چگونه از Ad-Tech زنجیره تامین است که فشرده شده و در حال تحول

بینش کلیدی:

تحت فشار مطابق با حفظ حریم خصوصی قوانین و مقررات و اثبات خود را در برنامهای آگهی خرید در حال ارائه ارزش بازاریابان به دنبال منبع آگهی موجودی بیشتر به طور مستقیم—حتی به عنوان گوگل اجرای مناقصه باز تهدید به خنثی کردن آن است.

علاوه بر این رسانه صرف از طریق تامین منابع است که با استفاده از تبلیغات است.txt–یک IAB-led ابتکار شفافیت–افزایش 45% سال بیش از سال در Q4 سال 2019 در حالی که هزینه های کمتر از منابع قابل اعتماد به طور معمول به نام “غیر مجاز نمایندگان فروش” کاهش داد.

اینها برخی از یافته های کلیدی در گزارش جداگانه به تازگی از BidSwitch یک شرکت است که ایجاد زیرساخت های بسیاری از ad-tech اکوسیستم و تکان خوردن رسانه ای که فقط خود را منتشر, آخرین بنچمارک گزارش. این گزارش برجسته چگونه بازاریابان می خواهند لاغر زنجیره تامین در حالی که نگه داشتن addressability که در هسته ad-tech جهان است.

حریم خصوصی عملکرد مورد نیاز درایو SPO

بری آدامز مدیر کل در BidSwitch گفت Adweek درایو به هرس زنجیره تامین–معمولا به نام تامین مسیر بهینه سازی و یا SPO–رانده شد نیاز به تطابق با حفظ حریم خصوصی قوانین و مقررات و همچنین بهبود شفافیت.

“شفافیت ترویج ارزش مستقیم معاملات با ناشران و همچنین” آدامز گفت: اظهار نظر در ads.txt ابتکار عمل. “علاوه بر مقرون به صرفه راه برای تضمین حق بیمه موجودی است که دانش ارزشمند برای تبلیغ خریداران به عنوان جهان حرکت می کند به دور از کوکی های شخص ثالث.”

افزایش تمرکز بر شفافیت همراه با گسترش حریم خصوصی قوانین نیز شاهد رسانه خریداران مایل به پرداخت حق بیمه به صورت مستقیم معاملات با ناشران نشان داد بالاتر از آمار و ارقام درآمد برای رسانه معاملات انجام شده از طریق خصوصی بازار.

این روند علاقه ناشران با BidSwitch داده است که تجزیه و تحلیل 50 درخواست تبلیغ در هر سه ماهه نشان می دهد که قیمت آگهی های انجام شده از طریق خصوصی بازار به طور متوسط 3.2 برابر بیشتر از موجودی فروخته شده در سراسر باز آگهی مبادلات.

تقلید باقی مانده است اما به یک دلیل

تکان خوردن رسانه های مطالعه, با این حال نشان داد که حراج تقلید—در کدام یک آگهی تصور است به طور همزمان ارائه شده برای تبلیغ در سراسر تعدادی از آگهی های مختلف بورس—دیده است افزایش اندکی در سال 2020 است.

به طور متوسط ناشران استفاده 21.6 مسیرهای عرضه در ماه مارس سال 2020 تا از 21.1 در ماه فوریه و 18.3 در ماه ژانویه تا حدی ناشی از فروش از طرف صنعت آغوش گوگل مناقصه باز, همچنین شناخته شده به عنوان گوگل تبادل مناقصه در Google Ad Manager.

با توجه به تکان خوردن رسانه های گوگل, مناقصه باز ارائه بازاریابان با SPO معضل است. حتی اگر بسیاری از خرید طرف می خواهند به منظور کاهش تعداد واسطه ها با آنها کار می کنند را قادر می سازد مناقصه باز را بهبود می بخشد حراج نرخ پیروزی که بدان معنی است که آنها باید به برش اضافی را بررسی کنید به گوگل.

“خواهیم دید مدیران می آیند و نزدیک به هم در هر دو سمت عرضه و سمت تقاضا” گفت: BidSwitch را آدامز “اما این بدان معنا نیست که سقوط از زنجیره تامین—آن را فقط می تواند به این معنی است که ما یک [کوچکتر] شفاف تر زنجیره تامین است.”

برای Adams, تبلیغ باید بدانید که چگونه هر یک از لایه ad-tech اکوسیستم ارزش را فراهم می کند قبل از آنها تصمیم می گیرید که احزاب را از دست خواهد داد در طول SPO-محور تلاش های کاهش.

“من فکر می کنم که برای سازمان از آن خواهد شد یک چیز بزرگ” آدامز گفت. “آنها شروع به گفتن به خود,” آره, من علاقه مند هستم در دسترسی که ناشر اما آیا من نیاز به آن را ببینید در سراسر 14 مبادلات مختلف?’ و همه ما می دانیم DSPs فکر شده اند این در حالی که برای.”

مارک در حال حاضر اطلاعات به عنوان شخص اول دارایی

صحبت کردن با Adweek پیش از آن در سال یک مدیر اجرایی در یک شرکت CPG—که نخواست نامش فاش شود با توجه به کارفرمای خود را comms سیاست—وجود دارد گفت: بسیاری از “اشتباه مفروضات” در اطراف گسترده تر روند مارک پیرایش خود را در رسانه ها عرضه زنجیره ای.

“بسیاری از مردم فکر می کنم از مسکن به عنوان یک فایل باینری تصمیم گیری که در آن شما هیچ رابطه ای با سازمان ها و استخدام ده ها تن از مردم است که یکی از گزینه” این منبع گفت. “اما وجود دارد بسیاری از فرآیندهای مختلف; شما باید برای نگاه در هر و همه آنها را و پس از آن کار کردن آنچه که بهترین راه حل برای هر یک است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>