چگونه حزب جمهوری خواه در زمان بیش دیوان عالی کشور

برای 230 سال دادگاه عالی ایالات متحده شده است یک نهاد سیاسی اما به ندرت یک حزبی یک. بیش از یک قرن پیش در دادگاه بحث برانگیز به این نتیجه رسیدند که قانون اساسی نیاز آزادی قرارداد بین کارفرمایان و کارکنان. لخت 5-4 اکثریت که زده حداکثر یک ساعت قانون برای کارگران نانوایی در بدنام 1905 مورد Lochner v. نیویورک شامل دو قضات نامزد دموکرات و سه نامزد جمهوریخواهان. یک دموکرات عقیده داشت در کنار سه خواهان.

عالی جاه طلبی: BRETT KAVANAUGH و محافظه کار تصاحب توسط اموزش مارکوس Simon & Schuster, 496,,, صفحات, $28.00
عالی نابرابری: دیوان عالی آمریکا از پنجاه سال مبارزه برای بیشتر ناعادلانه امریکا توسط Adam Cohen پنگوئن پرس, 448,,, صفحات, $30.00

عصر Lochner بود بدون انحراف. پنج-عدالت اکثریت است که همواره رای به اعتصاب کردن قرارداد جدید قانون سه دهه بعد شامل دو قضات که حزب دموکرات خودی یکی از آنها به عنوان وودرو ویلسون اول دادستان کل. لیبرال وارن دادگاه از 1950s و 1960s ویژه قضات منصوب جمهوری خواه رئیس جمهور دوایت آیزنهاور از جمله رئیس دادگستری ارل وارن خود و لیبرال آیکون William J. Brennan. وارن و برنان رای دموکراتیک انتصاب مانند آرتور گلدبرگ آبه Fortas و ترگود مارشال. کندی منصوب بایرون سفید اغلب با رای دادند بیشتر محافظه کار جمهوری خواه قضات مانند جان مارشال هارلن و پاتر استوارت. بنابراین دموکراتیک منصوب عدالت فلیکس فرانکفورتر که به گفته یک عضو از فرانکلین روزولت مغز اعتماد به معامله جدید است.

در قرن نوزدهم قضات منصوب حزب ویگ و توسط دموکرات ها به نظر می رسد در هر دو طرف از اهمیت proslavery درد اسکات تصمیم گیری است. حتی اوایل–بازسازی-عصر دیوان عالی کشور بود که توسط قضات منصوب شده توسط روسای جمهور جمهوری خواه در طول و پس از جنگ های داخلی تولید درهم ائتلاف. این کشتار-خانه موارد تصمیم 1873 اتخاذ باریک و تند مزاج خواندن از بازسازی اصلاحات برجسته چهار جمهوری خواه منصوب از قضات رای گیری همراه با عدالت منصوب دموکراتیک رئیس جمهور جیمز بیوکنن.

امروز در مقابل ائتلاف در دادگاه در حال مرتب تقریبا به طور انحصاری در امتداد خط حزب. در سال 2016 بررسی حقوقی محقق نیل Devins و دانشمند علوم سیاسی لارنس Baum حاکی از یک افزایش شدید در تصمیم گیری های مهم مشخص به شدت حزبی تقسیم پس از تایید دموکراتیک منصوب النا کاگان به آنچه تا به حال بوده است جمهوری منصوب عدالت جان پل استیونز صندلی. ما در حال حاضر حداقل یک دهه به یک نزدیک به آزمایش بی سابقه در حزبی قضاوت در بالاترین دادگاه در زمین است. ما قانونی و سیستم سیاسی را به سختی شروع به پردازش آنچه که بدان معنی است.


