در divergent جشن عید پاک, دعا برای قربانیان ویروس — عکس

مسیحیان در سراسر جهان جشن عید پاک یکشنبه طرح میتوانست توسط coronavirus بدون معمول شلوغ کلیسا توده های بزرگ و جمع های خانوادگی. در عوض آنها به اینترنت و تلویزیون و رادیو از خانه به دنبال خدمات است که با اشاره به تاثیر قبر از این بیماری همه گیر. برخی از پیدا رمان راه به مناسبت روز مقدس. دیگران هنوز هم مونتاژ در گروه اما اقدامات احتیاطی در زمان به سعی کنید برای جلوگیری از عفونت است.

ویروس, مجبور تغییر در سنت های عید پاک بود که حتی تحمل جنگ. مسیحیان در ایالات متحده در مخالفت با یک درهم آمیخته از محدودیت در چه و که در آن آنها می تواند جمع آوری به علامت رستاخیز عیسی مسیح است. بسیاری از کشورهای معاف خانه عبادت از سفارشات مهار جمعی از جلسات برای کمک به جلوگیری از coronavirus از گسترش. چند شبان گفت: آنها می ماند به بازدید کنندگان باز با وجود همه گیر-مبارزه با دستورالعمل.

اما مهم نیست که چگونه واگرا جشن پیام از رهبران کلیسا در سراسر جهان باقی مانده است سازگار: دعا برای بیمار و مرده و اطمینان از حضور خدا.

در اینجا یک نمونه از عید پاک رویدادهای از ایالات متحده و خارج از کشور:

شهر نیویورک

محله های کشیش نشین از کلیساها در سراسر شهر نیویورک خواند “مسیح خداوند است, افزایش یافته است امروز” از بالکن و پنجره ها به عنوان بخشی از ابتکار عمل آنلاین.

“من و شوهرم رفت روی بالکن و ما راديال آن را به عنوان با صدای بلند به ما می گفت:” کتی کلر از Reedemer کلیسای پروتستان که کمک به راه اندازی ‘Easter2020’ آواز رویداد.

کلر گفت: مردم از سراسر ایالات متحده با ارسال پیام های خود را به گفتن آنها او پیوست این رویداد از جمله یک زن در دنور, کلرادو, که خواند در حالی که در برف سقوط کرد, خود را در خارج از پنجره.

“حتی اگر شما را نمی شنوند و هر کس خدا همه شنیده,” کلر گفت.

— توسط لوئیس آندرس Henao

آلمان

در آلمان مرکزی شهر هیلدسهایم حدود 400 نفر شرکت کننده در یک درایو در توده کاتولیک عید پاک یکشنبه. مردم مجاز به شرکت اگر آنها باقی می ماند در خودروهای خود را با درها و پنجره های بسته گوش دادن به خطبه بیش از رادیو.

مربوط به کلیسا در ایالت کارولینای جنوبی نیز برگزار می شود یک درایو در, سرویس, اما در زمان مرحله اضافی از تغییر آن به روز شنبه به دلیل وزش طوفان. دستکش داوطلبان با دقت توزیع آماده ربانی بسته به خانواده هایی که سوار به YMCA پارکینگ. در حالی که کشیش مت McGarity موعظه از عهد جدید اتومبیل به صورت پراکنده honked در توافق است. “ما احساس امشب مثل ما را هر صبح عید پاک: شاد, باردار, امیدوار,” اهل بخش کلی تپه گفت.

— توسط Geir Moulson و سارا بلیک مورگان

کره جنوبی

در یکی از بزرگترین کلیسا در کره جنوبی سئول را Yoido کلیسای انجیل کامل تعداد کمی از نقاب پیروان کلیسا حضور داشتند خدمات پخش آنلاین از طریق وب سایت کلیسا. آنها نشسته بودند به طرز محسوسی جدا از یکدیگر به رعایت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. اعضای گروه کر نیز عینک ماسک زمانی که آنها خواند سرودهای.

مردم هم جمع شده بودند خوشحال انجیل کلیسا در ایالت فلوریدا بودند در پارکینگ. برخی نشسته در صندلی و یا در tailgates اما خانواده ماند حداقل 6 فوت از هم جدا حتی زمانی که بیلی را محراب تماس بگیرید.

— توسط Hyung-jin Kim و تری اسپنسر

واتیکان

در واتیکان در میدان سنت پیتر بود خالی از جمعیت و حلقه دار توسط پلیس موانع. پاپ فرانسیس در جشن عید پاک توده در داخل تا حد زیادی خالی کلیسای خواستار همبستگی در سراسر جهان برای مقابله با “دورهای چالش” مطرح شده توسط coronavirus بیماری همه گیر. او پیشنهاد ویژه نماز برای بیمار مرده و افراد مسن پناهندگان و فقیر و مطمئن مؤمنان که خدا هنوز هم در میان آنها است. “ما متقاعد شده است که او را گذاشته و دست خود را بر ما بصورتی پایدار و محکم و اطمینان بخش با ما: نترس” من افزایش یافته است و من با شما هستم هنوز!”

پیام تکرار می شد توسط دیوید Uth کشیش ارشد در اولین باپتیست اورلاندو در ایالت فلوریدا. Uth گفت: نمازگزاران تنظیم در به آنلاین عید پاک خدمات است که یک سوال است که می آید تا به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نابسامانی زندگی این است: که در آن خدا است ؟

“او را در همان محل او روز پسر او جان را به ما بدهد رستگاری از گناه ما,” او گفت:. “او را در همان محل او روز پسر او عیسی مسیح راه می رفت از قبر. او با ما است.”

— توسط نیکول Winfield و مریم Fam

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im