چگونه امروز مارک های مد—از میراث به رقبا—در حال تغییر فرهنگ

تغییر فرهنگ است توانا وظیفه—به ویژه در جهان از مد.

الکساندرا Waldman از بنیانگذاران و مدیر خلاق افسر جهانی استاندارد Gabby کوهن سر از نام تجاری و بازاریابی در اجاره باند و Alegra o’hare سابق CMO در فاصله گرفت و در مرحله Adweek را CMO حرکت شرق اجلاس این هفته به بحث در مورد چالش ها و upsides—تغییر فرهنگ در حالی که مشغول به کار در مد و نمودار این صنعت در آینده ،

این یک موضوع تمام شده آشنا تنگاتنگی با: Waldman تاسیس ترین در جهان اندازه فراگیر خرده فروش در حالی که کوهن آگهی های تجاری در پشت این شرکت که اولین پیشگام مفهوم لباس اجاره. O’hare صرف چندین سال در آدیداس قبل از پیوستن به سان فرانسیسکو مبتنی بر خرده فروش.

O’hare گفت که تجربه خود را در میراث مارک تا به حال نشان داده شده است که در حالی که این مارک در تغییر—او امتیاز به ورزشی خرده فروش آدیداس در آغوش مد به عنوان یکی از آنها را به عنوان دیده می شود در اخیر آن مشارکت با برندهای جهانی مانند استاندارد و همچنین بالا مشخصات ارقام مانند Beyoncé—اما این تغییر در این طبقه مارک را می توان بیشتر به چالش کشیدن.

“چالش برانگیز ترین چیزی که به طور کلی در شرکت ها, اما به طور خاص مد در حال تغییر فرهنگ به خصوص برای میراث برندهای با سابقه طولانی” o’hare گفت.

و ایجاد تغییر نمی آید به سادگی از آن زمان که قطراتش توصیف در نام تجاری خود را به همراه آخرین روند او اضافه شده است. در جهان امروز که به اندازه فراگیر و یا سازگار با محیط زیست پایدار کیفیت هستند که یک نام تجاری می تواند مشتری جلب کردن به نفع مشتریان.

“هنگامی که یک نام تجاری تبدیل و خود را موفق می شود این است که زمانی که شما قرار داده پایداری در خط مقدم. آن را هنگامی که شما را به تنوع در خط مقدم” o’hare گفت. “هنگامی که آن را ندارد, موفق, مثل, ‘هی ما طیف وسیعی از شلوار جین را گسترش دهید و اندازه و بنابراین ما در حال اندازه فراگیر است.'”

شاید برای اولین بار برندها به طور فعال گوش دادن به مصرف کنندگان که خواستار تغییر دهید.

“بسیاری از مردم به حاشیه رانده شده اند در حال بیرون آمدن و گفت:” این درست نیست دیگر ما انجام می شود. ما باید برای تغییر این. آن را به بخشی از فرهنگ'” Waldman گفت.

Waldman همچنین اعتبارات تغییر فرهنگ با یک تغییر در رهبری در صنعت از لایو صدای در آینده منجر به میراث برندها و مارک های جدید با دیدگاه های جدید ورود به گفتگو برای اولین بار.

“بسیاری از افرادی که حکم پادشاهی مسن تر هستند و در حال خروج و یا در حال تبدیل شدن شاید کمی کمتر از آنها استفاده می شود,” او گفت:. “و از آن باز می شود تا فرصت برای جوان تر و روشن تر و کمتر ریسک گریزی افراد پیشرو در نزاع است.”

که همچنین بدان معنی است که خطوط بین لوکس و انبوه هستند تاری در راه است که شاید آنها هرگز قبل از. کوهن گفت که سیستم عامل مانند اجاره باند اجازه می دهد مصرف کنندگان به ترکیب قطعات را به کمد لباس خود را که ممکن است از نظر مالی دست نیافتنی برای آنها در گذشته است.

“هر کسی را برای رفتن به پوشیدن لباس سر تا پا شانل در تمام طول روز آن را نه تنها امکان پذیر است” کوهن گفت. “اگر شما می خواهید به پوشیدن یک نام تجاری لوکس و یا اگر شما می خواهید به پوشیدن چیزی که کمی منحصر به فرد هر کس باید دسترسی داشته باشند.”

این سوال باقی می ماند: با رقبا مانند اجاره باند و استاندارد جهانی در آینده و تخمگذار در فشار می تواند میراث برندها را نگه دارید تا ؟

“آنها باید به منظور زنده ماندن” Waldman گفت. “این واقعا به عنوان ساده به عنوان آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>