هوارد استرن تحسین لاس وگاس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امپرسیونیست

جان دی دومنیکو را “کاملا منفی” دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رپ معلوم شد کاملا مثبت است.

دی دومنیکو را تقلید مسخره امیز از رئیس جمهور تهمت لاف زدن در مورد خود coronavirus آزمون برتر “The Howard Stern Show” صبح روز سه شنبه. دی دومنیکو تا به حال نوشته شده از یک کلیپ در رسانه های اجتماعی در فوق العاده خود را مغلوب ساختن پیشی جستن شخصیت او اعلام می خواهم آزمایش منفی برای کوروناویروس.

“همانطور که ما در حال حاضر آموخته تعدادی از رهبران جهان باید آزمایش مثبت برای کوروناویروس. خوب من تست منفی بود که همه شما می دانید” دی دومنیکو-به-مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: در روال ارسال شده در دی دومنیکو صفحات رسانه های اجتماعی مارس 22. “در واقع پس از آن بود منفی که پزشکان گفتند هرگز تو را دیدم یک عدد منفی بسیار پایین است. گفتند: آن را به زیبایی منفی است. آنها بسیار بسیار تحت تاثیر قرار داد — آن را کامل! کاملا منفی است.”

استرن از این کلیپ گفت: “نمی باشد … نیست او افسانه؟” دی دومنیکو ملی شناخته شده برای خود را مغلوب ساختن پیشی جستن روال نیز انجام چنین چهره های فرهنگ پاپ به عنوان دکتر فیل Austin Powers/دکتر شر, Jay Leno شان کانری و (اخیرا) برنی ساندرز.

در ژانویه (دی دومنیکو wowed الک بالدوین (که به ثمر رساند تا با مغلوب ساختن پیشی جستن تصویر در “شنبه شب زنده”) در جمع آوری کمک برای کالیفرنیا مجلس اوان کم است.

استرن لحظه بود که یک حرفه ای برجسته برای دی دومنیکو شده است که از طرفداران مشهور رادیو و تلویزیون شخصیت برای سال.

“من بیدار شد صبح به من تلفن انفجار با متون ایمیل ها و FB پیام من اجازه می دانم که هوارد استرن در حال بازی در فیلم من و گفت که افسانه شد” دی دومنیکو گفت: صبح روز سه شنبه. “این یک رویا به حقیقت می پیوندند. من صدها فیلم و در نهایت یکی است توجه خود را گرفتار.” درود بر رئیس واقع شده است.

جان Katsilometes’ ستون اجرا می شود روزانه در این بخش است. او PodKats پادکست را می توان در یافت reviewjournal.com/podcasts. تماس با او را در jkat[email protected] Follow @johnnykats در توییتر @JohnnyKats1 در Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>