چگونه NFL به سرعت تبدیل به اطراف PSA شامل بیش از 50 لیگ ستارگان

در ورزش جهان چندین شرکت در حال ramping تا خود را اعانه برای کمک به COVID-19 امداد. نایک به عنوان مثال متعهد اولیه 15 میلیون دلار در حالی که همچنین ترویج داخلی فعالیت از طریق نام تجاری برنامه.

فردی ورزشکاران همچنان به کمک به علل مختلف از جمله کمک به ورزشگاه کارکنان مدیریت کمبود درآمد به عنوان لیگ بماند تعطیل برای آینده قابل پیش بینی. و ورزشی لیگ و شرکای خود را شروع به ساخت برنامه هایی برای کمک به سازمان های خیریه مختلف و سازمان های کار در امداد.

تولید کننده پوشاک متعصب, برای مثال, به دنبال تولید 1 میلیون ماسک با استفاده از همان مواد به عنوان MLB jerseys. هاکی با نام تجاری بائر است repurposing امکانات آن را به صورت ماسک. و NBA است که در راه خود را به 50 میلیون دلار تعهد است.

NFL نیز پنوماتیک با اولیه 35 میلیون دلار به علاوه کمک مالی به 10 سازمان از جمله صلیب سرخ آمریکا وعده های غذایی بر روی چهار چرخ, Boys & Girls Clubs of America و متحد در راه است.

لیگ نیز منتشر شد پنج دقیقه PSA شامل بیش از 50 فعلی و سابق NFL بازیکنان و مربیان تشویق مردم به ماندن در خانه در حالی که پیدا کردن فرصت ها به بهترین استفاده را از این وضعیت است.

ایجاد شده توسط 72andSunny های قانع کننده فیلم روایت سابق تنگ پایان تونی Gonzalez نشان می دهد برش از زندگی شبیه به آنچه که دیگران در حال تجربه: انجام پازل اقامت مناسب ایجاد Infinite ویدئوها و فقط صرف وقت با خانواده.

با توجه به NFL CMO Tim Ellis لیگ را سریع دور از تحقیق با طرفداران خود را به درک که چگونه آنها احساس کلی و که در آن ورزش های مناسب در.

“آن را برای ما روشن شد که وجود دارد دو چیز است که برای ما مهم است از یک فن چشم انداز. برای اولین بار بود که مسئول و مطمئن شوید که همه در خارج وجود دارد می داند چه [NFL است] انجام می دهند و چرا” الیس گفت. “و سپس در مرحله دوم به ما برخی از سطح از فرار از واقعیات است. ما محتوا و چیزی است که می تواند ذهن ما را از تمام چیزهایی است که ما در حال فکر کردن در مورد در یک روز به صورت روز.”

خلاقانه به خصوص با محصولات تعطیل در سراسر جهان سازمان لیگ و می دانستند که آنها نیاز به تکیه بر روی فیلم فرستاده از بازیکنان. در این مختصر با توجه به الیس و گلن کول 72andSunny بنیانگذاران و خلاق صندلی نیاز به سخت تر از حد معمول برای اطمینان از کیفیت و توانایی کوک یک روایت با هم.

“ما تا به حال بسیار روشن و مختصر است که ما از آنها خبر,” الیس گفت. “ما می خواستیم آنها را به ما بگویید یک چیز است که [آنها] در صفحه اصلی است که کمک به هر کس در خانواده خود اقامت متمرکز و امن و قوی است. و سپس ما به آنها برخی از ایده ها در مناطق به اکتشاف و همچنین.”

کول گفت: آنها نمی خواهند به overcomplicated جهت “آیا این یک NFL ورزشکار فیلمبرداری خود را و یا یک عکاس تیراندازی یک محصول مستقل خود را در استودیوی خانگی.”

“مقدار زیادی از کار انجام شد و در چند روز اول فقط اتو کردن مختصر,” او گفت:. “من فکر می کنم نتیجه این است که از تمرکز بسیار باریک و یا در این مورد ویدیو چالش ما آنها را داد.”

آگهی انجام شد در یک بسیار فشرده خط زمان و ایجاد شده از حدود 90 دقیقه از فیلم. کول و الیس بر این باورند که آنچه از آنها آموخته به عنوان یک نتیجه از این پروژه می تواند تغییر راه کار این است که در آینده انجام می شود.

“من فکر می کنم که رفتن به holdover اثر چون در حد معمول در دفتر شما می توانید کمی شل در استراتژی” کول گفت.

الیس گفت: آنها در حال “آموزش چیزهایی که می خواهید به چوب.”

“آنچه ما در حال یادگیری در حال حاضر در شرایط تعامل با مردم و چگونه ما در حال قرار دادن همه چیز با هم در یک بسیار عملی و کارآمد و موثر راه [ضروری],” او گفت:. “این ما را قوی تر و موثر تر بازاریابان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>