آدام کوهن کتاب جدید عالی نابرابری: دیوان عالی آمریکا از پنجاه سال مبارزه برای بیشتر ناعادلانه امریکا معتقد است که در آخرین نیم قرن از دادگاه شده است داستان یک حزبی تقسیم بسیار به عنوان یک راست ایدئولوژیک تبدیل شود. “در نیم قرن گذشته” او معتقد است شاهد یک تغییر در دادگاه “دور از آن زمانی تعهد به طبقه متوسط و فقیر به نفع ثروتمند و قدرتمند است.” در کوهن پررنگ گفتن در دادگاه “طرفه با ثروتمند و قدرتمند در برابر فقیر و ضعیف” در “تقریبا در هر منطقه از قانون” پس از دولت نیکسون.

کوهن در حساب از سال 1954 تا سال 1969 دادگاه عالی ارل وارن پیشرفته قدرتمند دستور کار برابری طلب و آزادی یکی که وعده داده شده به سطح آمریکا ناعادلانه زمین بازی ادغام این کشور در مدارس و در سطح مدرسه بودجه نابرابری. لیبرال قضات از وارن دادگاه دوران کوهن ادعا کرد که مبارزه با حبس بود تا Jim Crow جنوبی تضمین دسترسی زنان به باروری مراقبت (در نهایت از جمله سقط جنین) و نزدیک به ایجاد یک قانون اساسی مناسب برای رفاه برای فقرا است. این دوره به پایان رسید اما با تایید نبرد.

در تابستان سال 1968 لنگ-اردک لیندون جانسون نامزد دانشیار عدالت آبه Fortas به موفقیت ارل وارن به عنوان رئیس دادگستری. Fortas بود قابل اعتماد لیبرال رای و یک قهرمان برای فقیر طرفین دعوا قبل از دادگاه. او به نمایندگی کلارنس ارل گیدئون در سال 1963 در صورتی که به بی بضاعت کیفری متهم حق برخورداری از یک بودجه عمومی وکیل. جنجال به وجود آمد اما بیش از Fortas را گرم و نرم, سیاسی, ارتباط با رئیس جمهور و بیش از پرداخت Fortas دریافت شده از سایه منافع شرکت های بزرگ برای یک سمینار تدریس او در دانشگاه آمریکایی. Fortas خارج از در نظر گرفتن. یک سال بعد هنگامی که بیشتر آسیب رساندن به اطلاعات در مورد راز برنامه ریزی مالی با یک تاجر ثروتمند محکوم سهام تقلب Fortas استعفا از دادگاه در دسترس نباشد.

تایید رئیس دادگستری وارن برگر در Fortas محل در سال 1969 و پس از بیشتر از سه نیکسون انتصاب اساسا تغییر نقش دادگاه و شروع به رول پیشرفت های ساخته شده در اواسط قرن. همانطور که کوهن آن را می بیند دادگاه بوده است که “نیکسون دادگاه.” قضات در این جمهوری خواه و سلطه دادگاه باید به برکت اجرای قانون و تلاش برای چرخ ضامن دار تا مجازات مجرمان در نتیجه رانندگی جرم حبس. دادگاه محدود است حقوق فقرا به پرداخت های رفاهی و برکت نابرابری در مدرسه عمومی بودجه. در کمپین مالی قضات باید تشویق تلاش های افراد ثروتمند و شرکت ها به استفاده از پول خود را برای تسلط بر محیط های انتخابات حتی در حالی که ساخت آن را سخت تر برای کسانی که بدون چنین ثروت به شرکت در روند سیاسی است. کارگران دیده اند حقوق خود را کاهش توسط یک سری از تصمیمات تایید موافقت نامه داوری و رد کلاس اقدام برای درمان موارد ادعا گسترده مضرات. مصرف کنندگان را تماشا کرده اند به عنوان دادگاه بسیار نزدیک به لغو برخی از حقوق خود را حفظ چشم پوشی از حق را به کلاس اقدامات در دسترس نباشد.

