواس با دولت روند از دولت به دادگاه قانون به مجلس روش.

آن را نیز یک راه انتزاعی به دنبال در جهان است. در مطرح کردن بدن, منتل چین که انتزاع به کرامول عاطفی شخصیت. خود را به عنوان ثروت و قد و قامت رشد کرامول شروع می شود “خرید زمین در lusher بخش هایی از انگلستان, اما او هیچ اوقات فراغت به آن را ببینید.” او صاحب یک شکسپیر دید از Albion “این مزارع این باستان مانورس در دیواره باغ این آبراهههای با کمی اسکله این حوضچه با طلاکاری ماهی افزایش به قلاب; این باغ های انگور, باغ گل, باغ های arbors و پیاده روی.” از او بیش از حد شلوغ است برای دیدن آنها باقی می ماند و باید به او “تخت هر یک کاغذ ساخت یک مجموعه ای از اعداد و ارقام در یک صفحه از حساب. … خود هکتار در حال اسمی هکتار منابع درآمد منابع از نارضایتی در ساعت کوچک هنگامی که او از خواب بیدار و ذهن خود را به بررسی خود را از جغرافیا است.”

این جایگزین انگلستان ساخته شده از متن است که حکومت کرامول نه هنری—هنری تنها می تواند فکر می کنم از نظر ورثه و جبهه. در طول حوادث تکان دهنده از زندگی حرفه ای خود کرامول با استفاده از انگلستان جدید اداری دستگاه به مهندس قتل در فاصله تحریک سوالات به خائن و شورشیان که گاهی اوقات تنها به جرم نیاز به خارج شدن از راه خود را. به عنوان او فکر می کند به خود در حالی که بازجویی بد بخت ندیم Sir Henry Norris “او نیاز دارد گناه مردان است. بنابراین او نشان داده است مردانی که در حال گناه است. هر چند شاید نه متهم به گناه.”

انگلستان کرامول تصور می شود بسیاری از چیزها است. آن است که یک موتور پیشرفت به ذهن انگلیسی افتخار the Tudors’ میراث. این یک تمثیل از خود ملت با مرکز آن اشغال شده توسط یک پادشاه اما توسط سیستم. تجارت و قوانین دیپلماسی: همه نوع از قدرت است که اتفاق می افتد بر روی کاغذ در اسناد و معاهدات. آن نیز مهمتر یک ابزار کرامول وجدان که با استفاده از او به خاطر اقدامات خود را در راحت حذف از روح خود را. آنها جنایات به او—فقط توابع از یک سیستم که در پایان با سران نورد در سراسر خود را در گودال کوچک آب از گور.


آینه و نور است طولانی تر و سنگین تر از پیشینیان خود است. در 784 صفحه آن را ندارد از کون سکس با انرژی از دو کتاب اما پس از آن نه یک پیر زن و پیر مرد از کون سکس با انرژی جوانان است. در Wolf Hallطولانی وجود دارد معابر تفکر و حافظه اما در اینجا آنها متورم شده و تقریبا لبه حوادث در دادگاه حتی اگر آن حوادث را تبدیل lewder و خشن تر: بیشتر مرگ و میر بیشتر با خون بیشتر ،

لحظاتی وجود دارد که آن را سخت به بگویید که آیا منتل است که منعکس کننده vaguer دولت از قهرمان را در ذهن و یا به سادگی نوشتن baggily. برای مثال او با استفاده از صفت “زردي” شش بار در آینه و نور. دلیل این است که بدبینانه پیر مردان بیشتر زردي و یا به دلیل شخم از طریق مواد مشابه بارها و بارها موجب شده است تا قرن پانزدهم به بیش از منتل سر مسدود کردن نور و ایجاد خود را برای رسیدن به ابزار نزدیک به دست ؟

در کل من فکر می کنم سابق حق است: کرامول اشتباه در آینه و نوردر نهایت از دست دادن سر خود را. منتل به مجموعه ای او را به دست داده که در مقاله جنگل از طراحی خود را. یک شب ما دیدن کرامول رویا. “تاریخچه جوهر پوست” خود را در ذهن خواب می گوید: “آن ها می نویسد پنهان کردن گوسفند طولانی ذبح یا گوساله که هرگز نفس; مرده برش دور زمین در زیر ما است.” منتل گفته منتقدان که او کتاب داستان های ارواح و کسانی که ارواح جمعیت در اطراف شخصیت او به عنوان زمان می رود در messing با خود شسته و رفته در سیستم های بایگانی و دیپلماتیک کلاهبرداری. در رویای خود او فرود از پله ها در خانه اش اما “آج دور افتد زیر پای خود” و زیر او را از پله ها در حال حاضر منجر به “شهر که در آن سپاه از رم چپ خاکستر خود را در زیر زمین خود را شیشه ای در خاک خود استخوان در رودخانه است.”

رویا فرو پایین “به خاک خود را از طریق فرانسه و ایتالیا” که در آن او زندگی می کردند به عنوان یک مرد جوان “از طریق مناطق و quicksands با باتلاق و مراتع دهانه رودخانه از طریق سیلابی از رویاهای خود را به جایی که او بیدار شوکه شده به یک روز جدید است.” ذهن خود را بد بخت جایی که جوهر و زمین مخلوط. کرامول کنترل از دست می دهد. خیره شدن توسط خود منعکس جلال او معلوم می شود که انسانی به عنوان دیگر ندیم.

اگر چه هر فن گرگ سالن و مطرح کردن بدن را از دست ندهید حضور آن بولین, فلش چشم افسونگر از کسانی که رمان آینه و نور به پایان می رسد با چنین صحنه های زیبا—جمله زرق و برق دار مرگ—که به صفحه آخر این سه گانه بسته در یک توجه داشته باشید از رضایت است.

به عنوان کرامول خود را صرف آخرین لحظات بر روی زمین, او یک چشم انداز از دوستان خود توماس وایت. او intertwines نهایی خود را در نماز با خطوط از یکی از وایت اشعار.

من به عنوان من هستم و پس از من خواهد بود
اما چگونه است که من هیچ کدام را واقعا
می شود آن را شر می شود آن را خوب بود من محدود بود من رایگان
من به عنوان من هستم و پس از من خواهد بود . . . . . .
اما چگونه است که من ترک به شما.
قاضی به عنوان یه لیست غلط یا درست
میدانید بیش از شما می دانستند جلو
در عین حال من به عنوان من هر چه در امدن.

پس از این plangent خطوط مورد ناشناختنی طبیعت از افراد دیگر هویت—مشکل است که ما می تواند استدلال می کنند که این قضیه برای داستان وجود دارد این است که یک لحظه از “خام گیاه یک پاره یک ضربان.” کاغذ سلطنت شاه در میان, مدرن, داستان شخصیت های اصلی انجام شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>