من سعی کردم برای آزمایش برای Coronavirus در یک شهر بزرگ. این یک پیچ و خم از مرده به پایان می رسد.

من در حال حاضر زندگی می کنند در سالت لیک سیتی, اما من در اصل از مکزیک جدید کنار ملت ناواهو و هنوز هم ارتباط فرهنگی و شهروند اتصالات وجود دارد—من هنوز رای گیری وجود دارد. وجود دارد coronavirus شیوع بیماری وجود دارد در حال حاضر در جامعه کوچک Naschitti اما من وجود دارد که من به آن گرفتار است. این احتمال وجود دارد که من زمانی که من در سفر در اوایل ماه مارس در یک سفر کسب و کار از نمک دریاچه به واشنگتن دی سی و شهر نیویورک است.

من پرواز را به دریاچه نمک در 8 مارس و رفت به دفتر هفته که همه به طور منظم ساعت. من رفت و به من تمرین و همه چیز را من به طور معمول انجام روال عاقلانه. پس از تمرین به خانه آمد و من احساس بیمار. من احساس آن را در گلو من. من تا به حال بدن درد در پایین کمر و گردن درد. سپس آن را شروع به رفتن به تب. و سپس بدن لرز و پس از آن شروع کردم به سرفه سرفه خشک. بعد از آن من شروع به احساس فشار در قفسه سینه.

من نگران بود, بنابراین من شروع به رفتن را از طریق Covid-19 تدریس خصوصی در خانه در ایالت یوتا و خط تلفن فقط یک ظرف غذا. آن را فقط در دسترس نیست و یا پاسخگو است. خط من با اشاره به Intermountain مراقبت های بهداشتی در سالت لیک سیتی که من با اشاره به ConnectCare یک برنامه که در آن شما می توانید به ارائه دهندگان خدمات از طریق تلفن و یا FaceTime. من سعی کردم از طریق وجود دارد اما نمی تواند دلیل آن را غیرمنتظره بود. وجود حداقل 10 نفر جلوتر از من در هر زمان. و هر بار من مجبور به پرداخت 60 دلار co-پرداخت فقط به صحبت کردن با یک ارائه دهنده حتی اگر من هرگز به صحبت کردن با یک.

روز بعد من به یاد داشته باشید بیدار شدن از خواب سرد و گرم می شود. من بود گه من می ترسم—و نه حتی فقط می ترسم اما اضطراب ناشی از آن را مانند آنچه در آن است که من?

دوست من به من گفت که من باید غربالگری و یا درخواست برای تست. من برای اولین بار به نام محلی هند خدمات سلامت در مرکز اینجا را در سالت لیک سیتی مقدس, دایره بهداشت و درمان. این اجرا توسط Goshute قبیله. من به آنها گفتم من علائم و که من تا به حال فقط سفر از شیوع منطقه. من ارجاع شد و توسط آنها برای رفتن به Intermountain ستاد در موری, Utah. به گفته آنها این بود که در آن بسیاری از غربالگری و تست شد اتفاق می افتد. من به آنجا رفتم. آنها به من اشاره به بازدید کننده اورژانس و به من داد ،

در E. R. آنها بررسی می شود من اعضای حیاتی و موثر بدن. ارائه دهنده من فکر می کنم او یک دستیار پزشک, او گفت:, “من می دانم که شما علائم و من می خواهم برای تست شما اما من نمی توانم. وزارت بهداشت در ایالت یوتا won’t give me تصویب خود را.” و در آن نقطه من نمی دانم که وجود دارد یک آزمایشگاه مسئله من نمی دانم که وجود دارد کمبود آزمون. من نا امید شد—آیا من به عنوان یک عضو از یوتا جاز برای دریافت تست شده ؟ من شفاعت. به من گفت: “بهداشت و درمان این یک حق اساسی است.” او گفت: “در امریکا است.”

من تا به حال شکست در اتاق اورژانس. ما در یک بیماری همه گیر چگونه می تواند شما را تست من ؟ من واقعا نا امید و پریشان و ناراحت است. یک دوست در آن نقطه به نام من و من فقط به شکست زمانی که او در صحبت کردن به من. این زیرساخت ها آماده نیست و برای آن و سپس شما در حال انکار افرادی مثل من از گرفتن تست شده است. من همه چیز را. من به نام خط. من به نام ConnectCare برنامه. هیچ راهی وجود دارد که من قصد دارم از این طریق دریافت کنید.

من تعدادی از دانشگاه یوتا سلامت به تماس با آنها ممکن است برای تست از طریق سیستم خود را. آنها به من وعده داده شده در آن زمان است که آنها می توانند آزمون من است و من نباید محروم تست. که در آن نقطه من خیلی نا امید. پرستار گفت: او که یک ارائه دهنده با من تماس گرفت و رفتن از وجود دارد.