حتی به عنوان دادگاه قضات محافظه کار را تقبیح کرده اند تازگی از انواع حقوق که وارن دادگاه شد تا به خوبی شناخته شده آنها در همان زمان اختراع جدید حقوق برای ثروتمند تقریبا از تمام پارچه. دلیل فرایند محدودیت خسارات تنبیهی متمم اول قانون اساسی حقوق به صرف پول برای نفوذ در سیاست و رایگان-گفتار به بی اعتنایی به حقوق مصرف کننده مقررات تنها سه برانگیزی ریشه حقوق مشخصه از زمان ما است. در تمام کوهن اتهامات دادگاه با همدستی در “عظیم انتقال ثروت به شرکت های بزرگ, مدیران شرکت های بزرگ و به اشتراک گذاری-دارندگان” از “عادی آمریکایی ها … به عنوان مصرف کنندگان و کارمندان و بیگناه.”


کوهن حساب بر دادگاه inegalitarian خط. اما داستان از دادگاه در آخرین نیم قرن است که بیشتر در مورد تعصب نسبت به نابرابری. کوهن اشاره می کند برای مثال یک “بی تردید حزبی کج به دادگاه عمده قانون انتخابات و احکام پس از سال 2000 است.” در 2019 در دادگاه تایید حزبی gerrymandering ترتیبات عمدتا به نفع جمعیتی به چالش کشیده حزب جمهوری خواه. در سال 2013 دادگاه زده بخش مهمی از قانون حق رای که به نوبه خود به راه انداخته یک چرخه جدید از انحصاری voter ID قوانین و تصفیه از رای دهندگان از دولت انتخابات رول. دادگاه به طور خاص تایید رای دهندگان ID قوانین (در سال 2008) و انتخابات رول تصفیه (2018) که هر دو به طور گسترده ای قابل درک به کار حزب جمهوری خواه ،

بازدید از این حزبی دیدگاه بسیاری از این دادگاه در تاریخ اخیر به محل سقوط. Janus v. آمریکا, فدراسیون, دولت, شهرستان و شهری کارکنان شورای 31تصمیم گرفت در سال 2018 اختلال مجموعه ای از کارمند عمومی اتحادیه حق عضویت. یک رمان متمم اول قانون اساسی تئوری پیشرفته توسط عدالت ساموئل Alito به این نتیجه رسیدند که اجباری کارکنان غرامت نقض متمم اول قانون اساسی حقوق کارکنان دولت است. این نظریه به وعده همسترینگ کلیدی حزب دموکراتیک حوزه و برقراری عدالت النا کاگان (اوباما منصوب) به شکایت که در دادگاه بود “weaponizing متمم اول قانون اساسی” برای اهداف سیاسی.

حزب جمهوری خواه حوزه, در مقابل, شده اند برندگان بزرگ. ابتدا در ناحیه کلمبیا, v. Hellerتصمیم گرفت در سال 2008 دادگاه قضات محافظه کار کمک به تقویت وفاداری تک-موضوع اسلحه-حقوق رای دهندگان به حزب جمهوری خواه. پس از آغاز نیکسون دادگاه آرا از حزب جمهوری خواه انتصاب به دادگاه را تراز وسط قرار دارد با ظهور حزب جمهوریخواه مواضع در قانون نظم و پلیس را از نو سنگر سازی و رفاه سیاست مخالفت با اقدام مثبت و مقاومت به کارگری شک و تردید از دادخواهی و عقب رأی است. بخش هایی از دادگاه فقه را حتی پشتیبانی از حزب جمهوری خواه در راه های غیر منتظره: برای نزدیک به 50 سال Roe v. Wade (هر چند به طور فزاینده ای پاره) اجازه داده است که حزب جمهوری خواه برای راه آهن در برابر سقط جنین امن در دانش است که آن را منفور و موقعیت است دست نیافتنی. اگر کوچک است لغو جمهوریخواه ائتلاف ممکن است سخت تر به نگه داشتن با هم.

