چگونه حزبی در نوادا

بر خلاف راز آراء بازیگران در ایالات متحده است که با استفاده از اولیه انتخابات نوادا ساکنان خود را اعلام ریاست جمهوری تنظیمات در جلسات عمومی با همسایگان خود است.

Caucusgoers را به معنای واقعی کلمه ایستادن در گروه نشان می دهد که نامزد آنها می خواهند برای تبدیل شدن به رئیس جمهور و داوطلبان تعداد آنها به تعیین برنده.

این قفقاز باز هستند تنها به ثبت نام دموکرات. هر کسی که مایل به شرکت ممکن است در ثبت نام (و یا دوباره ثبت نام) با حزب دموکرات در هر رای گیری اولیه و یا انجمن سایت. قفقاز آغاز و در ظهر و می تواند در هر نقطه از 30 دقیقه تا چند ساعت. به طور کلی نتایج خواهد شد به اشتراک گذاشته آنلاین در طول روز به عنوان حوزه گزارش ،

نوادا خواهد شد اولین جلسه دولت تا کنون اجازه می دهد تا اوایل حزبی رای گیری از فوریه 15-18 در 82 مکان در سراسر ایالت. اوایل رای دهندگان ارسال یک اولویت کارت نشان می دهد خود را از سه به پنج گزینه برای نامزدی حزب دموکرات.

کسانی که کارت های حمل و نقل خواهد شد در جلسه بعد به محله حوزه که در آن آنها محسوب می شود که اگر رای دهندگان وجود دارد در فرد است.

سپس Nevadans جمع آوری خواهد شد در فوریه. 22 در بیش از 2000 کوچک جلسات برگزار شده در بیش از 250 مکان در سراسر دولت است.

هنگامی که آنها ثبت نام می کنند خود را نامزد گروه و پیوستن به در. یک نامزد نیاز به حداقل 15 درصد از مردم در انتخابات در نظر گرفته شود “قابل دوام.”

جلسه برای یک انجمن

اول تراز

First alignment (Wes Rand,Severiano del Castillo Galvan/Las Vegas Review-Journal)
اول تراز (وس برامدگی لبه طبقات سنگ سورینو del Castillo Galvan/Las Vegas Review-Journal)

پس انجمن نامیده می شود برای سفارش دهندگان خواهد تعداد مردم ایستاده برای هر نامزد اضافه کردن رای اولیه به کل و اعلام نتایج.

داوطلبانی که موفق به دریافت حداقل 15 درصد در نظر گرفته شده “قابل دوام نیست.”

هنگامی که برای اولین بار مجموع رای ها شمارش حامیان نامزدهای زنده سخنرانی را کنید و سعی کنید به خواستگاری حامیان نامزدها که برش را ندارد.

تراز دوم

پس از آن سخنرانی caucusgoers می توانید انتخاب کنید برای پیوستن به این کمپین هنوز نامزد مناسب و یا استخر همراه با untethered حامیان دیگر nonviable نامزد به تلاش برای رسیدن به 15 درصد آستانه. سازمان را به یک دوم و نهایی شمارش تمام آرا دوباره از جمله رای اولیه.

Second alignment (Wes Rand,Severiano del Castillo Galvan/Las Vegas Review-Journal)
تراز دوم (وس برامدگی لبه طبقات سنگ سورینو del Castillo Galvan/Las Vegas Review-Journal)

(اگر اولیه رای دهندگان انتخاب اول نبود قابل دوام رای خود را به اولین نامزد مناسب خود را در اولویت کارت.)

این خام مجموع رای در نهایت تعیین می کند که چگونه بسیاری از نمایندگان یک نامزد به دست آورده است در تلاش برای برنده شدن در این حزب نامزدی.

اعطای نمایندگان پس از شمارش نهایی ثبت caucusgoers انتخاب خواهد کرد برخی از 14,600 مردم به عنوان نمایندگان به

حضور در شهرستان کنوانسیون در مارس 18. کسانی که نمایندگان را انتخاب نمایندگان برای دولت کنوانسیون در تاریخ 30 مه که در نهایت انتخاب 36 نوادا 48 نمایندگان به کنوانسیون ملی جولای 13-16 در میلواکی است.

نوادا نمایندگان

بسیاری از ریاضی می رود به همه این اما نتیجه گیری ساده است: نوادا دارای 48 ملی نمایندگان 36 از آنها را متعهد به کاندیدای خاص بر اساس نتایج فوریه. 22 قفقاز.

نامزد که بیشترین متعهد نمایندگان در نظر گرفته شده است نوادا برنده است.

نوادا superdelegates

باقی مانده نمایندگان 12 — معمولا به عنوان superdelegates — انتخاب بر اساس مواضع خود از جمله اعضای کنگره و رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak. بر خلاف انتخابات قبلی این نمایندگان نمی خواهد شرکت در رای گیری در کنوانسیون ملی اگر یک نامزد به دست آورده حداقل 1,991 متعهد نمایندگان نیاز به امن نامزدی آشکار در اولین رای گیری.

اگر هیچ کس می رسد که در آستانه انتخابات دوم می تواند مورد نیاز و superdelegates خواهد بود مجاز به شرکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de