روشنایی از سقف نشانه سیگنال پایان Allegiant ورزشگاه نام تجاری

انتظار می رود با اتمام تاریخ برای Allegiant ورزشگاه نقاشی نزدیک این شرکت وظیفه با نصب اکثر نشانه دربندی خاموش کار خود را با سه نفر از بزرگترین نشانه بر روی سایت است.

دو تا از بزرگترین 50-توسط-500-پا Allegiant ورزشگاه علائم بالای ورزشگاه به سقف نصب شده بود در ماه گذشته توسط Yesco به Salt Lake City-بر اساس ثبت شرکت که بزرگترین مرکز تولید است که در لاس وگاس و تعجب بسیاری از بخشی از یکی از نشانه های روشن در طول اجرای آزمون در اوایل ماه جولای.

“ما به تازگی پیچیده بیرونی Allegiant ورزشگاه نام تجاری” گفت: Jeff جوان معاون ارشد و مدیر ارشد بازاریابی افسر Yesco. “آنها در حال رفتن به بسیار چشمگیر در هوا, و ما بسیار هیجان زده در مورد دیدن آنها در طول بازی ها و رویدادهای دیگر. آن را برای رفتن به بسیار خاص است.”

این نشانه ها عمدتا قابل مشاهده برای کسانی که پرواز بیش از ورزشگاه اگر چه بخشی از ثبت نام در سمت شرق قابل مشاهده است به عنوان رانندگان رویکرد ورزشگاه از جنوب. سقف علائم متفاوت از دیگر روشن شده نشانه به عنوان کسانی که داخل هستند روشن در حالی که سقف آنهایی که از ویژگی های چراغ در اطراف محیط از حروف.

“با توجه به این واقعیت است که این حروف سفید و از نوع ثابت با ما با استفاده از نور می کند و بازیگران خود را به این مرکز از حروف” جوان گفت:.

خیمه رفتن

Yesco نیز نصب زیادی خیمه ثبت نام در Dean Martin درایو درست در جنوب گوشه به زودی-به-نام Al دیویس راه است.

مجاز به رفتن به عنوان بالا به عنوان 180 سر آن خواهد بود که بزرگترین ایستاده رایگان ثبت نام در ورزشگاه است و فقط در شمال که در آن یک 135,000 فوت مربع رسانه های مش روی صفحه نمایش در حال نصب در شرق رو به سمت مرکز.

“آنها مورد تاييد استحقاق با شهرستان برای رفتن به 180 فوت قد, اما من فکر نمی کنم این نشانه ای است که کاملا بلند” جوان گفت:.

Yesco ایجاد شده اکثر علائم متفاوت در اندازه از هزار متر مربع به عنوان کوچک به عنوان کف یک دست در آن از 140 ، 000 فوت مربع لاس وگاس انبار واقع در نزدیکی ورزشگاه سایت. آنها عبارتند از روشن نشانه هایی است که بیشترین توجه و دیگران مختلف از جمله راه-پیدا کردن نشانه هایی در داخل و خارج از ورزشگاه است که برنامه ریزی شده به پایان خواهد رسید ژوئیه 31.

هر چند Yesco شده است در ثبت نام کسب و کار برای 100 سال و درگیر شده است در عمده رفت و آمد مکرر خواص و پارک های تفریحی در سراسر جهان این پروژه تا به حال با توجه به همان اندازه, اگر نه بیشتر, قرار داده شده در آن آن را به عنوان پیشرفت.

“شده است وجود دارد یک سطح اضافه شده است توجه” جوان گفت:. “برای اکثر ما نصب شده اند بسیار متمرکز و آن را نه پریشان آنها را. همه افتخار به درگیر در این پروژه است.”

تماس با میک Akers در [email protected] یا 702-387-2920. Follow @mickakers در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *