چگونه عروسی مارک های در حال کمک مضطرب ارتباط میان COVID-19 لغو

کلید بینش:

  • سیستم عامل های مختلف در حال بهینه سازی به عنوان منبع و امداد.

هرگز هیچ یک عروسی زنگ و یا یک شیشه می شکند و با تجلیل از یک چشم پر از اشک جمعیت را mazel tov در جهانی همه گیر.

اجتماعی فاصله سفر ممنوعیت خودخواسته قرنطينه و دوره خود انزوا ارائه شده اند خیلی خوشحال بهار جشن ازدواج سکوت. زوج چپ شده اند با هیچ چاره ای جز به تعویق انداختن nuptials خود را (و یا می آیند تا با ضد سرایت جایگزین است که نگاه هیچ چیز مانند برنامه ریزی شده “من” ساده و پینترست تخته).

برای پیشرو عروسی شرکت زولا و گره در سراسر جهان معمول خود را تعهدات و خدمات شده اند طرح میتوانست توسط رمان coronavirus اما تعهد خود را به زوج ثابت قدم باقی مانده است. هر دو شرکت باید تنظیم عملیات کسب و کار در طول این زمان دشوار برای ایجاد استرس تصمیم گیری آسان تر برای مشتریان خود.

مایک چی CMO از زولا یک زن متعلق به سایت ارائه رجیستری عروسی و ابزارهای برنامه ریزی گفت: Adweek که در حال حاضر زولا کل تمرکز بر کمک به زوج ها و عروسی فروشندگان تحت تاثیر COVID-19.

“ما درک می کنیم که این آخرین چیزی است که بسیاری از زوج ها می خواهند در حال حاضر برای دریافت هشدار از طریق فشار خود را در مورد لیست مهمان بنابراین حمایت از تمرکز در تمام کانال های ما,” چی گفت.

هر چند زولا است که به بررسی امکان راه اندازی محصولات دیگر به کمک در ارائه این پشتیبانی شرکت در حال حاضر با تکیه بر محصولات و خدمات آن را در حال حاضر ارائه می دهد و به این ماموریت جدید است. یک تیم اختصاصی از زولا مشاوران که ماندن تا به روز در آخرین CDC دستورالعمل های پیام, ارتباط جنسی, برای برقراری ارتباط هر صورت تغییرات به خانواده و دوستان و عروسی فروشندگان.

ایمیل یک پلت فرم است که این زولا مشاوران با استفاده از این برنامه شامل کارشناس محتوا است که پاسخ محبوب ترین COVID-19-سوالات مرتبط با دریافت از زوج مهمان و فروشندگان.

چی اضافه شده Instagram و Facebook در حال استفاده برای ارائه ترکیبی از هر دو “اطلاعات مفید و فاصله و محتوای سرگرم کننده.” داستان از ویژگی های Instagram استفاده می شود برای پاسخ به پرسش های واقعی و فروشندگان در حالی که حساب خوراک پر است از تصاویر و الگوهای رفتاری با نشاط بیشتر محتوا به عنوان یک “واحه برای فرار از استرس است.”

پیشنهادات و انتقادات ارسال شده در زولا جامعه Facebook, گروهی, خصوصی فروم متشکل از بیش از 10 ، 000 کاربران در حال استفاده برای راهنمای زولا کلی پیام.

“ما همچنین شروع مثبت گفتگو در مورد چگونه به مقابله با استرس و چگونه به بهترین برقراری ارتباط با سالن های عروسی,” چی گفت.

گره در سراسر جهان متشکل از هشت برندها با حضور 15 کشور در سراسر جهان—از جمله عروسی-محور بازار آنلاین گره WeddingWire, Bodas.net و چگونه آنها پرسید:—تا به حال به را مشابه تغییرات به عملیات کسب و کار به عنوان زولا در یک مقیاس بین المللی.

Dhanusha Sivajee, CMO این گره در سراسر جهان توضیح داد: به Adweek که با حدود 35,000 مراسم عروسی مجموعه ای را در ایالات متحده و 600,000 مراسم عروسی مجموعه ای را در سطح بین المللی در آوریل و مه این سال این شرکت آگاه است که این تأثیر یک مقدار گسترده ای از زوج ها و کسب و کارهای کوچک در سراسر جهان و در بازارهای آنها خدمت می کنند.

گره در سراسر جهان است با استفاده از “یک chatbot ارائه توصیه های شخصی و جدید 360 مجازی از برگزاری تور ابزار به طوری که آنها می توانید تور سالن از راحتی از خانه های خود” Sivajee گفت.

هفته گذشته گره و WeddingWire همکاری برای راه اندازی یک 24/7 خط تلفن که در آن عروسی کارشناسان در خدمات مشتری خود را و رویدادهای تیم های پاسخ به پرسش های زوج و زوج ها را تشویق می کند به دریچه در مورد ناکامی های خود را. زمانی که تیم نیست زنده برای پاسخ به تماس های صوتی را بی درنگ تماس گیرنده به ترک سوال و یک عضو تیم خواهد به عقب بر گردیم به آنها را در عرض 24 ساعت.

“ما شعار پشت این خط است که آن را OK به صورت زوج به احساس نا امید و ناراحت تاکید کرد و اشتباه” Sivajee گفت. “ما می خواهیم برای تشویق زوج به اذعان کسانی که احساسات درک آنها معتبر هستند و سوال بپرسید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im