من خواب دوباره بیدار خیس دوباره. روز سه دانشگاه یوتا به نام من و گفت: “ما نمی توانیم آزمون شما چون شما نبودند در معرض شناخته شده Covid-19 مورد است.” و من گفتم: “چگونه من می خواهم برای دریافت تست شده ؟ من در شیوع منطقه وجود دارد بسیاری از موارد وجود دارد.”

بین روز اول و روز 13 سالت لیک تا به حال زلزله. من فقط دروغ گفتن وجود دارد که در روز شنبه. که من اول زلزله, من نمی دانم چه باید بکنید. همه چیز می لرزید.

من می خواهم برای رفتن به مکزیک جدید با خانواده من, اما من می توانم. من با آنها در ارتباط روزانه است. در این نقطه من گفته بود پدر و مادر من بیمار بود. آنها مانند “فقط به خانه آمده است” و من باید به آنها بگویم که من نمی تواند انجام دهد که این مسری است. من به آنها بگویید که در خانه بمانند. آنها ناراحت شدند که من در این وضعیت. از عشق. مادر من بود “من حفظ گفتن شما بچه ها شما نیاز به مراقبت از خود, اما شما گوش دادن نیست.”

من FaceTimed او در این دوره است. من بستری است. من عرق شد. من فکر کردم شاید من تا به حال ذات الریه. من هرگز احساس این بیمار قبل از است. معمولا آن را به آنفولانزای معده و آن را دو تا سه روز و من بیش از آن است. اما این کاملا متفاوت بود. من هرگز عرق مانند آن. او شکست را بر من هنگامی که او را دیدم و من خراب شد ، او را فقط به عنوان یک مادر نگران بودن برای من. من او را دوست دارم. او را نگه می دارد تا با من روزانه.

پس از پنج روز, من شروع به احساس بهتر است. من متوسط شروع به پایین رفتن. شروع کردم به تمیز کردن آپارتمان من شروع به پخت و پز. زمان روز 13 وارد بیشتر تست آمده بود و این زمانی است که CDC آرام دستورالعمل آن برای آزمایش پس از آزمایش و آزمایشگاه در دسترس بودند. که روز شنبه من هشدار داده بود که در دانشگاه یوتا در آزمایشگاه بود تست 1500 نفر در هر روز, بنابراین احساس من این بود که یک فرصت برای دیدن آنچه که من باید. در آن زمان من هنوز هم تا به حال حساس قفسه سینه و سرفه های خشک. من به نام به دانشگاه یوتا صحبت به ارائه دهنده. من منتظر یک زمان طولانی برای دریافت از طریق. خوشبختانه دستیار پزشک به من سفارش تست کنید. من به نمایش در آمد آن روز. همان آنفولانزا آنها چوب است که Q-tip در بینی خود را. و آنها را عصبی چون من که سفارش, اما آنها فقط به من نگاه کن چون من تا به حال علائم تا حد زیادی فروکش کرد. اما من تا به حال سفارش من. من تست. من درایو-از طریق تمام پروتکل. در پایان از آن من تست مثبت برای Covid-19.

من شده است با نوشیدن مریم گلی. و در حالی که خانواده من هرگز نمی آمد من می دانم که آنها دعا برای من بود و مراسم. من واقعا قدردانی است و دوست دارم که آنها برای من در آن عالم روحانی و معنوی. من ممتاز را از آن دانش سیستم.

سال پیش من به نیویورک رفت چون من می خواستم برای تحصیل در یک شهر مانند آن. اما من انجام دور با محیط شهر و آیا فراموش کرده ام آنچه مرا به نیویورک است. زیبایی و آموزه های ناواهو. باران. خاک. دره است. اما من تا به حال برای رفتن به این سفر به درک آنچه که من و جایی که من هستم. شهود من در حال حاضر گفت: شما باید برای رفتن به خانه بعد از همه این است که بیش از. ساخت خانه خود من از دست خود من است. باغ. من می خواهم به تمرکز بر روی خانواده من, بر پایه, در مراسم. من می خواهم به تمرکز بر غذا خوردن سالم و کاشت مواد غذایی و بیشتر بودن خود کافی است. اجرای این اهداف در یک مقیاس بزرگتر. و پس از آن و سامان دادن به جامعه در نوجو چرا که مردم ما در حال حاضر نیاز به کمک ما بیشتر از همیشه.

به رغم آنچه که ما به عنوان مردم بومی آمریکا, ما هنوز هم انعطاف پذیر بود و حتی در این بیماری همه گیر. این چیزی است که من آموزش داده شده است. آن را به نام sihasin در Navajo language. شما هرگز امید را از دست بدهند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>