و زمانی که حزب جمهوری خواه انشعابات بیش از برخی از موضوع را به عنوان نشانی از آن را امروز در منطقه از عدالت کیفری سیاست حزبی صف بندی در دادگاه تقلا درآمده است. مرحوم قاضی اسکالیا برای مثال گاهی اوقات پیوست خود را لیبرال همکاران در مخالفت با آنچه که او به نام panopticon دولت است. خود را جایگزین نیل Gorsuch است به طور گسترده ای انتظار می رود برای انجام همان.

این مورد که بهترین نماد 50 سال از قضاوت است و نه از فقر موارد از 1960s و 1970s که کوهن با تمرکز توجه خود را اما نه بوش v. گور, که در آن دادگاه متوقف آرا در فلوریدا در انتخابات ریاست جمهوری سال 2000 و چرخش انتخابات به حزب جمهوری خواه نامزد جورج دبلیو بوش است. به عنوان کوهن اشاره می کند تصمیم را تهاجمی برگزاری با مواضع جمهوری-منصوب قضات اتخاذ کرده بود برای یک نسل است. اکثر اصرار ضعیف است که برگزاری آن بود “محدود به شرایط فعلی” است و نه مربوط به تصمیم گیری از دیگر موارد است. در یک طنز نه از دست رفته در بسیاری از حزبی منطق بوش v. گور مورد دارای کد استاد به نیم قرن از دادگاه تاریخ است.


تایید دانشیار عدالت برت Kavanaugh به دادگاه در پاییز سال 2018 نقطه اوج امروز حزبی دادگاه. واشنگتن پست روزنامه نگار اموزش مارکوس کتاب عالی جاه طلبی: Brett Kavanaugh و محافظه کار تصاحب ارائه می دهد عمیقا گزارش ساعت-توسط-ساعت حساب حزبی نبرد بیش از Kavanaugh را نامزدی و خرید اینترنتی با استفاده از واشنگتن منابع به بافت سیاسی صفحه-ترنر در سنت باب وودوارد برادران. اما بیش از یک داستان در مورد دادگاه کتاب او نیز در مورد آنچه که یک حرفه ای در قانون هم به Kavanaugh—چگونه در هر مرحله از پیشرفت این موسسات به او منتقل می شود از طریق ساخته شده او به طور اجتنابناپذیری بیشتر حزبی شکل است.

بر خلاف برخی از نامزدهای رقابت برای صندلی خود را در 2018, Kavanaugh نیست شروع کردن به عنوان یک ایدئولوژیک جنگجو در حالت رابرت بورک یا حتی نیل Gorsuch یا کلارنس توماس. در دانشکده حقوق و در clerkships کرد که از جمله کارآموزی در دیوان عالی کشور با کاردانی عدالت آنتونی کندی Kavanaugh راههایی به لحاظ سیاسی عام و باز به رقابت views. اما شرایط راه بازسازی مردم است. حزب قطبش خود را تولید حلقه های بازخورد. زمانی که Kavanaugh پیوست کنت استار را اخاب مانند پیگیری کلینتون در سال 1994 او فوق العاده-وکیل صالح-سرباز. اما با معیارهای داخلی از استار تیم اکو مجلسی, صلاحیت به معنای تب پیگیری از همیشه بیشتر محتمل حالات. ورود فقط با ولرم محافظه کار اعتبار Kavanaugh بیرون آمد متعهد حزبی.

Kavanaugh رفت از کلینتون تحقیق به کار به عنوان یک توافق وکیل در ترانشه در فلوریدا انتخابات بازشماری اختلاف در سال 2000. پیروز وجود او در زمان و موقعیت در کاخ سفید و مشاور دفتر تحت جورج دبلیو بوش که در آن او به ویژه با توجه به این مهم حزب وظیفه پر کردن دادگاه با نامزد جمهوری خواه. زمانی که او ازدواج دیرین بوش aide, Kavanaugh وارد خانواده بوش را درون دایره است. او شد دبیر ستاد به رئیس جمهور در سال 2003. و که در تابستان رئیس جمهور نامزد او به عنوان یک قاضی در دادگاه فدرال تجدید نظر برای ناحیه کلمبیا مدار اغلب به عنوان دومین قدرتمند ترین دادگاه در کشور است. به عنوان یک قاضی Kavanaugh آیا نا امید نمی محافظه کار در محافل حقوقی. به روز ترین شدت مورد مسائل سیاسی او نمایش داده می شود عجیبی حس برای گرفتن پوزیشن های طراحی شده برای درخواست تجدید نظر به یمن پایه در حالی که به طور همزمان triangulating در برابر مخالفان سیاسی از لیبرال ها.

