آلبوم یاد شده را پوشش می دهد فقط اجتماعی فاصله درمان

یکی از سابقه ترین آلبوم یاد شده را پوشش می دهد است بیتلز ابی رود. عکس از (به ترتیب از سمت راست اگر شما در حال ضربه زننده) جان لنون رینگو استار پل مک کارتنی و جورج هریسون است که استادانه ساده است.

گروه پیاده روی در سراسر خیابان, VW سوسک ماشین پارک شده نه کاملا درست است و ستایش برای سادگی آن شده است و توریستی علوفه برای زمانی که هر کسی می تواند به یاد داشته باشید.

این نیز قابل توجه است که افسانه ای کوارتت راه رفتن است و نه نزدیک به یکدیگر—چیزی است که می تواند به عنوان بدنساز در عصر امروز اجتماعی فاصله با توجه به گسترش COVID-19. به کمک یک نکته در مورد گرفتن فاصله کمی لوس آنجلس آژانس Activista ایجاد کرده است 6 پا را پوشش می دهد یک سری از آلبوم را پوشش می دهد reimagined برای نشان دادن اجتماعی چه فاصله باید مانند نگاه.

با برخی از گرافیک طراحی حیله گری بیتلز پراکنده (و jaywalking اگر ما صادقانه) در سراسر راه ابی.

یکی دیگر از یاد پوشش U2 The Joshua Tree, کرده لبه, Adam Clayton و لری مولن جونیور نه کاملا به عنوان یک نزدیکی به بونو به عنوان در اصلی است.

یکی از جالب تر اعدام از سازمان تاسیس شده توسط ناهنجاری آلوم Paco کند و بتو فرناندز است N. W. A. مستقیم Outta Compton. اصلی گروه نشسته اند با هم. “اجتماعی فاصله” نسخه تمام اعضا به جز Eazy-E peeking سر خود را از پنجره های ساختمان اصلی در پس زمینه.

بیشتر از هیپ هاپ و راک کلاسیک پاپ و بیشتر کند و فرناندز فرود آمد بر اساس این ایده از آلبوم را پوشش می دهد پس از فکر کردن در مورد راه های فرهنگ پاپ می تواند گسترش پیام—نه بارها توجه—که شش فوت از جدایی حیاتی است برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

“ایده اصلی این بود پوستر فیلم” گفت: Conde, اهل اسپانیا است که ضربه سخت COVID-19. “اما ما فکر کردیم که آلبوم را پوشش می دهد می تواند ساده و بصری راه حل است. معیارهای اصلی این بود که پوشش باید یاد شده به اندازه کافی برای مردم به رسمیت شناختن در سراسر جهان تنها با یک نگاه.”

اولین پوشش که آژانس تنظیم شد ملکه آلبوم دوم و Conde یافت که وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های به دنبال وجود دارد.

“من یک کتاب به نام 1000 رکورد را پوشش می دهد,” او گفت:. “و بسیاری از خارج وجود دارد.”

از نظر تقویت پیام Conde گفت که آژانس ارتباطات کاری در صنعت موسیقی و سرگرمی—حتی رسیدن به طور مستقیم به هنرمندان است. یک مسئله بسیار مهم مربوط به اصلاح این آلبوم را پوشش می دهد و مالکیت معنوی اما حمایت از یک منبع بعید است در حال حاضر پدید آمده است.

“لیندا Ramone (مالک و رئیس جمهور Ramones تولیدات و بیوه جانی Ramone) دوست داشت Ramones پوشش ما فقط با قرار دادن [در Instagram]” گفت: کند. “ما امیدواریم که همه پذیرای این ایده به این دلیل این پیام تأثیر از طریق فرهنگ است که کلید در این نقطه است.”

هنوز امید است که اهمیت پیام اجتماعی فاصله بسیج مردم برای یک لحظه به فکر کردن در مورد عواقب ناشی از وارد شدن به محله های نزدیک با دیگران است.

“[Coronavirus بحران] بسیار غم انگیز است” گفت: کند. “با این آلبوم را پوشش می دهد حداقل ما مردم لبخند. اما در همان زمان ما در حال ساخت پیام روشن است: اهمیت نگه داشتن فاصله خود را. به عنوان یکی از دوستان من است و گفت: “بهتر است به شش فوت از هم جدا از شش فوت زیر.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im