تصاویر تماس با انسان پایین 30% در رسانه های اجتماعی تبلیغات

بینش کلیدی:

  • تصویری نیز انتظار می رود به رها کردن به عنوان مارک های صورت تولید محدودیت.

قرنطینه فرهنگ است که در حال حاضر باعث شدید تغییرات در تصاویر و کپی کردن که برندها به استفاده از تبلیغات در رسانه های اجتماعی.

که با توجه به داده ها از بازاریابی شرکت فناوری Pattern89 که با استفاده از یادگیری ماشین به مسیر 30 درصد شیب در رسانه های اجتماعی تبلیغات این برنامه شامل تصاویر و یا ویدئو روزمره تماس انسان—بوسیدن و دست—از مارس 12 میان بیماری همه گیر کوروناویروس هدف قرار دادن ایالات متحده است.

در همان زمان, تصاویری مرتبط با دست شستن شش برابر افزایش یافته و کسانی که شامل سفر—کلید واژه ها مانند “فرودگاه” و “هواپیما”—در حال پایین در حدود 8 درصد. تصاویر شامل الکترونیک نیز افزایش یافته است به طور پیوسته در هفته های اخیر به نقطه که در آن 39 درصد از تبلیغات اجتماعی در حال حاضر شامل حداقل یک دستگاه شاید به عنوان یک نتیجه از افزایش تکیه بر این ابزار در صورت عدم وجود تعامل انسان.

آمار منعکس تقلا نام تجاری میان تیم های خلاق برای تنظیم جدید هنجارهای اجتماعی جدا شده به عنوان آمریکایی ها سر خم کردن در داخل به آب و هوا global outbreak. جرم قرنطینه در حال حاضر گرفته شده از عوارض آن در عمده مبارزات انتخاباتی با تم که اصلا دقیقا مناسب فعلی بهداشت عمومی دستورالعمل مانند KFC را “انگشت Lickin’ خوب” و یک هرشی فشار های مردم بغل کردن یا دست دادن با غریبه بودند و هر دو به حالت تعلیق در میان دیگران.

Pattern89 موسس و مدیر عامل شرکت R. J. Talyor گفت: 30 درصد افت بسیار ناگهانی بیشتر و برجسته تر از معمول نوسانات که شرکت آهنگ که اغلب فصلی.

“به طور معمول ما بین 2 و 5 درصد نوسان در این نوع از همه چیز. بنابراین داشتن یک 30% افت یک پرت,” Talyor گفت. “ما در حال دیدن [عادی فصلی] الگوهای فقط کاملا قطع به دلیل بازاریابان می شود نسبت به آنچه در جریان است در جهان. آنها همچنین می خواهم به صحبت می کنند در یک راه به راه رفتن ما از طریق این بحران است.”

Talyor همچنین انتظار برای دیدن به اشتراک گذاری اجتماعی, آگهی های تصویری به رها کردن به عنوان نام تجاری بازاریابان صورت قرنطینه مربوط به تولید محدودیت. این برجستگی های تصویری در تبلیغات اجتماعی است تا در حال حاضر در حال رشد است به طور پیوسته به نقطه که در آن برجسته در یک آگهی برای هر دو مبتنی بر تصویر ،

شرایط جدید مجبور Pattern89 به تنظیم و هدایت آن را می دهد علامت های تجاری در چه عناصر بصری انجام بهترین. ویدئوها شامل جمعیت مثلا معمولا شماره های بالاتر در زمان ساده تر. و آن را هنوز به اندازه کافی timespan قطعی ارزیابی عملکرد را برای محصول جدید قرنطینه پسند موضوعات.

“وجود دارد و تمام این چیز جالب در اطراف “پاکیزگی” و “طراوت” که من فکر می کنم ادامه خواهد داد به شاهد افزایش عملکرد” Talyor گفت. “فرضیه من این بود که ما در حال رفتن به یک مقدار زیادی از داخل تصاویر به عنوان به خوبی به عنوان قرنطینه-نوع تصاویر و یا بیشتر aspirational چیز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im