در مهاجر-صنایع سنگین meatpackers صورت کمبود کارگر

SIOUX FALLS, S. D. — هنگامی که مارتا Kebede را پسران مهاجرت از اتیوپی و پیوست با او در داکوتای جنوبی در این سال آنها تا به حال چند کار فرصت.

فاقد مهارت های زبان انگلیسی برادران در زمان شغل در اسمیتفیلد مواد غذایی’, Sioux Falls, گوشت, گیاه, خسته کننده و به طور فزاینده ای خطرناک کار به عنوان coronavirus بیمار هزاران بسته بندی گوشت می آمد کارگران در سراسر کشور. یک روز نیمی از کارگران در یک خط برش از بین رفت و بعد برادران آزمایش مثبت برای COVID-19 ویروس.

“این بسیار غم انگیز” Kebede گفت. “پسران teared تا دیدن همه است.”

برادران — که کاهش یافته است به شناسایی برای ترس از محل تلافی — در میان تقریبا 175,000 مهاجران در ایالات متحده بسته بندی گوشت می آمد مشاغل. این صنعت به لحاظ تاریخی متکی متولد کارگران — از مردم در این کشور به طور غیر قانونی به پناهندگان — برای برخی از امریکا خطرناک ترین شغل.

حالا که اعتماد و عدم اطمینان در مورد یک ویروس که به کشته شدن حداقل 20 نفر از کارگران و به طور موقت توقیف چندین گیاهان سوخت نگرانی در مورد امکان کمبود نیروی کار برای دیدار با تقاضا برای گوشت گاو و مرغ است.

شرکت ها در تلاش برای استخدام و قبل از همه گیر در حال صرف میلیون ها نفر در تازه انگیزه. استخدام خود قابلیت بستگی بیکاری, صنعت, تغییرات کارکنان احساسات در مورد ایمنی و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهاجمی و نامنظم سیاست های مهاجرتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن را محدود کرده است تقریبا همه مهاجرت اما دولت او به تازگی اعطا کارگران فصلی 60 روز پسوند موثر بر دانش سطحی در گوشت و مرغ.

حدود 350 کارگران خارجی بودند گواهی برای گوشت و مرغ کنسرتهایی در سال 2019 به گفته دانیل کاستاریکا در موسسه سیاست اقتصادی. چنین H-2B دارندگان ویزای پوش در 66,000 سالانه معمولا مورد استفاده در محوطه سازی و تفریحی.

اما شده است وجود دارد تمایل به گسترش است. یک برنامه برای اضافه کردن 35,000 کارگران فصلی — که پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن در بازار کار — به حالت تعلیق در آمد در ماه آوریل برای “در حال حاضر شرایط اقتصادی.”

مهاجران 40 درصد از کارگران

مهاجران را تشکیل می دهند نزدیک به 40 درصد از این صنعت تقریبا 470,000 کارگران با غلظت های بالاتر در ایالات داکوتای جنوبی, جایی که آنها هستند و 58 درصد از کارگران و, نبراسکا, جایی که آنها در حال 66 درصد با توجه به سازمان های غیر انتفاعی موسسه سیاست مهاجرت. برآورد مهاجران غیر قانونی متفاوت از 14 درصد به اکثریت در برخی از گیاهان است.

صنعت استدلال می کند آن را ارائه می دهد کافی شغل با مزایا و فرصت هایی را برای پیشرفت برای همه کارگران است. Paulina فرانسیسکو گفت: او 21 سال در اسمیتفیلد در شهرستان Sioux, آیووا, کمک های خود را به خرید یک خانه چیزی است که او فکر نمی کنم ممکن است هنگامی که او در مهاجرت از گواتمالا. او در حال حاضر یک شهروند است.

هنوز هم بسیاری از مشاغل روستایی محدود کردن کارگران از دسترسی به وکلای مطلوب اتحادیه قوانین و مشاغل دیگر. ساعتی پرداخت به طور متوسط به عنوان کم به عنوان $12.50 برای کار کمرشکن اغلب انجام جانبی توسط سمت. کارگران در این کشور به طور غیر قانونی از ترس اخراج از کشور برای صحبت کردن.

“جمعیت های آسیب پذیر کار خوبی برای آنها” جاشوا Specht دانشگاه نوتردام استاد گفت: صنعت.

مرغ گیاهان استخدام گسترده مهاجران در 1990s به عنوان اتحادیه سازماندهی در میان اکثریت آفریقایی کارگران آمریکایی افزایش یافته است. یکی مورتون می سی سی پی, گیاه آگهی در میامی به کوبا فروشگاه ها و روزنامه ها و قرارگرفتن کارگران حاضر به قبول دستمزد پایین تر یک تاکتیک تکراری در سراسر جنوب با توجه به دانشگاه کارولینای شمالی-چپل هیل شناس آنجلا Stuesse.

در ابتدا آن بود که مهاجران با مجوز کار, اما آنها به جای مکزیکی و Guatemalans در اینجا به طور غیر قانونی. Argentinians, اروگوئه و پرو به دنبال. توسط 2000s کار شد و خود کفا با کلمه از دهان.

