IAB مبادله HQ چیزهای بی اهمیت آلوم اسکات Rogowsky به عنوان میزبان مجازی NewFronts هفته

بینش کلیدی:

  • IAB اضافه کرده است میزبان و میزبان خود را به نگه داشتن رسانه ها و مدیران بازاریابی مشغول اند.
  • این سازمان پیش بینی بسیاری از ثبت نام در حال حاضر که سفر ملاحظات هستند و نه یک عامل.

این سال را به محتوای دیجیتال NewFronts را به nitty ریگ دار با سابق HQ چیزهای بی اهمیت میزبان اسکات Rogowsky که دفتر تبلیغات تعاملی است شنود گذاشته باشند به عنوان رویداد سالانه را مجازی تشریفات.

با شروع اولین روز از این سال NewFronts میله میله به پا زدن کردن ژوئن 22, Rogowsky برگزار خواهد شد NewFronts زنده زنده صبح نشان می دهد پیش نمایش هر روز NewFronts برنامه نویسی. او همچنین ریاست روزانه زندگی می کنند جمع بندی بخش.

بازیگر و کمدین نیز در جریان ارائه تفسیر در طول هفته از سخنرانی های که اجرا از ظهر تا 4 بعد از ظهر با کمک از یک شرکت میزبان در هر روز: تلویزیون[R]EV بنیانگذاران و منجر تحلیلگر آلن ولك در روز دوشنبه; Bon Appétit تست آشپزخانه میزبان کلیر Saffitz روز سه شنبه; بازار فناوری میزبان و سردبیر ارشد مولی چوب در چهار شنبه; و پنیر چدار کسب و کار لنگر نورا علی در روز پنج شنبه. روز جمعه میزبان هنوز مشخص شود.

“ما به طور کامل از ذهن است که آنچه که ما یاد بگیرند که در این سال خواهد بود چیزی است که خواهد شد و ماندگار خواهد بود و چیزی که ما را رو به جلو است.”
دیوید کوهن رئیس اداره تبلیغات تعاملی

معرفی NewFronts میزبان و میزبان که IAB امروز اعلام کرد که یک حرکت با هدف کمک به ایجاد مجازی NewFronts منسجم و سرگرم کننده برای رسانه ها و همکاران سازمان تنظیم به هفته—ارائه و ایجاد یک پتانسیل طرح برای آینده چگونه NewFronts حوادث می تواند نگاه.

“هیچ چیز در مورد این سال بوده است و نمونه آن را عادلانه می گویند که این NewFronts خواهد بود بسیار متفاوت از NewFronts از گذشته” گفت: IAB جمهور دیوید کوهن. “ما امیدواریم که آن را نشانه ای از چیزهایی که می آیند. ما واقعا تلاش به فشار پاکت از نظر نوآوری و تعامل و پس از این رویداد مجازی فضایی است که workshopped در زندگی واقعی در زمان واقعی ما واقعا می خواهید به نوک نیزه به سعی کنید برخی از چیزهای جدید.”

Rogowsky بهترین و شناخته شده به عنوان HQ چیزهای بی اهمیت را “امتحان پدر” — او به نظر می رسد در Adweek پوشش در مارس 2018 به عنوان بخشی از یک داستان در مورد یک بار-نرم افزار تلفن همراه—اما در سمت چپ این شرکت از یک سال پیش. او در حال حاضر میزبان لیگ اصلی بیس بال نشان می دهد در ورزش جریان خدمات Dazn و همچنین به عنوان زندگی می کنند نشان می دهد IsoLateNight از آپارتمان خود را. Rogowsky خدمت خواهد کرد به عنوان نخ اتصال بین سخنرانیها در طول هفته پخش یا از منهتن آپارتمان و یا از نزدیک استودیو.

“من با فروتنی و هیجان زده است که IAB انتخاب من به میزبانی و داشتن یک صندلی ردیف جلو به همه این” Rogowsky گفت. “من مدیون یک معامله بزرگ از موفقیت های من به تازگی به فضای دیجیتال با HQ و در حال حاضر با Dazn. و وقتی که می آید به جریان وقتی که می آید به رسانه های تعاملی این همه از این روند است که باید تسریع در این بیماری همه گیر.”

هفته NewFronts برنامه نویسی خواهد شد از ویژگی های مخلوطی از زنده و ضبط سخنرانیها از شرکت های شرکت کننده اعم از 40 دقیقه استاندارد ارائه به 15 – 20 دقیقه بینش جلسات و حتی کوتاه تر برنامه نویسی. وجود خواهد داشت تعاملی قطعات نیز از جمله آزمونها سنجی و ویژگی اجازه می دهد تا خریداران و فروشندگان برای اتصال از طریق یک پلت فرم اختصاص داده شده.

با توجه به در حال انجام Covid-19 گیر رسانه ها و همکاران سازمان نخواهد بود schlepping در اطراف مرکز شهر منهتن به های مختلف ارائه خواهد شد و به جای جریان آنها را از صفحه اصلی. این به طور کامل فرمت دیجیتال بدان معنی است که IAB شروع به دنبال راه هایی برای ایجاد رویداد stickier و جذاب تر برای در خانه بینندگان; سازمان رسیده به Rogowsky به عنوان یک فرد آنها فکر “می تواند نگه دارید توجه یک گروه از رسانه ها و مدیران بازاریابی و برندهای که توجه دهانه محدود هستند” کوهن گفت.

“اسکات یک رسانه های دیجیتال پایونیر بنابراین آن را بسیار آشکار نسبتا سریع است که او حق انتخاب برای این” کوهن گفت.

برای Rogowsky زمان نمی تواند بهتر باشد: “بدون بیس بال بازی در حال حاضر مورد علاقه من, ورزش,” او گفت:.

تجدید نظر NewFronts برای pandemic عصر

آهسته نشان از چه NewFronts خواهد شد شبیه به این سال می آید پس از این رویداد سالانه مواجه شده است و تعدادی از تغییرات. سالانه ارائه هفته است که میله میله به آغاز آوریل 27, معرفی یک جریان گزینه در اواسط ماه مارس قبل از به تعویق انداختن این رویداد نزدیک به دو ماه با توجه به همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im