ایلینویز’ 1st COVID-19 بیمار مرگ شیکاگو در 60s

شیکاگو — شیکاگو زن در 60s شد اولین کسی که به مرگ در ایالت ایلینوی پس از ابتلا به کروناویروس فرماندار اعلام کرد که دولت رفت پیش رو با ریاست جمهوری ابتدایی و مدارس تعطیل شد به منظور کاهش گسترش این بیماری است.

رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر گفت که اعلام مرگ چیزی بود که او شده است و هراس از coronavirus بحران آغاز شد. او گفت: قربانی تا به حال یک بیماری زمینهای و تمدید کرده اند تماس با فرد آلوده و این که او در یک خانه سالمندان ساکن ،

همچنین اداره هوانوردی فدرال بسته کنترل برج در شیکاگو میدوی فرودگاه بین المللی پس از “چند” تکنسین آزمایش مثبت برای کوروناویروس. FAA در بیانیه ای گفت که فرودگاه باز می ماند و عملیات خود ادامه خواهد داد و در میزان کاهش می یابد تا زمانی که کنترل و تکنسین های یک محیط کاری امن است. هواپیما بودند در حال هدایت به میدوی شیکاگو دومین فرودگاه پس از o’hare از نزدیک کنترل ترافیک هوایی مرکز.

ایلینوی تا به حال 160 تایید موارد COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس به گفته وزارت امور خارجه از سلامت عمومی است. در میان آنها 18 ساکنان یک خانه سالمندان در خارج از شیکاگو و چهار نفر از کارکنان آن. همه کسانی که آلوده شده اند جدا کرد. محل تسهیلات نبود افشا می شود.

“ساکنان در خانه های سالمندان هستند و جمعیت های آسیب پذیر ما و ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای محافظت از آنها گفت:” IDPH مدیر دکتر نگزی Ezike. “ما ممکن است در موارد دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت است که چرا از آن بسیار مهم است که همه ما انجام بخشی از ما برای کاهش ممکن است قرار گرفتن در معرض در جامعه به کسانی که در داخل و خارج از این امکانات به عنوان آنها ارائه مراقبت به ساکنان است.”

زن مرگ آمد و به عنوان ایلینوی, آریزونا و فلوریدا برگزار مقدماتی خود را با وجود نگرانی که انجام این کار ممکن است افزایش خطر گسترش ویروس. اوهایو رهبران آنها به تعویق افتاد دولت, مسابقه ساعت قبل از انتخابات بودند را به باز کردن.

Coronavirus عفونت در سراسر کشور رسیده است در حدود 5,200 و مرگ و میر صعود به بیش از 100 و بیش از نیمی از مرده از واشنگتن است. در سراسر جهان بیش از 7,300 نفر کشته شده اند.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im