سه به همان اندازه ضروری چیزهایی رو قاضی Kavanaugh به بالای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن Federalist جامعه-بررسی لیست در سال 2018 است. برای اولین بار بود Kavanaugh را تمام مبارزات انتخاباتی برای موقعیت. او سرسختانه مانور برای این نقش برای حداقل دو دهه است. دوم شد Kavanaugh به انتقادات از مقررات دولت که در ایران با اهدا کننده کلاس در بر داشت عمیقا جذاب است. سوم شد و همین McGahn تهمت سفید خانه مشاور. در این مارکوس تفسیر McGahn شد یک حزب وفادار مانند Kavanaugh که پر کردن دادگاه با جمهوری انتصاب اولین اولویت است. McGahn با هدف سیمان میراث او در کاخ سفید تامین امنیت توسط دیوان عالی کشور ارسال برای Kavanaugh حداقل در بخشی به دلیل Kavanaugh بود معشوق سابق کارمند به عدالت کندی. McGahn استدلال که کندی ممکن است بیشتر احتمال دارد به استعفا اگر Kavanaugh شد به احتمال زیاد خود را جایگزین.


در Marcus داستان قابل توجه ترین چیز در مورد تایید روند که در گرفت آن بود تا کنون-افزایش حزبی منطق است. چاک شومر از رهبر اقلیت سنا اعلام کرد فورا “من قصد دارم برای مبارزه با این نامزدی با همه چیز من.” دموکرات ها شکایت کرده است که Kavanaugh شده بود یک تبر مرد برای جورج دبلیو بوش را که او گمراه سنا در جهت تایید به خدمت در سی مدار. آنها را متهم کرد که خواهان بودند آنها را انکار دسترسی کامل به اسناد از Kavanaugh سال در دولت بوش در کاخ سفید. اما دموکرات ها تا به حال برای شروع با تعداد بسیار کمی از ابزار که با آن به مبارزه نامزدی. جمهوریخواهان به حال باریک اما از سرنوشت دو رای استفاده در سنا و میچ مک کانل رهبر اکثریت ساخته شده بود قضایی تأیید یک اولویت است. (“این چیزی است که خواهد آخرین طولانی است دادگاه” او گفت:.) به عنوان یک مغلوب ساختن پیشی جستن منتقد این اعتراف شومر و شرکت به نظر می رسید به ارمغان آورده اند “یک درخواست قانون آزادی اطلاعات به یک چاقو مبارزه کنند.”

در همین حال یکی دیگر از خط داستان اتفاق می افتند. در جولای 5, چهار روز قبل از Kavanaugh انتصاب کریستین Blasey فورد رسیده به او دموکرات کنگره آنا Eshoo و به واشنگتن پست نوک خط. فورد گفت که برت Kavanaugh بود sexually assaulted او بیش از سه دهه قبل در حالی که دو تن از آنان در مدرسه بالا است. سه هفته بعد در Eshoo پیشنهاد فورد مشترک داستان او با سناتور دایان فاینستاین, رتبه بندی دموکرات در قوه قضائیه کمیته. فاینستاین وعده داده شده به نگه داشتن داستان محرمانه است. برای شش هفته شایعات از فورد داستان گردش بدون اینکه افشا به قوه قضائیه کمیته کارکنان و یا اف بی آی به صورت رسمی بررسی است. کلمه نوعی از تجاوز به اتهام به زودی به شومر و نانسی پلوسی. به ناچار داستان آمار اینترنت در 12 سپتامبر در آستانه مهم قوه قضائیه کمیته رای دادن.

