چگونه رسانه ها در ایجاد “نسیم” سوزان کالینز

در سال 1997 تنها هفت ماه به کار خود به عنوان یک سناتور سوزان کالینز از مین رو چه بسیاری از همکاران او سال صبر برای: درخشان مشخصات در یکشنبه نیویورک تایمز مجله. این توصیف “یک prim جدی با schoolmarm ذخیره” که تا به حال در آغوش اعتدال به عنوان پرچمدار فلسفه است. کالینز از لحظه ای که او وارد واشنگتن شد دیده می شود به عنوان یک نوسان رای: یک لابی می خواستم او را به محافظت از نایک کارخانه در آسیا یک کاتولیک اسقف به نام به لابی خود را در سقط جنین و معماران جدید مالی مبارزات انتخاباتی قانون خواسته خود را به شرکت حامی لایحه خود را. این “میانه-of-the-roader از کمی کربو مین” داشتن یک لحظه نیوز نوشت. “این است که جمهوریخواهان میانه که نگه داشتن تعادل قدرت در واشنگتن در حال حاضر.”

البته میانه رو نگه دارید نه قدرت واقعی در واشنگتن در سال 1997. نیوت گینگریچ بود دو سال به یک speakership که تبدیل سیاست آمریکا است. بین سال 1994 و 1999 او خود پرده برداری “قرارداد با آمریکا” تعطیل کردن دولت برای 21 روز و چراغ استیضاح از رئیس جمهور بیل کلینتون در یک کوره در رفته را بی ثبات دوره که galvanize حق و برای همیشه لطفا برای تغییر چگونه کسب و کار انجام شد در کاپیتول هیل. با پایان تصدی خود گینگریچ بود کنار استقرار هنگامی که حکومت و سیاست و در عین حال جریان اصلی خبرنگاران ادامه داد: به نظر سیستم به عنوان آنها همیشه به حال: به عنوان یک نهاد کنترل آن در حد متوسط اعضای.

پس از نزدیک به 25 سال در سنا کالینز است که هنوز هم دیده می شود به عنوان یک متفکر متوسط است. اما حقیقت این است که شخصیت او بیشتر یک اسطوره ساخته شده توسط رسانه ها قادر به درک این واقعیت جدید از یک تلخی تقسیم سیاست است. کنگره خبرنگاران باید منطبق با واژگان است که راهنماهای خود را پوشش. شاید هیچ رویکرد به نوشتن در مورد کنگره شده است بیشتر پذیرفته شده و کمتر مفید از فریم کار خود را به عنوان “تئاتر سیاسی.” این بود که هرگز خصوص قانع کننده رویکرد به پوشش سالن های قدرت, اما آن را تبدیل به آسیب رساندن به خصوص در دورانی که ایران سیاستمداران بی بند و بار توسط کنوانسیون از حقیقت است. بیش از 10 سال گذشته بی پایان brinksmanship در بودجه دولت و یا جلوگیری از پیش فرض بر روی وام و اعتبار از ایالات متحده شده است به عنوان قابل پیش بینی عنوان شده است غیر مسئولانه است. اما جریان اصلی روزنامه نگاران آموزش دیده برای گفتن “هر دو طرف” هر داستان نمی تواند نگه دارید بی پروا حزب فرسایش عملکرد کنگره به حساب بدون انتخاب یک طرف. آنها تا به حال به اختراع درام—یا با ایجاد هاله ای از عدم قطعیت در اطراف آرا که نتایج تا حد زیادی خاص و یا با ترویج روایت است که یک حزب تقسیم شد بین جناح.

قبل از تهمت بود انتخاب Collins رتبه دوم در لیست محبوب ترین سناتورهای.
او رتبه بندی امروز

برای به تصویر کشیدن سیاست به عنوان “سیاسی تئاتر” خبرنگاران باید بازیکنان. و برای بیش از یک دهه Collins بازیگران شده است به عنوان یک نیکوکار در حد متوسط نه به این دلیل که او یکی است و یا به دلیل ترکیبات او خواستار آن شدند که او رای خواهم یک (او را تحسین کرد از دولت است که در دو بار انتخاب پل LePage—هنگامی که لقب “آمریکا احمقانه ترین فرماندار” تصمیم گیری برای مقایسه IRS به گشتاپو و تخریب دولت), اما از آنجا که روزنامه نگاران مورد نیاز برای قاب کالینز به عنوان “پیشرو” یا “محوری” متوسط برای ایجاد تنش در داستان های خود و برای جلوگیری از مواجهه با این واقعیت است که واشنگتن آنها یک بار می دانستند—واشنگتن تعریف شده توسط یک عملی بود—تا به حال به طور کامل از هم پاشیده اگر آن را تا کنون وجود داشته و در همه.

