چگونه این برنامه جدید تبدیل جریان داده ها را به درآمد برای مصرف کنندگان

بینش کلیدی:

  • سیاه مخاطبان کمک کرده اند را به جریان محتوا مانند پرنده جعبه ویروسی.
  • Streamlytics ایجاد یک الگوریتم منحصر به فرد به ارزش مصرف کننده داده ها.

در اواخر ماه آوریل ناامن خالق عیسی Rae توییتی یک آگهی برای نوع از چیزی تعجب آور برای یک جوان ستاره هالیوود: اطلاعات جدید-کسب درآمد نرم افزار. رائه توییت کردم بسیاری از مردم پرسیدن سوال در مورد آنچه داده است که صاحب آن و به همین دلیل یک شرکت می خواهم به آن را جمع آوری و پرداخت کنندگان آن است.

توییتر/IssaRae

آنجلا بنتون بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Streamlytics است که شرکت راه اندازی Clture برنامه در ماه آوریل است. بنتون tech واجد fides بازگشت بیش از یک دهه از جمله در حال اجرا NewME اول جهانی شتاب دهنده برای اقلیت متعلق به فناوری کسب و کار در دره سیلیکون است که مطرح شده بیش از $47 میلیون دلار کمک مالی برای کارآفرینان قبل از آن را به دست آورد و در سال 2018 است.

زمانی که Soledad اوبراین سی ان ان docuseries سیاه در امریکا برجسته بنتون و شتاب دهنده قرار گرفتن در ارسال امواج از طریق صنعت فن آوری. این کمک طلیعه چیزی بودن در یک تنوع و شمول جنبش که هنوز تبدیل سیلیکون ولی امروز. برای کسی که آغاز شده به عنوان یک طراح گرافیک کار برای چاپ—و در نهایت وب سایت—انتشارات بنتون است منحصر به فرد و به طور مداوم تحت فشار قرار دادند مرزهای جهان فن آوری را برای باز کردن گسترده تر به کار بیشتر و نسبتا به نوآوری به بازارهای بکر.

بنتون صحبت با Adweek مورد Clture و در مورد اینکه چرا سیاه مصرف کنندگان به ویژه باید به دست آوردن کنترل بر اطلاعات رد پای آنها را ترک آنلاین.

آنجلا بنتون, موسس و مدیر عامل شرکت Streamlytics
Streamlytics

Adweek: چه Clture همه چیز در مورد ؟
آنجلا Benton: این ماموریت در پشت Clture واقعا به دموکراتیزه دسترسی به داده ها برای مصرف کنندگان است. ما تصمیم به تمرکز بر روی آفریقایی مخاطبان برای اولین بار به دلیل مقدار زیادی از پول است که ساخته شده از فرهنگ آفریقایی آمریکایی و آفریقایی افراد است.

به ویژه هنگامی که شما شروع به نگاهی به چیزهایی مثل, مثلا, پرنده جعبه در Netflix بکشد—که منتشر شد خیلی بی سر و صدا اما پس از آن رفت و ویروسی از طریق الگوهای رفتاری و مطالب دیگر در Twitter و Instagram. جامعه بسیار قدرتمند صوتی از نظر رسانه های اجتماعی و چه Clture است که با هدف انجام است گسترش است که در بالا و فراتر از رسانه های اجتماعی و در واقع نگاهی است که خود فرد داده رد پای. ما آخرین گزارش که کردیم این بود که در اطراف Covid-19 streaming استفاده در جامعه آمریکا. از نتايج جریان بود تا 69 درصد در تمام سیستم عامل.

بخشی از آنچه می سازد Streamlytics منحصر به فرد است که ما در حال جمع آوری داده های اخلاقی و ما مردم برای جبران آن است. به طوری که اولین چیزی. اما نکته دوم این است که ما واقعا تنها منبع است که جمع آوری داده ها در سراسر همه از این سیستم عامل های مختلف: Netflix و Spotify, آمازون, Hulu, و, گوگل, که همچنین شامل یوتیوب. این بسیار مهم است که ما کمک به مصرف کننده درک ارزش اطلاعات خود را. آن چه شما انجام می دهند در همه جا—گوشی خود را چه شما در حال تماشای آنچه شما در جریان آنچه که شما در حال خرید آنچه شما در حال گوش دادن به ، آن را همه چیز. مردم عادی هنوز در تلاش برای درک این ایده در اطراف “داده چیست؟” بنابراین ما در حال تمرکز بر روی انواع داده ها هستند که حداقل سرزده برای شروع [با] است که خود را جریان داده و دیگر فعالیت های مرتبط با آن است.

Streamlytics

چگونه عیسی Rae تبدیل شدن به یک Clture راه اندازی شریک ؟
عیسی در واقع یک سرمایه گذار. او دارای یک سهم اقلیت در Streamlytics. رابطه ما می رود احتمالا بیش از یک دهه. هنگامی که او انجام شده بود بی دست و پا سیاه در یوتیوب من اولین کسب و کار به نام سیاه وب 2.0. ما نوع مانند TechCrunch اما در مورد آنچه که آمریکایی های آفریقایی تبار انجام شد در صنعت فن آوری. در اطراف آن زمان—در مورد 2007—وجود دارد درست نیست بسیاری از مردم ایجاد همه چیز آنلاین. وجود دارد احتمالا یک تعداد انگشت شماری از ما—و عیسی بود که در آن گروهی—و ما همه نوع از یکدیگر می دانستند.

آیا شما احساس می کنید مانند هر گونه مسائل وجود دارد از اعتماد در جامعه وقتی که می آید به اطلاعات آنلاین در حال پیگیری? و این است که چیزی است که شما در حال ضربه زدن به اینجا را در هر راه است ؟
مردم می دانند که آنها در حال دنبال, برای اطمینان حاصل کنید. اما احساسات این است که “چه می توانم در مورد آن انجام?” آن را مانند دست های خود را گره خورده است. به طوری که به طور کلی احساسات. و بنابراین مشکل این است که ما در حال حل شده است: آنها در حال ردیابی داده های خود را به هر حال اجازه دهید ما به شما کمک کند آن بصورت پول در اوردن. ما توانمند سازی مصرف کنندگان می گویند: “اگر من آپلود داده ها به یک Streamlytics پلت فرم مانند Clture من یک سند قانونی است که می گوید من به خود من داده و من می توانم برای آن پرداخت می شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de