صدها نفر در اعتراض هندرسون برنامه ای برای ساخت هاکی عرصه

صدها نفر از رانندگان دور هندرسون غرفه پنج بار — یک بار برای هر عضو از هندرسون شورای شهر و برخی از honked خود ماشین شاخ شنبه در یک “ماشین رژه اعتراض.”

شرکت کنندگان ابراز مخالفت با یک شهر پیشنهاد برای ساخت یک 6000 صندلی جزئی لیگ هاکی عرصه است. از هندرسون ائتلاف برای مسئول دولت — شهروندان یک گروه سازمان یافته این رویداد آغاز شده است که در قسمت فوقانی پارکینگ در هندرسون غرفه در جنوب دره سبز پارک وی.

سخنگوی ائتلاف جان Dalrymple روز شنبه گفت که حدود 500 نفر حضور داشتند اما اشاره او نداشته رسمی شمارش.

علائم ضبط شده به برخی از اتومبیل با پیام مانند “هیچ عرصه اینجا” و “به ما نشان NDAs” (اشاره به عدم اطلاع توافق نامه). و برخی ابراز نگرانی خانه ارزش ملک یا نام شوالیه طلایی صاحب بیل فولی.

پیشنهاد عرصه — که خانه یک آمریکایی لیگ هاکی وابسته به وگاس شوالیه طلایی — خواهد جای هندرسون غرفه.

“ما درک می کنیم که غرفه کاهش یافته است به خرابی” گفت: Dalrymple یک دیرین Green Valley Ranch-منطقه ساکن است. اما او گفت که این عرصه را از بین ببرد کیفیت زندگی برای مناطق مسکونی اطراف آن.

او گفت: سازمان از روز شنبه در اعتراض به امید این رویداد را خار شهرستان و شوالیه طلایی به خارج برای حمایت از این پروژه است.

عرصه تعلق ندارد در سایت هندرسون غرفه Dalrymple گفت: با توجه به منطقه آغاز دره سبز در مرتع پرورش احشام. و وجود دارد در مورد 6400 خانه و بیش از 12 ، 000 ساکنان در داخل یک مایل شعاع سایت, او گفت:.

او گفت: گزینه دیگری می تواند تبدیل pavilion سایت به پارک و ساختمان این عرصه به نزدیکی ایرانیان در غروب آفتاب بازار و یا در غرب هندرسون به جای آن خواستار “برنده-برنده برای جامعه است.”

روز پنج شنبه در شهر منتشر شد نتایج یک نظرسنجی نشان میدهد 70 درصد از حدود 400 ساکنان بررسی گفت: آنها فکر می کنند عرصه هاکی خواهد بود خوب برای Henderson.

اما Dalrymple گفت: ساکنان شده است “با بولدوزر تخریب و نادیده گرفته شده” توسط شهرستان. او گفت که این ائتلاف در تلاش است برای رسیدن به شهر از جمله نوشتن نامه ها و تماس های تلفنی و حضور در جلسات جامعه در مورد این پروژه اما او می گوید مقامات گوش دادن نیست. “آنها کاملا deadset قرار عرصه اینجا.”

هندرسون دستیار شهرستان مدیر رابرت Herr بود در روز شنبه در اعتراض به.

“ما فقط در تلاش برای گوش دادن و یادگیری,” او گفت:.

Herr گفت: این شهرستان دارای استخدام مشاوران برای نگاه به یکی از نگرانی های کلیدی ساکنان در حال بالا بردن ترافیک. او گفت: آن را نیز مورد بحث در یک جامعه مجازی جلسه از 4-6 بعد از ظهر چهارشنبه.

او نشان داد نقد و بررسی-مجله یک نقشه هوایی از هندرسون غرفه سایت و مناطق اطراف آن. این یک همپوشانی در بالای آن نشان میدهد که چگونه آلن رویداد مرکز در آلن — که مشابه شماره صندلی ثابت به عنوان عرصه هاکی خواهد متناسب در سایت. برگ های آن فضای کافی برای پارکینگ, او گفت:, و نمی خواهد جمعیت از نزدیک هندرسون ایستگاه پلیس گردش ورد کتابخانه یا هندرسون Multigenerational مرکز.

عرصه را نیز محصور خواهد شد که آدرس سر و صدای نگرانی گفت: ذکر او می خواهم عشق را به عرصه توان برای رویدادهای اجتماعی مانند فارغ التحصیلی و هنرهای نمایشی.

تماس جولی Wootton-سبزتر در [email protected] یا 702-387-2921. Follow @julieswootton در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>