غیر ممکن است و Yelp از آوردن سلامتی سوسیس صبحانه امریکا بالای 30 شام

غیر ممکن است مواد غذایی و Yelp با هدف ارائه mom-and-pop رستوران یک پست-مستند افزایش همکاری برای ارتقاء که نام بالای 30 شام در این کشور و منابع آنها را با رایگان faux سوسیس صبحانه.

حرکت طول می کشد غیر ممکن است یکی از بزرگترین بازیکنان در سلامتی پروتئین دسته, بازگشت به ریشه های آن را هر چند اول آن قرار دادن معاملات در, تونی, آشپز محور سالن مانند دیوید چانگ Momofuku و مایکل Symon به نقطه B کافه ها.

این برند که پس از آن اضافه شده فست فود زنجیره ای قلعه سفید قرمز رابین و کمی سزار در میان دیگران است ادامه داد: جریان اصلی آن اشک به تازگی از طریق اتحاد با استارباکس و گسترش ارتباط با برگر کینگ.

Yelp از برنامه آغاز شد که امروز بیشتر سمان به تازگی بسیار گرم جعلی گوشت خوک دسته از مواد غذایی گرایش به تماشای در سال 2020 پس از دستیابی به موفقیت در سال گذشته از گیاهی برگر از غیر ممکن است فراتر از گوشت Lightlife و مارک های دیگر است.

غیر ممکن است و Yelp همکاری برای اولین بار به سرپرستی اند یک لیست از مورد علاقه های محلی ثابت به دنبال به درایو ترافیک, آیا شام خوردن در جایی که مجاز است یا بایگانی اطلاعات و تحویل به عنوان کسب و کار بازگشایی در پی ماه-طولانی خاموش شدن ناشی از کوروناویروس بحران بهداشت عمومی.

این ساحل به ساحل دایرکتوری شامل میراث سالن مانند ریچارد خانواده کسی که شام میخورد در قطب شمال آلاسکا (شهر نه بابا HQ) این Oxbow رستوران در سعادت آیداهو و برنت مواد مخدر در جکسون, خانم

“ما ساخته شده با نام تجاری ما در به طور مستقل متعلق به رستوران پس از آن واقعا مهم کانال برای ما” گفت: جسیکا Appelgren غیر ممکن است معاونت ارتباطات است. “مصرف کنندگان باید ارتباط خود را با رستوران های محلی بسیاری از آنها متعلق به خانواده و ما عاشق این ایده از معرفی نام تجاری به این جامعه هاب.”

این برنامه بخشی از غیر ممکن است کشش به بیشتر رسانه ها و دره سیلیکون مبتنی بر راه اندازی آغاز خواهد شد و عرضه آن faux سوسیس به طور مستقیم به رستوران های مستقل در سراسر کشور. در همان زمان آن را به طور چشمگیری افزایش آن سوپر مارکت رد پای آن بدون گوشت همبرگر در Kroger و دیگر خرده فروشان.

(در مقابل 2019 را IPO عزیزم فراتر از گوشت در زمان معکوس رویکرد تبدیل شدن به مواد غذایی اصلی ، برخی از 25,000 مکان حمل همبرگر خود را و نام تجاری از دامن زد به زنجیر مانند Dunkin, TGI Fridays و carl’s Jr. آن تمرکز شده است به تازگی در بستههای ارزش و تخفیف در خرده فروشی ها و افراد مشهور-led تبلیغات تحت “چرا فراتر از” بنر. لس آنجلس مبتنی بر اسب شاخدار شده است هل دادن آن گیاهی پرس سوسیس سرخ کرده در یک رستوران به این سال است.)

غیر ممکن خواهد شد و در ابتدا به کمک آن بدون گوشت سوسیس به 30 شام در تبلیغی به قصد کمک jumpstart کسب و کار خود و قرعه کشی در finding vegan مصرف کنندگان است که باید مشخصی گیاهی فروش محصول توسط سه رقمی این سال است.

به عنوان بخشی از هدایای تبلیغاتی, Yelp خواهد قرض دادن برخی از آن تخصص و ابزار اتصال و Waitlist رایگان برای یک ماه تا رستوران می تواند بازگشایی با خیال راحت مدیریت ظرفیت و, به طور طبیعی, اعتیاد به مواد مخدره غیر ممکن سوسیس صبحانه ساندویچ اولین.

“گیاهی گوشت را تجربه کرده است یک افزایش قابل توجهی در مصرف کننده بهره Yelp به عنوان دیده ایم 140 درصد افزایش در نظر اشاره از ‘گیاه بر اساس’ بیش از دو سال گذشته گفت:” تارا لوئیس Yelp از روند متخصص اشاره کرد که غیر ممکن همبرگر در میان داغترین روند 2019. “و ما نمی بینیم که کاهش در هر زمان به زودی.”

این معامله این است که معنی دار به غیر ممکن است چرا که “کلاسیک خیابان اصلی رستوران سنگ بنای غذاهای آمریکایی” گفت: Dennis Woodside نام تجاری رئیس جمهور. “ما می خواهیم با کار مستقل رستوران و گسترش در جهان است که امریکا شام باز برای کسب و کار است.”

غیر ممکن است گوشت خوک و سوسیس, شرکت, دوم, راه اندازی محصول شاهد رشد نمایی پس از آن برای اولین بار در لوازم الکترونیکی مصرفی در لاس وگاس در ژانویه. در آن شش ماه آن فرود آمد توزیع در برخی از 20,000 مکان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *