IAB Preps NewFronts جریان گزینه به عنوان Coronavirus نگرانی

بینش کلیدی:

به عنوان نگرانی از شیوع کروناویروس در ادامه به تاثیر رویدادها و کنفرانس ها در داخل و خارج از ایالات متحده دفتر تبلیغات تعاملی در حال آماده سازی برای مجازی NewFronts فصل است.

رویدادها و شرکت مجری برای این سال را به محتوای دیجیتال NewFronts—میله میله به محل مارس 27-مارس 6 در نیویورک— در حال حاضر توانایی به جریان سخنرانی های خود بخشی از یک برنامه که IAB می گوید افزایش خواهد یافت “انعطاف پذیری” برای مجریان و شرکت کنندگان به طور یکسان.

گزینه ای جدید, دوبله IABNewFronts.TV فعال خواهد شد شرکت ناشران یا تولید به طور کامل در جریان سخنرانیها بدون مخاطبان زنده و یا ایجاد یک نشان می دهد که مخاطبان و نیز جاری می شود از راه دور و بینندگان. شرکت مجریان هنوز هم مجاز به داشتن زندگی مستقل را نشان می دهد بدون یک جریان جزء است که هنجار از NewFronts شد برای اولین بار برگزار شد و هشت سال پیش.

“هدف ما این است برای کمک به حفظ کل صنعت باز برای کسب و کار آمده چه مه” IAB گفت: در یک پست وبلاگ در مورد تغییرات. “در واقع درست انجام شود IABNewFronts.TV به طور دائم افزایش و تقویت این ضروری رسانه های آژانس و تجاری بازار.”

مجریان باید این گزینه به livestream خود NewFronts ارائه یا تولید آن در پیشبرد و سپس جریان آن در طول زمان تعیین شده خودداری کنید. آنها همچنین قادر به آپلود مکمل برنامه نویسی به رسمی خود را روی صحنه و یا سخنرانی های مجازی. مخاطبان برای برنامه نویسی خواهد بود محدود به واجد شرایط مجازی “شرکت کنندگان” و در دسترس خواهد بود در تقاضا پس از سخنرانی برگزار می شود IAB گفت.

به عنوان بخشی از ویژگی های جدید این IAB است که به ساخت یک تاسیسات برای تولید NewFronts برنامه نویسی اما مجریان همچنین می توانید ایجاد خود را نشان می دهد در جای دیگر. شرکت های شرکت کننده در NewFronts خواهد بود قادر به میزبان جریان حوادث خود به خود دامنه وب سایت که در دسترس خواهد بود از طریق IABNewFronts.TV پورتال و یا از طریق زیر دامنه در IABNewFronts.TV.

IAB می گوید: جریان ویدئو گزینه های در دسترس خواهد بود در سال آینده برای افزایش مخاطبان از رسانه های خریداران و برنامه ریزان است که ممکن است علاقه مند به خرید آگهی موجودی از شرکت های شرکت کننده.

“با اضافه کردن یک جریان گزینه به NewFronts ما تبدیل NewFronts و upfronts به قرن 21 رسانه و تجاری بازار آنها را به معنای شد—سود که خواهد آخرین طولانی پس از COVID-19 تنزل به تاریخچه کتاب” IAB گفت.

اجرای از جریان ویدئو از ویژگی های می آید به عنوان صنعت تلویزیون شلوغ ترین فصل در حال حاضر دیده می شود اثرات رمان کروناویروس که باعث بیماری تنفسی COVID-19. هر دو شبکه AMC و A+E Networks لغو آن زندگی می کنند در صف سخنرانی روز دوشنبه که برنامه ریزی شده بود برگزار شد و بعد در نیویورک در اواخر این ماه.

رادیو فردا رسانه ها و Comcast ازادی حرکت و جنبش را قبلا لغو برنامه های خود را به میزبان زندگی می کنند در صف مقابل حوادث است. سی ان ان پیش جعلی با خود را در صف مقابل رویداد در شب 5 مارس و پس از تبدیل شدن به تنها تلویزیون اموال به میزبانی یک رویداد چشمگیر این ماه است. وجود دارد هیچ دیگر در صف مقابل حوادث در برنامه پیش از NewFronts سخنرانی که شروع مارس 27.

حوادث در سراسر کشور از جمله سالانه South by Southwest جشنواره در Austin, تگزاس, مواجه شده اند, بازگشت به عقب لغو نصب بیش از نگرانی در مورد انتقال ویروس است. بسیاری از شرکت های بزرگ را محدود سفر برای کارکنان خود را بیشتر تشدید اثرات موج دار شدن از این virus.

گسترش این ویروس در حال حاضر عمده اثرات جهانی صنعت تبلیغات اگر چه اجماع در میان کسانی که در صنعت تلویزیون این است که تلویزیون تبلیغ صرف خواهد شد بدون تغییر باقی می ماند و یا حتی افزایش بیشتر مردم در خانه بماند.

در میان موجی از لغو هفته گذشته IAB تأکید تعهد خود را به این رویداد و گفت: نبود برنامه ریزی هر گونه تغییرات به NewFronts دستور کار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de