مارکوس ذخایر بیشترین انتقاد در این کتاب برای فاینستاین. اگر او می خواهم عمل کرده و هر چه زودتر شاید این کمیته می تواند یک راه سازنده برای مقابله با فورد داستان یکی کمتر موجب ویرانی متقابل سوء ظن از شنیدن این اتفاق افتاده است. این نگاه به تمام جهان مارکوس روزجهانی که اگر دموکرات ها برگزار شده بود داستان به عقب سرچشمه آن را تنها زمانی که دیگر تلاش برای جلوگیری از Kavanaugh را تایید شکست خورده بود. عمدا یا در غیر این صورت فاینستاین تصمیم به نگه داشتن به فورد داستان تضمین Kavanaugh موفقیت.

یازدهم-ساعت شنوایی که به دنبال اخبار از فورد اتهام گالوانیزه جمهوری خواه خودی. بسیاری از سخت هسته ای جمهوری خواه فعالان مخالف بود Kavanaugh را از نامزدی برای ترس است که تاریخ خود را از احترام به حزبی حرفه ای ارزش خواهد او را “له” به جای یک خط سخت محافظه کار است. در حال حاضر آنها کاهش یافت و به خط شد و این می شود عدالت ترین گل نشسته مدافعان. آیات بیشتر در مورد تجاوز به اتهامات سخت حل و فصل Kavanaugh اردوگاه. محافظه کار روابط عمومی شرکت سریع قایق جانبازان برای حقیقت مبارزه با جان کری در انتخابات ریاست جمهوری سال 2004 بر خاست اقدام به تولید استادانه درست شده اشتباه-هویت نظریه که هتاکان بی گناه شخص ثالث بر اساس مسکونی نقشه های گرفته شده از محبوب وب سایت املاک و مستغلات Zillow.

Kavanaugh بازی به خلق و خوی از حزبی خشم در سمت راست. در سبع پاسخ های عمومی در دومین جلسه قبل از قوه قضائیه کمیته یک “white-hot Kavanaugh” را محکوم کرد تجاوز به داستان به عنوان یک دموکرات تلاش برای از خط خارج شدن خود را تایید. دموکرات او متهم با هدف انتقام گرفتن از طرف کلینتون برای کار خود را در Whitewater بررسی دو دهه قبل است. Kavanaugh صحبت از “جناح چپ تاریک پول است.” به عنوان مارکوس آن قرار می دهد, او ساخته شده یک “محوری به تعصب”—و آن را ذخیره نامزدی خود را. آن ایالات متفاوت بال از حزب جمهوری خواه و بسیج پایه این حزب به حمایت از او. Kavanaugh خشم یکی نیز قرار داده شده ناظر گفته مارکوس بود “مانند سلنیوم” برای حزب اصلی حوزه.

گروه های حمایت در سمت چپ ساخته شده مسلما بدتر زمانی که آنها بودجه مطرح شده بود مستقر در برابر وزش جمهوری خواه سناتور سوزان کالینز از مین اگر او رای دادند بله در Kavanaugh. کالینز به این نتیجه رسیدند که یک رای در برابر نامزد خواهد به نظر می رسد مانند ضعف در مقابل باج خواهی. زمانی که حزب جمهوری خواه مقابله با ارائه می دهد از جمع آوری کمک های مردمی حمایت از ثروتمند جمهوریخواه دهنده Sheldon Adelson از مرگ ریخته شد. کالینز برای رای دادن Kavanaugh امن خود را تایید.


