‘یاد’ USS میزوری واقع در زیر 15K پا از آب در نزدیکی پرل هاربر

خصوصی زیر آب جستجو شرکت واقع USS میزوری برخی 65 مایل دریایی از جنوب غربی پرل هاربر بیش از 15,400 پا از سطح اقیانوس آرام است.

USS میزوری یکی از نیروی دریایی ایالات متحده از طولانی ترین در خدمت نبرد. در آن غرق شد از آسیب های وارده در طول نبرد پرل هاربر کشته شدن 50 خدمه. پس از آن نجات داد و به سرویس بازگشت.

این کشتی در زمان فرود D-روز و همچنین شرکت در عملیات در اقیانوس آرام از جمله حمله به اوکیناوا. پس از جنگ جهانی دوم کشتی به عنوان یک هدف کشتی در اولین بیکینی اتمی آزمایش. کشتی نیز استفاده می شود به عنوان یک هدف در آموزش و غرق شد توسط هوایی اژدر در تاریخ 31 ژوئیه سال 1948.

زیر آب شرکت جستجو جستجو Inc. صادر انتشار اخبار دوشنبه. این کشف شده بود توسط جستجو و دریایی رباتیک شرکت به نام اقیانوس بی نهایت. همکاران با استفاده از یک کشتی به نام اقیانوس آرام سازنده را پیدا کنید.

“نوادا است یاد کشتی صحبت می کند که به آمریکا تابآوری و سرسختی” گفت: دکتر جیمز Delgado, جستجو, معاون ارشد رئیس جمهور. “افزایش از خود قبر آبکی بعد از اینکه غرق در پرل هاربر آن جان سالم به در برد اژدر و بمب و خمپاره و دو انفجار اتمی. این واقعیت فیزیکی از کشتی در حال استراحت در تاریکی موزه بزرگ از دریا به یاد ما نه تنها از رویدادهای گذشته اما از کسانی که در زمان چالش دفاع از ایالات متحده در دو جنگ جهانی.”

تماس با گلن Puit از طریق ایمیل در [email protected] Follow @GlennatRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im