IAS به ارائه نام تجاری ایمنی و حفاظت در برابر تقلب برای ارتباط با مخاطبان شبکه

با نام تجاری ایمنی گفتگو است ساخت راه خود را به سیستم عامل به عنوان LinkedIn شنود گذاشته دیجیتال آگهی تایید ارائه دهنده انتگرال آگهی علم به عنوان منحصر به فرد و برای اولین بار با نام تجاری ایمنی و حفاظت از تقلب ارائه دهنده خود را برای LinkedIn مخاطبان شبکه تبلیغات ارائه شده امروز.

جدید ادغام شده است گسترش از توافق IAS تا به حال با ارتباط با مخاطبان شبکه زمانی که آنها شروع به کار با هم در اواخر سال 2019 و نشان دهنده چگونه نرم افزاری است که به دنبال مادر خود آگهی پلت فرم.

تبلیغ کنندگان می توانید با استفاده از LinkedIn مخاطبان شبکه به گسترش تحویل از حمایت محتوای شخص ثالث ناشران و برنامه های کاربردی و وب سایت های خود را رسیدن به مخاطبان هدف فراتر از LinkedIn خوراک و در تاسیس پیشنهاد و بودجه پارامترهای.

ادغام خواهد شد ترکیب IAS’ پیش بینی فن آوری و اطلاعات در زمان واقعی به اطمینان حاصل شود که کمپین های فعال از طریق LinkedIn مخاطبان شبکه با نام تجاری ایمن و محافظت از آنها را از تقلب گفت: IAS مدیر عامل لیزا Utzschneider.

“این فوق العاده است برای دیدن یکی دیگر از عمده فن آوری پلت فرم با تکیه بر ارائه نام تجاری ایمنی” Utzschneider گفت. “همانطور که همه ما زندگی را از طریق این زمان بی سابقه و بیشتر و بیشتر بازاریابان به طور فزاینده ای در یادگیری اهمیت ایمنی نام تجاری و برند مناسب بودن آن مهم است برای دیدن یکی دیگر از پلت فرم های اصلی گام.”

در حال حاضر وجود دارد چند کنترل کیفیت در محل برای ارتباط با مخاطبان شبکه از جمله توانایی به بلوک خاص IAB دسته بندی دامنه ها و برنامه ها برای جلوگیری از تبلیغات از ظاهر شدن وجود دارد و در تمام وب سایت ناشر حوزه ها و برنامه های که در نظر گرفته شده بحث و یا توهین آمیز. LinkedIn مخاطبان شبکه تبلیغات هستند نیز تا کنون تنها در خدمت یک دستی سرپرستی لیست سفید از شریک مناسب خواص.

LinkedIn گفت: همچنین به طور منظم تعامل و فعالیت در آن شرکای نرم افزار به منظور مبارزه با تقلب و اولویت بندی تحویل با کیفیت بالاتر دادن.

شبکه شریک ناشران ارائه کنترل کیفیت از جمله تجلیل برداشت قابل مشاهده فقط برای هزینه هر کلیک کمپین بنابراین تبلیغ تنها به اتهام زمانی که واقعی کلیک کنید رخ می دهد.

کسانی که ناشران نیز ادغام با شخص ثالث تایید همکاران که با کمک و آگهی viewability ترویج نام تجاری امنیت و مبارزه با تقلب. اما ادغام با IAS را به کسانی که کنترل کیفیت یک قدم بیشتر و به طور خودکار فیلتر کردن در معرض خطر موجودی قبل از مناقصه ها و حتی قرار داده شده برای کمپین در شبکه است.

قبل از پیشنهاد ادغام توانایی برای بازاریابان برای دستیابی به سه برابر افزایش در تبدیل LinkedIn راه حل های بازاریابی, مدیر ارشد, مدیریت محصول Kamakshi Sivaramakrishnan در بیانیه ای گفت.

“به عنوان انتشارات چشم انداز تکامل یافته بازاریابان آمده اند به رسمیت شناختن اهمیت پیدا کردن یک شریک قابل اعتماد است که می تواند اطمینان حاصل شود که آگهی های خود را در حال خدمت در نام تجاری امن ناشران” Sivaramakrishnan اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im