مارکوس به پایان می رسد کتاب او توسط بدانم که آیا خنثی ایده آل از دادگاه می تواند زنده ماندن کبودی نبرد Kavanaugh را تایید روند. کوهن تاریخ می پرسد چگونه چنین ایده آل به طول انجامید به عنوان طولانی به عنوان آن است. هنوز نه کتاب کاملا رضایت بخش توضیح می دهد که چرا دادگاه شده است بنابراین مستعد ابتلا به قطبش—چرا که جمهوری خواهان از آن بهره برده اند به طوری نامتناسب.

کوهن معتقد است که ساده اراده سیاسی توضیح می دهد که دادگاه راست به نوبه خود. جمهوری خواهان او می نویسد: “به سادگی به نظر می رسد که می خواستم آن را بیشتر” ساخت دادگاه “تمرکز سیاست خود را در یک راه دموکرات نیست.” بهتر توضیح است که ایران در تلاش است سخت تر اما خاص که الگوهای حزبی ائتلاف سازی و بسیج بیش از نیم قرن تولید کرده اند یک جهان که در آن دادگاه است و قادر به بازی در یک نقش ویژه ای برای ایران.

ما باید انتظار دادگاه به بیشتر مفید در کلاسیک سیاسی محافظه کار برای پروژه های اساسی و ساختاری ، قضات می توانید آن را بسیار سخت برای شاخه های دیگر به تصویب قوانین که در حال حرکت تنظیم ماشین آلات از دولت است. به عنوان دور برگشت به عنوان 1890s برای مثال دادگاه پرسشگری دارد برگزار شد به یک مالیات بر درآمد فدرال برای دو دهه بوده است. در سال های آینده دادگاه ممکن است بازگشت به کسب و کار از بررسی سیاست های مالیاتی اگر این اعتصاب پایین مالیات بر ثروت. در مقابل تقریبا هیچ کس فکر می کند که دادگاه تا کنون را بررسی قانون اساسی از کاهش یا لغو مالیات. این عدم تقارن گفتن است. دادگاه عالی می تواند به طور موثر مانع رشد دولت تمام خود را. اما مشکلات زیادی در شروع و تداوم اقدامات دولت حداقل بدون قدرتمند و بسیج متحدان در شاخه های دیگر.

این محدودیت در دادگاه قدرت به این معنی است که کوهن تا حد زیادی بالاتر از واقعیت ظرفیت که وارن دادگاه تا به حال به بازسازی جهان بهتر است. کوهن توصیف دادگاه به عنوان “معمار” از آمریکا زندگی اجتماعی ترسیم “نقشه برای ملت است.” کسانی که نقشه های او ادعا بسیار نزدیک به زمین گذاشته و یک راست به رفاه برای فقرا و نیازمندان در پایان دهه 1960 و اوایل دهه 1970. اما دادگاه بود مسلما نمی شده اند قادر به اداره حقوق به رفاه بدون مایل انطباق سیاسی در شاخه. کوهن می بیند دادگاه به عنوان داشتن یک رای به دور از سفارش برابری بودجه به مدارس دولتی در “همه پنجاه متحده است.” اما چنین دستوری را لمس کردن هزاران فرار از تلاش های دولت های ایالتی و محلی فقط به عنوان Brown v. هیئت مدیره باعث دهه عظیم مقاومت به ادغام. 25 دولت دادگاه عالی که صادر برابری حکم برای تامین مالی شده اند قادر به از بین بردن نابرابر بودجه, و از قضات دادگاه عالی ایالات متحده را نداشته اند قادر به انجام این کار است یا نه.