“این بخشی از راه این صنعت کار می کند, است که با داشتن این جوامع مختلف آنها می ناب را به نگه داشتن هزینه های پایین و نگه داشتن خطوط در حال اجرا گفت:” Stuesse.

یک پنجره به پاسخ این صنعت به طور ناگهانی کمبود نیروی کار است مهاجرت کنند.

در سال 2006 عوامل جاروب Swift & Co. گیاهان شبکههای 1,300, دستگیری بزرگترین واحد پيشگيري حمله در تاریخ ایالات متحده است.

کامل تولید از سر گرفته در ماه. یکی گریلی, کلرادو, گیاه ارائه مطلب پرداخت, استخدام حدود 75 کارگران عمدتا شهروندان ایالات متحده و سومالی پناهندگان با توجه به مرکز مطالعات مهاجرت است که پشتیبانی از محدود کردن مهاجرت است.

امروز بسته بندی گوشت می آمد تا پنجم-بالاترین غلظت از پناهندگان و کارگران با توجه به غیر انتفاعی سیاست های مالی موسسه.

ویروس را در هم ریختن نیست پناهندگان

سودان پناهنده Salaheldin احمد, 44, شنیده درباره Smithfield شغل در حالی که در نیوهمپشایر و نقل مکان به داکوتای جنوبی شش سال پیش. پس از فرار از جنگ کمی fazes این راننده ها حتی یک مثبت COVID-19 تست.

“آنها به قتل در مقابل شما” Ahmed که تجربه علائم خفیف گفت: از جنایات او یک بار شاهد. “Coronavirus چیزی است.”

برخی از داده ها نشان می دهد حملات ممکن است به طور موقت کاهش مهاجر استخدام.

غیر شهروندان شامل 52 درصد از بسته بندی گوشت می آمد در سال 2006 انداختن به 42 درصد در سال 2008 با توجه به مایکل کلمنس در مرکز توسعه جهانی. وی با ذکر سالانه مارس اشتغال بررسی.

اما این روند معکوس در دوران رکود بزرگ را با نرخ بیکاری بالا. در سال 2011 غیر شهروندان شد حدود 56 درصد.

پس از حملات سال گذشته در می سی سی پی, مرغ, گیاهان, برخی از شهروندان استخدام شده بودند اما بسیاری از مهاجران بازگشته به کار با توجه به فعالان و رهبران محلی.

هیچ گزینه های دیگر

“وجود دارد یک نیاز کارگران و آنها لازم نیست که هر گونه امکانات دیگر گفت:” برگرد. روبرتو خاورمیانه و شمال آفریقا است که جنگل جماعت شامل طيور.

کخ مواد غذایی و Peco غذاهای بزرگترین شرکت ها را هدف قرار نمی بازگشت پیام. هر دو تبلیغ استفاده از فدرال E-تایید سیستم به تایید کارگر واجد شرایط بودن.

برخی از سرزنش مدل کسب و کار. با گردش سریع آن را غیر معمول نیست برای گیاهان به rehire کل نیروی کار سالانه می گوید کارگر مدافع ملی قانون استخدام پروژه.

“این صنعت را به خود short-sightedness” گفت: دبی Berkowitz یک مدیر. “آنها می خواهند به نگاه برای کارگران آنها می توانند بهره برداری به جای کارگران که احساس راحتی افزایش نگرانی ها شده است.”

پس از وقوع بسته گیاهان چند آنها مغلوب ساختن پیشی جستن به کمک او صادر شده به منظور طبقه بندی گوشت پردازش به عنوان مهم است.

آمریکای شمالی گوشت موسسه برآورد اکثر گیاهان در 70 درصد تولید. بسیاری اضافه شده از جنس پلکسی گلاس و موانع دیگر حمایت.

این موسسه سخنگوی اشاره کرد که بسیاری از شرکت های بسته بندی گوشت می آمد ادامه داد: به کارکنان پرداخت و حتی زمانی که گیاهان توقیف و پیشنهاد بیشتر مردم ممکن است کشیده شده برای بسته بندی گوشت می آمد در میان بیکاری بالا است.

‘بسیاری از ناشناختهها’

“بسیاری از ناشناختهها” او گفت:. “من نمی دانم چه چیزی در فروشگاه برای ما است.”

همه گیر شتاب برخی از کارگران تصمیم گیری.

گوادلوپ Paez, 62, به احتمال زیاد نمی خواهد به بازگشت به کار خود را تمیز کردن گاو در JBS Packerland در خلیج سبز, ویسکانسین, پس از اینکه بستری برای COVID-19. ضعیف تر از او ترس بیشتر بیماری می گوید دخترش دورا فلرس. Paez مهاجرت از مکزیک از طریق یک 1980s مهمان برنامه کارگران به دست آمده و یک کارت سبز.

“او تنها می رود برای انتصاب دکتر,” او گفت:. “او آسیب دیده اند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de