چگونه یک شیفت به اکتبر تغییر ماهیت Cannes Lions?

این می تواند سال Cannes Lions شرکت کنندگان در نهایت به چیزی بسته گرمتر از یک نامزدی ژاکت کش باف پشمی یا ساییده شده Sonic Youth جین ژاکت. اما که ممکن است حداقل از راه های آن ثابت می شود متفاوت از سال گذشته است.

خلاق جشنواره سازمان امروز اعلام کرد آنها باید امن شهر به صورت متناوب در هفته در ماه اکتبر در مورد شیوع جهانی از COVID-19 تهدید به گسترش به ماه ژوئن است. توسط مارس 15 Ascential متعلق به رویداد برنامه ای برای تصمیم گیری که آیا برای ادامه آن زمان برنامه ریزی برای ماه ژوئن 22-26 و یا سوئیچ به Oct. 26-30.

در حالی که اعلام شده بود به احتمال زیاد با هدف در درجه اول در جشنواره حامیان و خریداران بلیط حس امنیت است که سرمایه گذاری های خود را نمی خواهد از دست دادن اگر این رویداد لغو شد, آن را نیز به عنوان یک محاکمه بالون از انواع به عنوان اعضای این سازمان و بازاریابی جهان در پاسخ به این ایده از یک تاخیر کن.

Adweek صحبت به چندین مکرر شرکت کنندگان در جشنواره کن امروز در مورد این جشنواره تصمیم به ایجاد یک طرح احتمالی برای ماه اکتبر و در حالی که همه به طور کلی مورد توافق این بود که یک حرکت عاقلانه خود را از دیدگاه های متفاوت بسیار کمی در نحوه Cannes Lions متفاوت خواهد بود در سال 2020 است.

به معنای واقعی کلمه سرما

“جشنواره کن در ماه اکتبر تغییر خواهد کرد تمام احساس از جشنواره است. نمی توان آن را معمول kickoff برای تابستان در بازار لندن آن را می بیند به عنوان. مردم نیاز به بسته کت برای اواخر شب در قایق بادبانی نوشیدن آناناس. همچنین بارهای مردم را رزرو غیر قابل استرداد می باشد اتاق های هتل بنابراین من هنوز هم انتظار برای دیدن نیمی از بازار لندن در جشنواره کن در ‘برنامه ریزی دور روز.'”
—اندی Oakes, بنیانگذار و مدیر عامل Bluestripe رسانه (لندن)

یک استراحت از کاربی

“وجود دارد همیشه این زمینه گفتگو در مورد ‘boondoggleness’ جشنواره کن, یک ادراک است که می تواند یک بیت از دندان خارج از جشنواره کن به عنوان خالص جشن بازاریابی تعالی. آن را به یک تعادل و چند سال شیرها و صنعت ما—پیاده روی آن را بهتر از دیگران است. بیایید آن روبرو اکتبر در فرانسه است راه کمتر آناناس-riffic. در حالی که آن را نمی خواهد به عنوان عملکرد بسیاری از حسادت شایسته Insta آن می تواند نوسان تاکید عقب محکم در مورد کار.”
—لورا Fegley مدیر ارشد خلاق افسر OKRP (شیکاگو)

جشنواره کن شیرها و احتیاط هم در گذشته

“با توجه به ابهامات فعلی ما بهداشت جهانی وضعیت تعویق انداختن رویدادهای مهم بین المللی از جمله جشنواره کن عاقلانه تصمیم. البته برگزاری بزرگترین رویداد صنعت در شروع Q4 ایده آل نیست اما بهتر است برای در امان ماندن از برای کمک به گسترش جهانی بیماری همه گیر.”
—اعطای Gudgel svp بازاریابی Teads انگلستان

پتانسیل باتلاق Q4

“با توجه به آب و هوای فعلی در حال حرکت Cannes Lions اکتبر یک حرکت خوب. هنگامی که ما در نهایت از این زمان مهار فاز و امیدوارم ما را به بازگشت به کسب و کار به طور معمول در اوایل ماه ژوئن–بازاریابان و سازمان ها نیاز به تمرکز بر روی بازسازی کسب و کار خود را. اگر سازمان تصمیم به فشار این جشنواره پشت آن قرار داده خواهد شد یک مقدار خوبی از مقدماتی تمرکز در سال آینده و نتایج Q4. سوال بزرگ این خواهد بود که آیا آن واقعا خواهد بود ممکن است برای اجرای Cannes Lions در Q4 سال جاری زمانی که بسیاری از b-to-b حامیان احتمالا محدود بازاریابی خرج می کند برای کمک به بازیابی یک سال کامل به جای سرمایه گذاری مبالغ زیادی حق را در پایان سال 2020 است.”
—لوقا قاضی مدیر عامل شرکت U. K و آمریکا Incubeta

زمان برای یک سیستم کامل راه اندازی مجدد

“به جای به تعویق انداختن آن کن هنوز زمان برای تجدید نظر در مفهوم کل و مخاطبان از این جشنواره است که دیر راه اندازی مجدد. کاهش هزینه های فیزیکی و تمام آن را از راه دور; slash قیمت عبور می کند بنابراین مجازی جلسات در نهایت تبدیل شدن به در دسترس مردم که در واقع کار; دریافت زوم خود را تبدیل به حامیان مالی اصلی; آن را همه گاه به گاه بیشتر و الهام بخش است. و اگر شما احساس می کنید مانند شما باید شما همیشه می تواند به دنبال همه چیز در حالی که جرعه جرعه از یک (قیمت به طور منظم) بطری از آناناس.
—Ana Balarin, شریک, مادر لندن

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de