در کوهن گفتن محافظه کار تصمیم گیری در دادرسی کیفری روغن چرخ برای جرم حبس دولت است. اما سخت صدور حکم قوانین مانند راکفلر قوانین مواد مخدر و شروع جنگ با جرم و جنایت قبل از دادگاه عقبگرد از وارن دادگاه–عصر دادرسی کیفری تصمیم گیری. دادگاه تا به حال قدرت کمی بیش از چیزهایی مانند صدور حکم قوانین اجباری حداقل جملات اختیار دادستانی و پلیس تاکتیک. هنگامی که وارن دادگاه قضات آن مشکل تر برای تعقیب کیفری متهمان دیگر شاخه های دولت می تواند و پاسخ با تشدید جملات و افزایش اندازه و پرخاشگری از نیروی پلیس است. لیبرال تصمیم گیری مانند معروف میراندا مورد نیاز به یک بیانیه از حقوق کسانی که دستگیر شده اغلب تعقیب کیفری ساده تر سخت تر نیست, توسط, باعث مظنون به صحبت. دانشمندان جرم حبس صرف زمان کمی در دادگاه, چرا که آنها می دانند که آن را فاقد نه تنها خواهد شد اما همچنین ظرفیت نهادی برای جلوگیری از سراسر کشور اجتماعی و بحران سیاسی از عدالت کیفری. در دورانی که در حوزه سیاسی در هر دو طرف راهرو بودند فشار تهاجمی تر استفاده از سیستم عدالت کیفری و در آن کنگره سیاه حزبی و ملت را سیاه شهرداران و دادستان تا حد زیادی رفت و همراه آن محتمل است به دادگاه به عنوان پیشرو به جای زیر است.

دادگاه شده است در مرکز حزب جمهوری خواه بسیج شده است که پيشينه به خوبی در خدمت توسط انواع خاصی از اختیارات دادگاه می برد. جمهوری خواهان می توانید انجام بیشتر از دستور کار خود و محافظت بیشتر از قدرت خود را از طریق دادگاه نسبت به دموکرات ها می توانید. آن است که نه تنها اراده و یا تاکتیک های برتر که به رهبری حزب جمهوری خواه پس از نیکسون به جای اهمیت چنین در آرایش از دادگاه.


سوال بزرگ برای سال آینده این است که آیا یک حزبی دادگاه می تواند زنده ماندن در آن زمان نهادی فرم. دادگاه ایستاده بود و از طرفی بطرف دیگر یک حزب سیاسی در آینده تنها دو بار در تاریخ آمریکا است. اولین بار رخ داده است که درد اسکات مورد در سال 1857 حکومت بر خلاف قانون اساسی حزب جمهوری خواه قول به منع برده داری در سرزمین های. سه سال بعد آبراهام لینکلن انتخاب شد و پس از یک کمپین است که در آن او قول داده بود در اصل به نادیده گرفتن حکم دادگاه. زمانی که همان دادگاه تهدید به مانع جدید رئیس جمهور را توانایی برنده شدن در این جنگ داخلی لینکلن و جمهوریخواهان کنترل کنگره گسترش دادگاه اندازه به تغییر شمارش آرا. چند سال بعد هنگامی که دادگاه مقاومت ادامه داد: اقتدار نظامی در جنوب جمهوری خواه کنگره محروم صلاحیت آن است.

بار دوم زمانی بود که دادگاه زده قطعه کلیدی از حزب دموکرات جدید مقابله دستور کار است. فرانکلین روزولت در پاسخ با طرح توجیهی بسته دیوان عالی کشور با قضات. کنگره در نهایت رد این طرح است. اما دادگاه شروع گذارم جدید معامله شد. بازنشستگی از کلید قضات به زودی پس از آن اجازه روزولت به بازسازی دادگاه بدون تغییر اندازه آن.

خواهد در آینده دولت فدرال تحت کنترل حزب دموکرات رعایت در حال حاضر 80 ساله حزبی اجماع در اندازه و قدرت از دادگاه ؟ تاریخ به ما می دهد به دلیل کمی فکر می کنم. اما نه جنگ داخلی در دادگاه و نه قرارداد جدید دادگاه برگزار شد در اطراف یک حزب سیاسی. ویژه نابغه—و متمایز خطر—ما حزبی دادگاه است که در موارد اعم از حزبی gerrymandering به متمم اول قانون حق رای خود تصمیم گیری entrench خود را حزبی قدرت. و در این رابطه دادگاه عالی ایالات متحده در حال ورود به قلمرو ناشناخته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de