چگونه زوم شد برو به پادشاه قرنطینه اقتصاد

بینش کلیدی:

به عنوان coronavirus قرنطینه مجبور است مردم در سراسر جهان در داخل خانه کسب و کار پررونق است برای یک sub-اقتصاد بسته-در-دوستانه کسب و کار: Netflix آبی صحن و Peloton قیمت سهام باید همه رسید. اما شاید هیچ نام تجاری شده است بیشتر حاکی از این طبیعی تر از زوم بود که فوق العاده خوب-آماده برای این بیماری همه گیر.

این ویدئو کنفرانس شرکت قیمت سهام تقریبا دو برابر از زمان آغاز شیوع این بیماری در ماه دسامبر. آن را در حال حاضر به ارزش بیش از Uber و Lyft ترکیب نزدیک شدن ارزش ترکیبی از چهار بزرگ خطوط هوایی ایالات متحده. شرکت موبایل برنامه حاکم بود در بالا از فروشگاه App اپل ترین-دانلود نمودار تمام هفته و اگر آن را تا به حال در حال حاضر آن را در حال حاضر قطعی پیوست vaunted باشگاه از مارک های مصرف کننده با موفقیت به نوبه خود نام خود را به روزمره افعال á لا گوگل و بارگذاری.

اما چگونه San Jose-بر اساس زوم ارتباطات تصویری از جمله تبدیل شدن به یک نیروی غالب در این ویدئو کنفرانس ، پاسخ با توجه به تحلیلگر Forrester نیک آرایشگر آثار به اوایل سال 2010 زمانی که شرکت ها هنوز هم استفاده می شود حجیم سازمانی نهفته زیرساخت است که می تواند هزینه حدود $100,000 و مورد نیاز اختصاص داده شده این تیم را حفظ کند.

آغاز شده توسط سابق سیسکو مهندس اریک یوان در سال 2011 زوم سوار یک موج جدید نرم افزار به عنوان یک سرویس از شرکت های که انجام دور با نیاز به همه که سخت افزار ارزان از طریق محاسبات ابری. زوم نیز قادر به راه خود را جدا از بسته رقبا پدید آمده است که از این روند با “freemium” مدل قیمت گذاری که در آن هر کسی می تواند با استفاده از یک نسخه محدود از این سرویس و هزینه های ماهانه محکم شده تا بر اساس اندازه مشتری تیم.

که دسترسی بیش از هر عامل دیگر ساخته شده زوم رفتن به این لحظه گفت: باربر و دیگر شرکت ها در حال حاضر تلاش برای تقلید از آن است.

“من اخذ شده است ایمیل های بیش از دو هفته گذشته از تعدادی از زوم رقبا که اساسا گفت:” ما در حال باز کردن پلت فرم به صورت رایگان برای چند ماه آینده می آیند, ثبت نام, بیا, با استفاده از پلت فرم ما آن را رایگان'” آرایشگر گفت. “فوق العاده است که آنها در حال تلاش برای انجام این کار است. اما این که بیشتر واکنشی به این وضعیت است. در حالی که زوم نوع از ضرب و شتم آنها را به پانچ زیرا آنها ارائه مدل freemium از آغاز است.”

الیسا Weinzimmer که اجرا می شود یک کسب و کار آنلاین آموزش از راه دور آوازی بهداشت کلاس گفت: قیمت نقطه اول خود جلب کرد او را به خدمت در سال 2014.

“در آن زمان $9.99 یک ماه که من در واقع پدربزرگ به—و من گفتم:” آیا این واقعی است ؟ این است بیش از حد خوب درست باشد? چون من مطمئنم قیمت نقطه GoToWebinar شده اند باید در سال 2014 مانند 50 دلار در ماه حداقل” Weinzimmer به یاد می آورد.

در حالی که دیگر freemium و قیمت-مدل های در دسترس وجود دارد, بسیاری از آنها نمی تواند مطابقت با زوم به صورت خالص و با کیفیت با توجه به کاترینا DeMulling که برای اولین بار شروع به استفاده از زوم در هنگام شرکت که در آن او کار می کرد سمفونی سرمایه گذاری به دست آورد Sykes شرکت در سال 2018 و جدید شرکت مادر تغییر محل کار از اسکایپ برای کسب و کار به زوم.

“اجماع بود که [اسکایپ برای کسب و کار] سطل زباله بود. این محصول ما را دوست داشت به شمع نفرت ، هر بهانه ای از ‘نمی تواند عضویت/نمیتونستن’ عذر خواهی کردند گره از تصویب و می لرزد از مشت در آسمان” DeMulling گفت. “[زوم] جادویی بود. آن را بسیار آسان برای استفاده.”

“این آسان برای جلسات داخلی. آن را آسان برای اضافه کردن کسی که شما نمی org. … همین دلیل است که این کلمه از دهان بنابراین به شدت در یک دوره کوتاه از زمان. در آن زمان بسیاری از بسیار خسته کننده نقاط درد برای استفاده از ویدئو کنفرانس ابزار و بهتر کار می کرد.”
کاترینا ژرف اندیشی مدیر این موسسه Sykes

در حالی که DeMulling گفت: او در حال حاضر از آن استفاده می شود به اندازه کافی بلند به اطلاع برخی از آن بیشتر جنبه های خسته کننده مانند کاهش یافته و تماس رایگان با کاربران که آمار خود را در زمان آستانه ماه او هنوز هم می یابد آن را آسان تر به استفاده از دیگر خدمات او سعی کرد از طریق سال: bluejeans, UberConference و Google Hangouts.

“این آسان برای جلسات داخلی. آن را آسان برای اضافه کردن کسی که شما نمی org. اگر چه بسیاری از همکاران من همین حالا خود را ویرایش کنید تنظیمات زوم یا زوم دعوت به راحتی لیست مستقیم شماره گیری اعداد برای کشورهای که در واقع شماره گیری در به دنبال در خود انگلستان تیم می داند که ما شرکت کنندگان در پیوستن به—آن را هنوز هم آسان تر برای پیدا کردن شماره تماس است که سایر خدمات” DeMulling گفت. “همین دلیل است که این کلمه از دهان بنابراین به شدت در یک دوره کوتاه از زمان. در آن زمان بسیاری از بسیار خسته کننده نقاط درد برای استفاده از ویدئو کنفرانس ابزار و بهتر کار می کرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im