کالینز شد یک شخصیت محوری در داستان سنا تقریبا به عنوان به زودی به عنوان او وارد واشنگتن است. او همکار مین سناتور بود Olympia Snowe یک جمهوری خواه بود که توسط 1997, در حال حاضر تعریف شده خودش را به عنوان یک درست متوسط است. برای 15 سال آینده, روزنامه نگاران پهن آنها را به یک فرد است. همانطور که واشنگتن پست نوشت: در سال 2011 “علنا اواز یا موسیقی دو نفری است که شناخته شده برای رای دادن با هم. قدم اهسته. راست پایین وسط. در 15 سال گذشته آنها رای دادند و هماهنگ در جنگ, مالیات, همجنس باز, اسلحه های مراقبت های بهداشتی و بسته محرک.”

سپس در سال 2012 Snowe اعلام کرد که او بازنشسته خواهد بود. در برخی از راه این آزاد کالینز به خود او اما هرگز تغییر چگونه رسانه ها درک و نوشت: در مورد او. خبرنگاران در ادامه به قاب خود را به عنوان یک متوسط حتی به عنوان او تلاش برای دوستان تا به سناتور جان مک کین از آریزونا و لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی با افزایش تدابیر مواضع از جمله مسائل مربوط به امنیت ملی به عنوان droning و نظارت NSA.

تعداد بار کالینز رای دادند با میچ مک کانل در طول مغلوب ساختن پیشی جستن در دو سال اول در دفتر
تعداد نقاط او تایید امتیاز در میان جمهوری خواهان شروع به پریدن کرد و پس از او رای دادند برای تایید برت Kavanaugh

در مغلوب ساختن پیشی جستن دوران وجود داشته است نفس پوشش کالینز در اطراف هر قابل توجهی رای از دیوان عالی کشور تأیید از برت Kavanaugh و نیل Gorsuch به یک جمهوریخواه کاهش مالیات برای ثروتمندان به استیضاح. کالینز شکسته است با رئیس جمهور در مسائلی مانند بتسی DeVos تایید به عنوان وزیر آموزش و پرورش. اما خبرنگاران و کسانی که در زمان نادر سرکش لحظات و چسبیده به آنها در تلاش برای ایجاد یک حس درام در اطراف بزرگتر آرا که در آن او همواره چسبیده به خط حزب حتی اگر او playacted حس ناامیدی در این فرآیند است.

در نهایت اسطوره سوزان کالینز می گوید بیشتر در مورد واشنگتن از آن در مورد سناتور خودش چون اگر نویسان متوقف به فکر می کنم در مورد تئاتر سیاسی آنها تهیه آنها باید اذعان کرد که یک موضوع مرکزی از پوشش خود را—دراماتیک لحظه ای که یک سناتور عبور پارتی خطوط و تغییر مسیر تاریخ—به ندرت اتفاق می افتد در حال حاضر که درست در میانه های بازنشسته شدن یا از دست رفته خود را به مناسبت انتخاب مجدد مبارزات. کالینز است که خودش در سختی انتخاب مجدد مبارزه و دموکرات هستند و بانکی که او هم ترازی با تهمت را به او صدمه دیده است در ماه نوامبر. این هم مبتنی بر اساسا تصور نادرست: استراتژیست های سیاسی و همچنین رسانه ها, tout این ایده که انتخابات آویزان بر روی یک هسته گروه متوسط مستقل رای دهندگان. خروج نظرسنجی و رای نهایی برگه از انتخابات سنا در طول دهه گذشته یک داستان متفاوت: که کلید به برنده شدن است نه ایمن ترین “مستقل” اما تبدیل کردن پایه و برنده شدن تقریبا 100 درصد از آنها. وزش مستقل رای دهندگان مانند وزش سیاستمداران در حال رفتن منقرض شده است.

البته یک سناتور که قابل اعتماد پشتیبانی از میچ مک کانل رهبر اکثریت کنتاکی—یک سیاستمدار که به سرقت برده دیوان صندلی همواره تایید قضات آنها American Bar Association نظر بی حد و حصر اعلام کرد او نمی خواهد اجرای عادلانه استیضاح و محاکمه در یک بار گفت: هدف منحصر به فرد بود و به سرنگونی باراک اوباما پس از تنها یک اصطلاح—واقعا نمی تواند یک نسیم. اما رای دهندگان در ایالت مین درمان شده اند به بیش از دو دهه از داستان تحسین این “میانه-of-the-roader از کمی کربو مین” برای او استقلال است. که ممکن است به اثبات سقوط او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de