چگونه نیویورک تایمز است که تجدید نظر در آن راهکار های دیجیتال

به عنوان رسانه های دیجیتال چشم انداز تکامل یافته است که در طول دهه گذشته بسیاری از رسانه ها شرکت داشته اند به تقلا به عنوان CPMs قادر به بازی کردن به صورت آفلاین کارت های رای. علاوه بر این مخاطبان آنلاین را (در بیشتر قسمت ها) مشروط است به انتظار رایگان محتوای یک پدیده است که طرح میتوانست به مدل کسب و کار بسیاری از میراث ناشران.

نیویورک تایمز پس از احاطه قابل توجهی در مسائل مالی تبدیل شده گوشه است و در حال حاضر دیده می شود به عنوان یک مدرن داستان موفقیت. برای مثال در اوایل این هفته مقاله ارسال شده آخرین فصلنامه نتایج با درآمد $508.4 میلیون لطف 4.5% افزایش آبونمان درآمد با مجموع 5.3 میلیون کل چاپ و دیجیتال مشترکین تا پایان 2019.

در حالی که به طور کلی درآمد حاصل از تبلیغات کاهش یافته است 10.5% سال بیش از سال در طول دوره—مدیر عامل Mark Thompson توصیف بار به عنوان یک “اشتراک-اولین ناشر”—برنامه های در حال جریان معکوس کاهش در رسانه ها صرف.

این شامل به زودی-به-راه اندازی “اول اطلاعات مبتنی بر راه حل های تبلیغاتی” را به عنوان بار به دنبال ایجاد حریم امن راه هایی برای تعامل با مخاطبان است. تمرکز بر حفظ حریم خصوصی شامل ترفند برای آن برنامه ریزی تبلیغات, ارائه, از جمله ناشر بسته کردن آن برنامه موبایل موجودی از باز کردن تقاضای بازار است.

سیاست تصمیم گیری شد را به عمل قرار داده در اوایل این ماه با تامپسون گفتن تحلیلگران مالی آن کمک خواهد کرد تقویت آگهی موجودی قیمت به این شرکت علاوه بر این قصد دارد برای راه اندازی پیچیده تر مخاطبان محصولات برای رسانه های خریداران است.

صحبت های قبلی با Adweek, آلیسون مورفی, svp آگهی نوآوری در نیویورک تایمز در توصیف این عنوان برنامه تلفن همراه مخاطبان به عنوان با ارزش ترین آن داده می شود که چگونه بسیاری از مقالات آن دسته از کاربران خوانده شده که به نوبه خود تولید داده که آن را می تواند ارائه دهد به تبلیغ.

“هنگامی که ما فکر می کردیم در مورد ‘که در آن ما می خواهم برای شروع با ما بیشتر حق بیمه آگهی تجربه ؟’ باید آن را برای کسانی که, کاربران,” او گفت:, و اضافه کرد که کاربران برنامه نمی خواهد در خدمت بیش از سه آگهی در هر صفحه به طور متوسط.

مورفی بیشتر توضیح داد که چگونه این فعل و انفعال بین ad tech و برنامه موبایل موجودی اغلب می تواند منجر به ضرر تجربه کاربر. “هنوز هم وجود دارد فقط یک مقدار زیادی از عناصر ad tech که اصلا بازی خوب و با برنامه است. ما در بر داشت که ما باید بیشتر ویژگی های اشکالات ما تا به حال بیشتر تبلیغ مسائل کیفیت از ما دیدم در سایر نقاط از محیط زیست ما,” او اضافه شده است. “خرید اکوسیستم برنامه نویسی برای برنامه [موجودی] است و تقریبا به عنوان به خوبی توسعه یافته به عنوان برای وب است.”

مورفی تیم سپری کرده است در دو سال گذشته در حال توسعه مخاطبان مدل های که پس از آن می تواند ارائه شده به تبلیغ به عنوان متنی با هدف قرار دادن ابزار. این شامل استفاده از پانل های مبتنی بر اطلاعات به روز شده است که دو بار در ماه برای ساخت یک الگوریتم است که نمرات تمام نیویورک تایمز مقالات برابر 18 احساسات مختلف مانند “کنجکاو” و یا “خوش بینانه است.”

تیم او همچنین نمرات چگونه به احتمال زیاد یک مقاله ایجاد انگیزه در خواننده به یک عمل خاص مانند ساخت یک خیریه اهدا گام گذاشتن در یک رژیم غذایی را تغییر دهید و یا صرف مقدار قابل توجهی از پول است.

مورفی گفت: ناشر امیدوار به ارائه تبلیغ بیشتر مخاطبان بخش (به عنوان تامپسون ذکر شده در این هفته درآمد تماس) میدوی را از طریق 2020 , اما این خواننده تجربه بالا از ذهن است.

“به ما بگویید چند رسانه ای بیشتر داستان آن را کاملا مخل به عکس آگهی, تصویری, عکس, ad,” او توضیح داد. “ما در حال تلاش برای فکر می کنم در مورد چگونه ما می توانیم عدد سمت راست از تبلیغات در راه است که نمی مختل داستان سرایی.”

Jason Kint مدیر عامل شرکت دیجیتال مطالب بعدی یک تجارت بدن است که نشان دهنده ناشران گفت: Adweek که بسیار مهم است برای ناشران به اعتصاب تعادل بین تبلیغات و اشتراک درآمد. “این همیشه سالم اگر شما یک ارتباط مستقیم با مخاطبان خود و نه متکی به یک مشارکت—شما نمی خواهید به توان متکی به یک پلت فرم توزیع و یا موتور جستجو است.”

این کار پیش از این نیویورک تایمز و همه ناشران بزرگ است که دیده می شود افزایش اخیر در اشتراک است که چگونه آنها را ادامه خواهد داد به سرمایه گذاری بر روی مصرف کنندگان اعتقاد نیاز به پرداخت هزینه برای اخبار به عنوان شرکت های رسانه ای خود چهره پر سر و صدا دیجیتال اکوسیستم است که دارای حفره دار آنها را در برابر رقبا مانند Facebook و Google برای آگهی دلار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>