چگونه زمان را همهجانبه VR تجربه حاکی از آن رویای ساخت یک شرکت رسانه مدرن

آن آغاز شده با یک عکس اگر نه یک رویا.

به عنوان میا Tramz زمان سردبیری مدیر شرکت و همهجانبه تجربه حوصلگی بین جلسات در نشریه است زمانی در 225 آزادی خیابان در نیویورک یک عکس از مارتین لوتر کینگ جونیور ایستاده بر روی پله های بنای یادبود آبراهام لینکلن گرفته شده شش سال قبل از ماه مارس در واشنگتن خواهد همیشه گرفتن چشم او.

به عنوان او gazed در تصویر لنز پشت سر پادشاه خود را دستهایشان به او نگاه کرد در نشنال مال در پاستور و لباس او را دیدم یک فرصت را به دیگران که همان احساس نزدیکی.

این تصویر دستگیر شد در همان زمان به عنوان عکس است که با الهام از خالق زمان است “مارس است.”
گتی ایماژ

“من متوقف شد و در مقابل آن و فکر کردم اگر ما دوباره ماه مارس در واشنگتن, من می توانم به شما بدهد این دیدگاه و این می تواند شما را از این نزدیک به دکتر کینگ'” Tramz گفت: در مصاحبه اخیر خود با Adweek.

این ایده که شده بود percolating پس از سال 2017 در مورد به آمده در به ثمر همهجانبه نمایشگاه موزه به نام “مارس”, a 10-minute واقعیت مجازی تجربه است که شما حمل و نقل به سال 1963 برای شنیدن بخشی از کینگ “من یک رویا دارم” سخنرانی.

کار با یک cenacolo از آر و VR شرکت ها و همچنین به عنوان پادشاه و مستغلات زمان امیدوار است این نمایشگاه را به دانش آموزان یک مطلب آموزشی همهجانبه به تاریخ نگاه کنند. امروز زمان طعنه دیجیتال تفریح شاه و هزاران نفر که رفت و به او صحبت می کنند با قرار دادن پادشاه شباهت از این نمایشگاه بر روی جلد آن 2 مارس/آوریل 9 موضوع مورد تساوی به پایان رسیده به این نمایشگاه افتتاح می, در اواخر این ماه در شیکاگو است.

این پروژه فقط یک مثال از اینکه چگونه زمان در حال تحول است از میراث انتشار تماما متکی بر چاپ و تبلیغات (و دیجیتال, تبلیغات, مطمئن) به مدرن روز شرکت رسانه ای است که سرمایه گذاری در یک آرایه وسیعی از برنامه به طور بالقوه درآمد-تولید مواد از حوادث به هالیوود-کیفیت آموزشی همهجانبه تجربه است. البته هیچ یک از آن اتفاق می افتد توسط حادثه.

یک پشت صحنه نگاه کنید که چگونه این پروژه گرد هم آمدند.

پس از Salesforce موسس و همکاری مدیر عامل شرکت Marc Benioff و همسرش, Lynne خریداری شده پس مشکل از مجله برای $190 میلیون از مردیت در سال 2018 سوالات swirled در مورد آنچه که یک میلیاردر و نیکوکار helming یک نشریه را انجام دهد. خواهد آنها تقلید جف بزوس ” دست به دست کردن رویکرد—در حالی که ارائه یک مالی باند به رشد هر دو سرمقاله و تیم مهندسی—زمانی که او خریداری واشنگتن پست ؟ آنها به دنبال مایک بلومبرگ سرب و پاره کردن دفتر دیوار و نشستن در وسط آن همه به عنوان بلومبرگ را در eponymous خود رسانه شرکت ؟

“این پروژه ترکیبی از نوآوری و تاثیر و قدرت از این یاد نام تجاری در یک راه کاملا جدید. نه تنها ‘مارس’ مرزهای آنچه ممکن است در واقعیت مجازی را به نمایش گذاشته VR به عنوان یک قدرتمند و با ارزش ابزار آموزشی و باز تعریف به جهان چه زمان به عنوان یک نام تجاری است که امروز” Benioffs گفت: در یک بیانیه مشترک ارائه شده به Adweek.

با همه ظواهر را Benioffs در حال پیدا کردن یک تعادل در حالی که سپردن این شرکت به مدیر عامل و سردبیر ادوارد Felsenthal که آغاز شده و در همان روز به عنوان Tramz در مارس 2013. Felsenthal و Benioffs فکر می کنم از انتشار به عنوان یک نام تجاری نه فقط یک مجله و یا وب سایت Tramz گفت.

زمان طعنه نمایشگاه در پوشش آن امروز منتشر شد.

“آنچه که ما باید این فرصت را به انجام در حال حاضر تحت مالکیت جدید است متوجه است که بالقوه در یک راه است که ما نمی تواند زمانی که ما یک بخشی از یک شرکت که در آن ما نبودند در کنترل چگونه خود ما سود و درآمد سرمایه گذاری شد دوباره به این شرکت گفت:” Tramz که همچنین co-خالق “ماه مارس است.” “در این عصر جدید از زمان ما یک توانایی به گسترش شرکت چیست و چه شرکت می کند. امید من این است که این است که بخش بزرگی از آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>